reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

Ja tez polecam ten z Graco fotelik.
My od ponad tygodnia siedzimy w domu bo synek ma ospe,a najsmieszniejsze jest to ze o ten bialy roztwor do smarowania to musialam sie prosic:wściekła/y:,bo wedlug lekarza nie wszyscy to tutaj uzywaja.
Mam pytanie z innej beczki,czy ktoras z Was placi ubezpieczenie na zycie tutaj w razie wypadku,choroby,smierci?
 
reklama
Anitha on mi nie wyglada na rozkladany, tutaj masz podobny i ten jest rozkladany 4BABY 0/4yr RECLINER DELUXE CHILD CAR SEAT BABY CARSEAT (5036549888361) | eBay ale wydaje mi sie ze ciezko ci bedzie taki znalezc. Najlepiej jakbys pochodzila po sklepach, popatrzyla a potem poszukala na necie bo czasami na zdjeciu wydaje sie ok a potem okazuje sie ze maly. Ten Graco jest fajny ale tylko troche sie rozklada no i pasow nie ma.
Martka ja place tutaj takie ubezpieczenia
Ja bylam na spotkaniu w sprawie pracy, potem zakupy i czas zlecial. Teraz pije pyszna kawe, maz mi ekspres zafundowal
 
Ostatnia edycja:
ISABELL na co wedlug Ciebie nalezy zwrocic uwage przy wyborze ubezpieczenia,my mamy kilka propozycji.Wiem ze pozno wzielismy sie za te ubezpieczenia bo juz tu kilka lat mieszkamy,ale lepiej pozno niz wcale:-).
 
Ciezko powiedziec, zalezy czego oczekujesz od ubezpieczenia. My mamy osobne na zycie i osobne od wypadkow plus moj J ma jeszcze ma od utraty pracy i kazde z osobna taniej nas wynioslo niz wszystko razem
 
wiem isabela widzialam tez ten model ale on jest tylko do 4 lat wiec gdzies do 18 kg. tamten na rysunku tez sie troche rozklada, wiem ze nie znajde super rozkladanego bo takiego nie ma w tym przedziale ale chociaz troche zeby mi dzieci nie spaly siedzac pod kontem prostym :baffled: mam zamiar wlasnie isc do sklepu i poprzymierzac foteliki , podotykac i moze wtedy zdecyduje bo tak szukam w necie i juz wariuje.

my nie mamy takiego ubezpieczenia , kiedys myslalam o tym ale jakos na mysleniu sie skonczylo :zawstydzona/y:

patryk pospal mi dzis tylko godzinke i po moim odpoczynku
 
Anitha ten Graco sie troche rozkladal z tego co pamietam. Dobrze masz ze Patryk jeszcze ci spi w dzien, mi Majka juz od dawna nie spi. Wczoraj wyjatkowo padla to nawet jej nie dotykalam.
k4rol4 zapraszam
Dziewczyny jakbyscie chcialy kosmetyki vichy to mam fajna stronke wlasnie sobie zamowilam i dostalam 3 produkty gratis i to o normalnej pojemnosci a nie testery
 
No Iza jak fajnie ze maz ci zafundowal...jesli chodzi o kawy to ja szczerze mowiac nie pije,ale jak jestem u kogos to tak z grzecznosci...:zawstydzona/y: Z kaw to tylko zbozowa,ale w domu oczywiscie kawy posiadam,jak co ale dla gosci :tak:Za to jakas pyszna herbatke np.Lipton,Dalimah mandarynkowa albo inne smaki :-)
Jesli chodzi o ubezpieczenia to tez oplacam i tak jak napisala Iza lepiej osobno niz wszystko razem,bo wychodzi taniej ;-)
Sloneczko od rana ladnie swieci,ale z dala widac jakies ciemne deszczowe...zabieram sie za obiad i znowu ten sam problem :baffled::baffled::baffled: No coz cos trzeba wykombinowac,mam mielone z indyka i cos z tego wyczaruje :rolleyes2:
 
Izka b.lubie vichy,jak mozesz to podeslij linka,bedze wdzieczna :tak:
A co sobie zamowilas,bo ja w sumie to zawsze kupuje kremy do twarzy...
 
reklama
Do góry