reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

dzieki za odpowiedzi na temat fotelikow , patrzylam jeszcze i juz mam taki metlik w glowie ze szok - ktos gdzies napisal ze fisher price umie robic zabawki ale foteliki to dramat wiec szukam dalej . jakie wy macie foteliki?

isabela po co ci lozko pietrowe? jest slodziutkie ale to dla dwojki, no chyba ze jeszcze planujesz...;-) mi sie podoba to rozowe z szuflada pod spodem i ostatnie z tymi poleczkami . fajne bo mozna tam cos poukladac czy pochowac...


justysia jak przeczytalam to co jesz to az sie glodna zrobilam :-D:-D
 
reklama
Hej dziewczyny...kurcze ale pecha mialam wieczorkiem...cholerka zlapalam gume w aucie i musialam odprowadzic do warsztatu i nastepny,niepotrzebny wydatek :wściekła/y:
Zqo moj maly tez chodzi do przedszkola od pol roku i jestem zadowolona co do przedszkola i przedszkolanek,sa wyrozumiale i jakos maja podejscie,bo jednak maly nic nie rozumial.Teraz to powie,ze chce do wc ,no i zna pojedyncze slowa np.skakac,biegac,slizgac,kurtka,buty,czapka i wiele,wiele innych slowek,ktore uzywa w przedszkolu.Sama sie dziwie jak przychodzi i mowi jak jest malpka,kon lub inne slowka po angielsku.Czasami sam sie pyta jak jest po angielsku to albo tamto...no i az wstyd sie przyznac ale liczy lepiej po ang.niz po polsku :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:Jesli chodzi o zlozenie aplikacji do przedszkola,to ja zlozylam pol roku wczesniej do 3 przedszkoli,ale zalezalo mi na tym niedaleko domku (10min.pieszo),ale nie ma problemu dostac sie do innego (dostalismy sie do tych 3 przedszkoli),bo zawsze gdzies jest 1 miejsce :tak:

Izka czasami sa jakies pokusy i z kazdej strony,bo to jedziesz na kawe to zawsze jakies czekoladki sie bierze,a to i w domu ssie cos ma...trzeba miec silna wole :sorry:Wiele razy zaczynalam a6w ale pozniej rezygnowalam,a o bieganiu terenowym nie ma mowy...chyba bym wyzionela ducha :-DJesli chodzi o lozeczko to te ostatnie (twoj faworyt)to jest super,extra ale i cena zabojcza...ale te przedostatnie jest spoko i takie bym kupila,jest praktyczne bo z polkami,skrzynia na klocki-super opcja :tak:
Justysia,dzieki za odp.,jesli chodzi o wage to ci nie napisze bo nie mam wagi :rolleyes2:pare lat temu mialam,ale zle wazyla i ja wyrzucilam...maly taka mala sprezynowa wage z hakiem do warzenia walizek,ale musialabym sie powiesic na nim :-D:-D:-D Musze w weekend kupic wage i wypatrywac rezultatow :szok:
Szczerze to bylabym zadowolona jakbym zgubila 16kg.i ciekawe czy bym sie pozbyla brzuchola :confused2: A co do jadlospisu to nie jest az tak drastyczny...schabowy ze surowka...hmmm da sie przezyc :-DA co do cwiczec to cwiczysz codziennie jakas serie cwiczen czy co jakis czas???
 
isabell a czemu z ebaya szukasz a jak coś nie tak będzie to póżniej musisz odsyłać itp. ja kupiłam takie GULLIVER Bed frame with slatted bed base - IKEA

mikusia tolepiej się nie wieszaj:-D dieta sama w sobie nie jest najgorsza trzeba sie tylko oduczyć słodyczy i podjadania między posiłkami a to jest najcięższe jeśli chodzi o ćwiczenia to na siłownię chodzę 2 razy w tygodniu ćwiczenia zajmują mi jakieś 2h wychodzę mokra czyli tłuszczyk się topi:-D

anitha już trochę póżno na kolację ale jutro na śniadanko możesz coś zjeść ja mam taki fotelik jestem zadowolona tylko cena z tej górnej półki ale czasem warto dołożyć a póżniej zawsze możesz sprzedać albo poszukaj czegoś lepszego ale używanego
Recaro Young Sport Highback Booster Car Seat - Black/Silver : mothercare- Nursery Equipment, Maternity Clothes & Baby Shop
 
Hey :)
anitha ja myślę podobnie jak justysia jeśli chodzi o foteliki. On ma zapewnić bezpieczeństwo mojemu dziecku i jest to jedna z niewielu rzeczy na której nie oszczędzam. My mamy taki: Maxi-Cosi Tobi Car Seat - Black Reflection : mothercare- Nursery Equipment, Maternity Clothes & Baby Shop na pewno zapłaciłam trochę mniej bo na promocje trafiłam. Czasem lepiej kupić dobrej firmy używany niż za taką samą kasę jakiś nowy bez atestów i nie zapewniający odpowiedniego bezpieczeństwa -takie moje zdanie.

justysia gratuluję utraty kilogramów. Brawo! Chciałabym mieć tyle samozaparcia. Po porodzie też mnie dieta czeka i zobaczymy czy dam radę.

isabell mnie też się najbardziej to z półkami podoba-najbardziej praktyczne a i wygląd fajny.

Ja ostatnio źle się czuję,ciągle boli mnie brzuch,w niedziele nawet miałam już przed 2h skurcze ale bezbolesne więc mam nadzieje,że tym razem uda mi sie urodzić wcześniej niz 12 dni po terminie jak to było z Nataszką. Chociaż jeszcze ten tydz conajmniej chciałabym wytrzymać w dwupaku :)
 
HEJ :-)
Justysia sorki ze walkuje ten temat DIETY,ale jeszcze mnie interesuje czy jesz chleb pl.,makarony bo kartofle to odstawilas,tak???:baffled: Musze sie jakos wziac za siebie ze wzgledu na wyjazd,chrzest w pl.Sama ze soba z w chwili obecnej czuje sie ok.,aczkolwiek chcialabym zgubic opone i walki na plecach :sad: Co do cwiczen to chyba najlepsze beda brzuszki,ale jakie cwiczenia na te plecy???
 
Mikusia i reszta ekipy kobiecej...jesli naprawde macie samozaparcie i mega ambicje do zrzucenia brzucha to polecam aerobiczna 6 weidera. ciezko jak cholera...to przyznam,ale uwierzcie mi, ze warto :] brzuszki to przy tym strata czasu, juz lepiej poswiecic go na ta szostke, ale trzeba miec naprawde motywacje do tego ;) co do chudniecia to powiem Wam, ze ja chyba najlepiej sie czulam i najwiecej zlecialo mi wlasnie po porodzie jak karmilam piersia i musialam skupic sie na jedzeniu gotowanych, pieczonych rzeczy itd. poza tym tak mi to przypadlo do gustu, ze jak juz okazalo sie, ze Filipa nie rusza nic z tego co ja jem i moglam sobie pozwolic na smazone to i tak zajadalam gotowana piers z marchewka :p po prostu sie przyzwyczailam i mi to najbardziej smakowalo :) pozniej jakos pomalu,pomalu zaczynalam jesc normalne zarcie....zaluje teraz troche, ale jeszcze troche i bede musiala wrocic do gotowanych,chudych i pieczonych ;) kartofle podobno nie sa jakos bardzo tuczace wbrew przyjetym stereotypa, ich problem polega bardziej na tym, ze nie maja zadnych konkretnych wartosci odzywczych, ktore byloby sens wciskac w organizm jesli chce sie odchudzac. ja jak bylam na dietach to wolalam ziemniaki zastapic kalafiorem, brokulami czy marchewka. chleb zawsze jadlam ciemny, albo nasza polska wase czy jakos tak sie to zwalo.z tym, ze ja ogolnie lubie takie rzeczy jesc. jestem lasuchem na slodycze, ale jednoczesnie lubie zdrowe salatki, gotowane,pieczone mieso, rybki itd :) poczekajcie troche na mnie, bo tez mam ambitny plan po porodzie wrocic jak najszybciej do wagi i wygladu sprzed ciazy :p bieganie, szostka, zdrowe zarcie i moze jakas silownia badz basen...zobaczymy ile mi sie uda zrealizowac przy dwojce maluchow ;)
 
Co do fotelikow to ja uwazam ze owszem bezpieczenstwo jest najwazniejsze ale czesto nie warto przeplacac bo ladnie wyglada albo firma. Anitha powiedz czego konkretnie szukasz? Czy ma byc to fotelik ktory mozesz rozlozyc do pozycji pollezacej? Bo jesli tak to te co pokazalas sie nie nadaja, natomiast jesli nie to ja z tego graco bylam zadowolona. Bo te co dziewczyny pokazuja to wydaja mi sie za male dla twoich smykow. Ja mam taki dla Majki ale mysle ze niedlugo przestanie mi sie w niego miescic
 
reklama
wkoncu udalo mi sie usiasc przy kompie :-)

foteliki chcialabym takie 9-36 ale ktore da sie wlasnie rozlozyc ze wzg na wyjazdy do pl. no i musza miec pasy bo moje dzieci sie zabardzo wierca:confused2:patryk wazy ponad 19 kg wiec mniejsze foteliki odpadaja niestety(teraz mam do 25kg ale tez juz ledwo ledwo sie miesci) ten pierwszy ktory wkleilam taki wlasnie jest ale problem polega na tym ze on nie ma zaglowka i za rok czy dwa dzieci beda z niego wystawaly glowami:-(NEW 4BABY CHILDS RECLINER BOOSTER CAR SEAT WITH HARNESS | eBay
bezpieczenstwo jest dla mnie bardzo wazne dlatego nie patrze na foteliki za 20 f , zwracam uwage na to czy maja atest po czym szukam opini na jego temat i crash testy. prawda jest taka ze w razie powaznego wypadku zaden fotelik nie bedzie w stanie ochronic , tak samo jak pasy doroslego czlowieka..

justysia nie odmowilam sobie wczoraj kilku czekoladek i krowek :zawstydzona/y::-D jestem uzalezniona od slodyczy ale naszczesie ja sie juz pozbyla swojego nadmiaru kg wiec moge sobie pozwolic na to i owo :-D

mikusia mi te walki z plecow same z czasem zeszly jak chudlam , robilam sobie co jakis miesiac czy dwa zdjecia i pozownywalam , nie cwiczylam na to nic specjalnego

joasia dzidzia tuz tuz..:tak: zawsze sie mowi ze 2 porod jest szybszy i bardziej w terminie.. u mnie owszem byl szybszy ale za to patryk spoznil sie 6 dni - dominik tylko 2

ja juz dzis posprzatalam odkurzylam obiad prawie gotowy , spacer zaliczony - zanim padac zaczelo :angry: teraz odpoczywam a patryk idzie zaraz na drzemke
 
Do góry