reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Izka a ty jaka diete stosujesz??Kurcze zaczynam od dzis zero slodyczy...zwlaszcza czekolady :rofl2: Oczywiscie nie tak drastycznie,jakies gumy rozpuszczalne wchlone,ale desery,lody,czekoladki to tak :tak:Mi zalezy na tym aby zgubic opone na brzuchu,wiec o 10.oo zaczynam robic z 50 brzuszkow,jakies inne na jedna pupe i tluszcz na plecach :growl: A ty co masz do zgubienia???
zQo ja tez mysle ze dasz rade i jakos umiesz to wszystko ogarnac,silna babka jestes ;-)
Anitha ja mam cos podobnego z drugiego linka,ale z mamas&papas (9-36kg)jestem b.zadowolona z niego zadowolona i mam zamiar malej tez cos podobnego kupic :tak:
Cholerka jakos nie mialam weny co do obiadu,wiec zrobilam pomidorowke na udkach z kurczaka,a do tego gofry z dzemem :-)
 
reklama
zQo ja mam podobnie, 0 wspolpracy, wilele razy zwracalam nauczycielkom uwage i nic. Mloda chodzi do prywtnego w centrum i tu akurat jestem zadowolona chciaz dzisiaj zrobila mi straszny szal ale miala 3 tyg przerwy.
Mikusia ja staram sie nie jesc tuczacych rzeczy i nie jadam kolacji tzn jem ale owoce albo jogurt, staram sie nie jesc slodyczy ani chipsow, nie zawsze mi wychodzi. A co do cwiczen to ja robilam a6w plus z abs na nogi i tylek ale po swojemu bo ich tempo jest zabojcze, robilam tez 3 min odchudzanie ale czy dziala to ciezko mi powiedziec. Ja musze sie pozbyc brzucha, troche z tylka i nogi
 
dziewczyny dziekuje wszystkim za wpisy na temat migdalkow:-) mala bedzie w polsce kilka tygodni wiec tam leczymy ponoc tak mozna tylko jakis formularz trzeba wypelnic.

gwiazdeczka nic sie nie stalo ze nie odpisalas:-)ja tylko tak pytalam bo bylam zestresowana ta mowa mojego dziecka a pisalas ze kogos znasz. czytalam rozne wypowiedzi i artykuly i nie wiedzialam juz co myslec no ale kazde dziecko tez jest inne. okaze sie za kilka miesiecy jakie postepy bo mowi duzo ale mozna zrozumien kilka slow i miesza wszystkie jezyki no ale jak sie okazuje moze to byc spowodowane niedosluchem.

wszystkim dzieciaczkom na forum zycze zdrowka:-)
 
isabell ja wlasnie mam problem z przedszkolem bo jak zwykle ktos zawalil i zostalam w lesie ,lekarka zapewniala mnie ze nie musze nigdzie zapisywac go do przedszkola ze ona wysyla mu o miejsce w przedszkolu specjalnym ale okazalo sie ze tego nie zrobila,zostalam teraz z niczym bo o miejsca teraz ciezko a on nie jest dobrym kandydatem na przedszkolaka:crazy: psycholog edukacyjna oczekuje odemnie ze podam jej przedszkole do ktorego szymon poszedlby od sierpnia a ja takowego jeszcze nie znalazlam bo miejsc nie ma a dowiedzialam sie tydzien temu ze jestesmy bez przedszkola:szok:

yas powiedz mi jak wyglada badanie sluchu u takiego malego dziecka bo my tez mamy 3 maja ale ja czarno widze bo on nie bedzie wspolpracowal malo tego nie da sie nawet dotnac:crazy:
 
zQo my robilysmy w pl jesli tu tak samo wyglada to jest to taki apart z czyms typu sluchawki czy koreczki do uszu i leci tam muzyczka. najpier do jednego uszka wkladaja i na monitorze wykres sie pokazuje a pozniej do drugiego i drukuja wykresiki. powtarzaja 3razy zeby sie upewnic czy to samo wychodzi. trwa to kilka sekund wiec mysle ze maly twoj tez wytrzyma. powodzenia i jeszcze raz zdrowko duzo a tobie sil i mam nadzieje rozwiazesz sprawe przedszkola.
 
zQo to chyba pozostaje ci rozjerzec sie po prywatnych przedszkolach tam tez masz te 2,5 godz darmowe a w miedzyczasie starac sie o miejsce w specjalnym.
Alez ja mam dzisiaj zly dzien, takiego nerwa mam ze sama ze soba nie wytrzymuje. Szukam lozka dla mlodej i nie umiem sie zdecydowac.
eBay - The UK's Online Marketplace
eBay - The UK's Online Marketplace
eBay - The UK's Online Marketplace
eBay - The UK's Online Marketplace
eBay - The UK's Online Marketplace
a to mi sie szalenie podoba
eBay - The UK's Online Marketplace
 
zQo my robilysmy w pl jesli tu tak samo wyglada to jest to taki apart z czyms typu sluchawki czy koreczki do uszu i leci tam muzyczka. najpier do jednego uszka wkladaja i na monitorze wykres sie pokazuje a pozniej do drugiego i drukuja wykresiki. powtarzaja 3razy zeby sie upewnic czy to samo wychodzi. trwa to kilka sekund wiec mysle ze maly twoj tez wytrzyma. powodzenia i jeszcze raz zdrowko duzo a tobie sil i mam nadzieje rozwiazesz sprawe przedszkola.

to raczej sie nie uda bo on jest autystyczny i samo to ze bedzie ktos cos do niego mowil i zalozy mu cos na glowe wywola histerie no ale zobaczymy

Isabell wiem ze mozna w prywatnych tez tylko ze z tego co slyszalam tam o miejsce trzeba skladac duzo wczesniej niz do takiego przyszkolnego councilowskiego:crazy:
 
dziękuję dziewczynki za gratulacje myśle że jak bardzo się czegoś chce to można to osiągnąć :)

zqo życze wytrwałości i dużo siły dasz rade wszystko co robisz robisz dla dzieci tak trzymaj
bzyczek dziękuję za zaproszenie umówię się z doty i jakoś dopasujemy dzień pasujący nam trzem i wpadniemy na kawkę a jeśli chodzi o siłownię to muszę powiedzieć że jest super na rozruszanie się i dodaje energi

mikusia nie mam jakiegoś jadłospisu ale np. na śniadanie jem np. mleko z płatkami, tost z dżemem,kanapka z ciemnego pieczywa z wędlinką,biały ser lub pasztet jak lubisz na drugie śniadanie np. sałatka owocowa, joghurt, naleśnik z dżemem zależy na co masz ochotę póżniej możesz zjeść zupę na obiad jem to co przygotuje dla reszty domowników tylko np. jeśli mam schabowy z surówką i ziemniakami to ja ziemniaków nie jem tylko mięsko z sałatą lub surówka albo np sałate z wkrojonym kurczakiem do środka i jakiś dresing no i tyle żadnych słodyczy ciast chipsów zamiast tego jem rodzynki i migdały
ostatnio przeczytałam również super radę jeśli jesteś na diecie zamień duży talerz na mały bo na małym zmieści się mniejsza porcja i nigdy nie bierz dokładki powodzenia
jeśli można zapytać jaką masz wagę bo u mnie to sporo za dużo dlatego tak drastycznie do tego podeszłam no i jeszcze drugie tyle jest do zrzucenia
 
reklama
Do góry