reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

hej
dziś pogoda dopisała byłyśmy na dworze i na zakupkach zrobiłam sobie prezent za wytrwałośc w diecie kupiłam sobie bluzeczkę i spódnicę no i humor mi się poprawił na obiadek dziś krokiety z pieczarkami i barszczyk mniam mniam
bzyczek tak to jest z dzieciaczkami następnym razem jak będą bawić się naklejkami to wysyłaj ich do siebie ja mam drewnianą ławę w salonie i jest tak poobijana i obdrapana że jak na nią patrzę to tylko do śmieci wyrzucić

yas moj szymon miał usuwane i podcinane migdałki ale w polsce więc niestety nie wiem jak to wygląda w szkocji
jeśli natomiast chodzi o częste choroby dzieci typu kaszel katar polecam badania skórne na alergie szymon tak chorował jak chodził do przedszkola i okazało się że jest uczulony na wszystkie trawy krzewy z zboża od 8 lat bierze leki wziewne i choruje raz na dwa lata a po tamtych objawach nie ma śladu

mikusia uważaj z tymi orzechami może mieć na nie alergie jeśli tak zareagował a ta jest jedna z cięższych, jeśli chodzi o pranie to moje właśnie się pierze i w sumie nie patrze czy to niedziela czy nie na tygodniu mam tak napięty grafik że ledwo wyrabiam na zakrętach
 
reklama
Bzyczek nie zgodze sie z toba bo ja zmienilam lekarza i jestem zadowolona i odkad do niego chodze nigdy mi nie przepisal paracetamolu a o zmiane mowilam w Pl bo kolezanka jest z Polski wiec jak widac tam tez kolorowo nie jest.
Ja tez nie patrze jaki dzien tyg jak mi sie pranie nazbiera to piore. Ja dzisiaj odwalilam jeszcze prasowanie, teraz polozylam mloda i przydaloby sie papiery do konca uporzadkowac ale juz mi sie nic nie chce.
 
Jestem padnieta...zrobic kolacje,dzieci wykapac,posprzatac wszystkie zabawki...Normalnie brakuje mi tych panienskich lat :rolleyes:
ale coz trzeba zrobic wszystko bo samo sie nie zrobi...
Dzieki Justysia...tutejsi lekarze nie chcieli zrobic zadnych testow alergicznych malemu...kiedys pobrali mu probke krwi i po m-cu przyslali mi list ze maly jest uczulony na siersc krolikow i koni :szok: co rozbawilo nas do lez...totalna bzdura,aczkolwiek mamy sasiada co ma kroliczki miniaturki i maly czesto je glaskal i nic sie nie dzialo :no:
Wiecie dziewczyny jak mozna zalatwic sobie testy alergiczne w pl.i jak dlugo sie czeka na wyniki???
Justysia a w jakiwj diecie wytrwalas i ile zgubilas...ja jakos nie moge zgubic...im bardziej skupiam sie na diecie tym wiecej mam na wadze a jak to olewam to waga idzie w dol...nie wiem na czym to polega :confused:
 
No i wieczorek i cisza:-) Odbiło mi dzisiaj i poszłam pobiegać:szok: No w sumie to do wakacji już nie długo a oponka na brzuchu rośnie. Tak się cały czas zastanawiam nad siłownią ale jakoś nie mogę się zdecydować...
Justysia1 dotąd nie miałam z nimi problemów jeśli chodzi o naklejki. Zwykle przyklejali sobie je na koszulkę. Wyszłam na chwilę tylko do toalety i nie wiem co temu mojemu dziecku strzeliło do głowy. :no: Mają swój pokój na dole tylko do zabaw i zawsze im mówimy, że tam mają się bawić i robić co im się chce. A z drugiej strony to tylko dziecko. Już mi złość przeszła zwłaszcza, że Aleksio powiedział, że odda mi swoje pieniążki ze skarbonki i, że on już nie chce torta ani prezentów na urodziny. Tylko mam kupić nową komodę:confused2: Tak mnie rozczulił, że od razu mi przeszło.
IzabellL ale sama mi mówiłaś, że niejednokrotnie dostajesz leki na receptę przez
telefon. Niestety w mojej przychodni też praktykują takie rzeczy. Tylko, że mnie to nie odpowiada. Więc jak mam się przenosić przy czym zmienia się wszystko HV i Aleksa fizjoterapeutka to nie widzę sensu.
 
Bzyczek tak ale zawsze sie mnie pytaja czy chce wizyte i jak jestem pewna tego co mi lub dzieciakom dolega to nie ide a jesli dziecko ciagle choruje na to samo to jak sie cos zaczyna dziac to juz sama wiesz co mu dolega bez pomocy lekarzy.
Mikusia nie pamietam ile placilam ale nie duzo a testy polegaly na nakluciach rak i wpuszczeniu alergenu, w sumie chyba z 30 nakluc. Jednak to bylo dawno, jakies 4 lata temu i z tego co wiem to teraz sposob badania sie zmienil i dobrze bo klucie dziecka 30 razy do przyjemnych nie nalezy
 
Witam.Jakos obudzilam sie pelna sil...sprzatam,piore itd. Nie wiem czy przez te sloneczko :-D:-D:-D
Wczoraj moj sasiad mowil ze nawet w maju tutaj zapowiadaja przymrozki i lekkie opady sniegu - jakos w to nie wierze:oo::eek:
Dziewczyny co robicie dzis na obiad???jakos nie mam weny bo weekendowym wymyslnym menu :rolleyes:
 
co do obiadów to ie pomogę bo sama mam z tym problemy;/

może Wy mi pomożecie. zastanawiam się już nad biletami do PL i są dwie opcje: święta lub pierwsze urodziny Małego...nie mogę się zdecydować bo mój woli na święta a ja urodziny...
 
reklama
hej
ja po pracy jak zwykle spałam 1.5h i padam nie mogę się doczekać aż mała będzie szła na popołudniową drzemkę a póżniej śmigam na lotnisko po pannę młodą (basię) już wraca z urlopu
bzyczek ty nie potrzebujesz biegów a siłownię chyba że się umięśnić bo napewno nie schudnąć:-)

mikusia my również mieliśmy testy skórne tak jak u isabell nakuwali skórę na przedramieniu i wpuszczali kolejno różne alergeny chwilę się czekało i w zależności jak duża zrobi się plamka tak obliczają alergię daną rzecz u nas to było 8-9 lat temu więc dawno a skierował nas pulmunolog

dieta cud bardzo prosta częste ale małe posiłki nie jedzenie po 18ej zero słodyczy,ciast,ciemne zamiast białego pieczywa jak najmniej smażonego tak więc w sumie zdrowe odżywianie i to najlepsza dieta i do tego ćwiczenia koniecznie ja chodzę 2 razy w tygodniu na siłownię głównie na bieżnię, steper,rower,basen no i brzuszki pierwszy miesiąc była mordęga a teraz już jest ok i nawet nie chce mi się tak słodkiego czasem coś zjem jak już mi się bardzo chce na diecie jestem 2.5 miesiąca a schudłam 16 kilo:-) i jestem z siebie bardzo dumna
tylko jak masz dużo nadwagi to szybciej to idzie natomiast jeśli tylko trochę to dłużej to potrwa przede mną kolejne 16 i będę super laska :-D
 
Do góry