reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

dziewczyny ja juz dzisiaj lece do pl nie bede miala pewnie czasu zeby tu nawet was podczytac wiec zycze wam przede wszystkim zdrowych spokojnych swiat i pociech z malenstw.
pozdrawiam
 
reklama
ja tez chce....Basiaaa nie masz czasami wolnego miejsca w bagazu?ja sie wcisne :p
a ja po wizycie w wishaw, okazalo sie, ze mojej midwife sie pomylilo i zamiast w wishaw powinnam byc w coatbridge na badaniach :szok: sie babki w wishaw niezle zdziwily :-D no, ale wyjasniona sprawa, wizyte i skan mam 11 dopiero wiec zostaje czekac :( a juz tak sie cieszylam, ze dzisiaj sie dowiemy czy bedzie Szymus czy Nadia...trudno.
 
Karola a trafilas tam dobrze czy mialas problem???
Mi nawet w 6 m-cu ciazy nie mogli sie doszukac plci,zeby potem nie bylo...
Jednak sama wiem jak odszukac plec ze zdjecia ze skaniku...w paru przypadkach byl to traf w 10tke!!!:-D
Jak Ci nie powiedza to wklej zdjecie,to poszukamy plci malenstwa:-)
 
basienka spokojnej podrozy i zdrowych wesolych swiat :)

karola niezla akcja niepotrzebnie tylko jechalas i sie stresowalas wczesniej..

mi facet w pl na usg pokazywal na zdjeciu ptaszka ze to synus ale niewiem czy umialabym rozpoznac :-) jednak fajnie bylo by postrzelac :-D
 
trafilam w zasadzie bez problemu, jak tylko weszlam na 2 pietro zapytalam gdzie robia skany bo mam umowione spotkanie, wiec mnie pan pokierowal ;) podobno tutaj robia usg 3d wiec chyba nie ciezko z tym szukanie plci (o ile maluszek na to pozwoli)...nie wiem jak jest w praktyce, ale tak slyszalam. ale znajac moje szczescie, maluch sie odwroci i nic nie pokaze...Filip robil mi tak cala ciaze i dopiero jak juz byl na swiecie dowiedzialam sie, ze mam synka. radosc niesamowita bo wlasnie synek mi sie marzyl i prosze ;) dodatkowo rzeczy wszystkie jakos maniakalnie kupowalam dla chlopczyka wiec dobrze, ze sie dziewczynka nie okazal :p a teraz mam juz spokoj, wlasnie maly poszedl spac, tatus tez postanowil sobie kimnac na godzinke wiec odpoczywam przed tv. jeszcze dzisiaj Fifi przez przypadek "kopnal" mnie w brzuszek i co chwile tylko reke klade czy malenstwo sie rusza...ale strachu sie najadlam jak nie wiem w pierwszej chwili :(
 
Basienka spokojnego lotu. Ja lece w poniedzialek sama z moja dwojka potworkow wie jak zwykle bede miec niezla przeprawe.
k4rol4 nie wydaje mi sie zeby robili skan 3d wiem ze tutaj na taki trzeba sie specjalnie wybrac i zaplacic.
Anitha nam tez lekaz pokazywal ale szczerze to nie umialam bym sama rozpoznac
Ja dzisiaj spalam jakies 3,5godz. Najpierw do 1.30 robilismy zamek dla Kuby do szkoly i kapelusz na swiateczna parade a potem juz nam sie nie chcialo spac bo troche przy tym wypilismy. Dzisiaj polprzytomna chodzilam. Popoludniu poszlismy z dzieciakami na plac zabaw i tak sie wybiegalam ze odzylam.
 
Karola za 3d,4d trzeba oczywiscie zaplacic...ja w dwoch ciazach nie robilam sobie tego...jakos tak wyszlo :baffled:
Izka no to dzisiaj bedziesz spac jak zabita...Ja zrobilam pranie,maly wyskakal sie w ogrodzie,a potem bylismy na krotkim spacerze z mala...troche pospala we wozku,jednak na swiezym powierzu lepiej i dluzej spi...Pobrykala w chodziku z malym no i padla...:-D
Dziewczyny a gdzie Wy chodzicie do kosciola (czy wogole chodzicie)?W Ardrie,coatbridge jest polska msza???
 
zdrowych i wesolych Swiat Wielkanocnych dla Was dziewczyny i dla Waszych rodzinek :-):-):-)
my lecimy juz jutro z rana do pl wiec dlatego skladam Wam dzis zyczenia :-) ja juz widzilam malensto na 2 scanie ale tak sie poskrecalo ze nie wiemy co bedzie ale najwazniejsze ze zdrowe wszystko ok z tego bardzo sie ciesze :-) w pl usg 3 d 4d mam w poniedzialek moze sie dowiem juz :-)pozdrowionka
 
reklama
gwiazdeczko to super ze wszystko jest ok , w pn napewno sie dowiesz co sie tam kryje ;-) zycze wesolych swiat smacznego jajeczka i udanego wyjazdu :-)

ide kawe robic bo cos sie niewyspalam dzis..
 
Do góry