reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Gwiazdeczko przylaczam sie do zyczen...milego pobytu w ojczyznie,oraz Zdrowych i Wesolych Swiat Wielkiej Nocy...:-D
Ehhh byle do lata i ja tez lece z rodzinka do polandu :cool2::-D:tak:
 
reklama
Gwiadeczka najwazniejsze ze wszystko jest ok a w pl pewnie ci powiedza plec. Milego lotu
Mikusia nie masz czego teraz zalowac bo w pl pogoda gorsza niz tutaj az mi sie jechac nie chce
Ja dzisiaj nieprzytomna chodze, chyba ta pogoda tak na mnie dziala bo noc przespalam jak dziecko
 
Witam faktycznie pogoda w PL gorsza niz w szkocji. Mama mi dzisiaj mowila ze non stop leje.. My w tym roku nie wybieramy sie do PL. W lipcu mamy urlop i planujemy gdzies wyjechac na 2 tyg w cieple kraje. Juz sie nie doczekac az wygrzeje sie na slonku:tak: we wrzesniu planujemy zeby moi rodzice przyjechali na nikolki 3urodzinki:-) a najblizszy urlop w PL planujemy dopiero w nastepnym roku w maju bo mojego A chrzesniak ma komunie sw.
Cos moja mala 3dzien meczy straszny kaszel no i nie wspomne o katarku. Jesli nie bede widziala poprawy do poniedzialku bede musiala sie wybrac do lekarza. Nie chce zeby na plucach sie cos osadzilo...
Gwiazdeczka udanego pobytu w PL. najwazsze ze malenstwo zdrowe:tak: pochwal sie co bedziesz miala;-)
Musze sie pochwalic bo maja nikolka od 2 tyg robi pieknie siku do nocniczka i 3dzien juz suchy pampersik w nocy:-) niestety z kupka idzie troszke gorzej raz do nocniczka a raz w majteczki:zawstydzona/y: tak jakby sie bala zrobic na nocnik:baffled::-( miejmy nadzieje ze nie dlugo sie nauczy..
 
doty zdrowka dla malej i gratki za siusianie ;-) kupke tez sie nauczy robic predzej czy pozniej ;-)

ogladalam dzis pogode i zapowiadaja w polsce deszcz ze sniegiem :szok: od piatku ma byc poprawa pogody podobno , tu sie pogoda psuje wiec w pl bedzie pewnie ladnie..
 
Anitha moi znajomi dodali na FB zdjecia z mojej miejscowosci. U nas w PL padal dzisiaj snieg:szok::baffled: no i w szkocji ma sie popsuc w nastepnym tygodniu pogoda.. w nocy ma nawet zejsc do -4 :szok: a czlowiek sie juz przyzwyczail ze cieplutko za oknem..

dziewczyny zapomnialam zaytac czy znacie jakies strony internetowe z urlopami?? czekam na linki
 
Ostatnia edycja:
doty w Lodzi to juz od wczoraj pada snieg - mama pokazywala mi jak sypie jak rozmawialysmy na skypie. A dzisiaj rano to tak sypie ze nawet czesc lezy na trawie i samochodach...a my lecimy w nastepna niedziele. Niby zapowiadaja ze na swieta ma byc ladna pogoda wiec taka mam nadzieje. A co do wakacji to my czesto korzystamy z www.lowcostholidays.com albo Cheap Holidays, Last Minute Deals, All Inclusive Holidays, UK Breaks and Cruises - Teletext Holidays albo www.tripadvisor.co.uk a latamy z easyjetem albo ryanairem. Ale to zalezy gdzie chcesz pojechac na wakacje bo jesli w jakies odleglejsze miejsce jak Karaiby czy Meksyk to pewnie lepiej bedzie sie oplacalo kupic caly pakiet zamiast oddzielnie lot i hotel.
Jak jeszcze nie bylas na Wyspach Kanaryjskich to polecam Teneryfe - bylismy z Natalia jak nie miala jeszcze 9 miesiecy i wszystko bylo ok.
 
justaa a rezerwowalas przez te strony? Bo ja kiedys chcialam zarezerwowac przez onthebeach bo bylo najtaniej a potem uslyszalam ze oni potrafia juz po zarezerwowaniu zmienic ceny i nie wiem czy te strony sa tak do konca bezpieczne.
Ja jutro do Pl lece ale bede do was zagladac. A co do wakacji to ja stwierdzilam ze w tym roku chyba sobie odpuszcze i pojedziemy albo w przyszlym roku jak Majka bedzie wieksza tak zebysmy mogli cos z tych wakacji korzystac a nie tylko latac za dzieckiem albo zostawimy dzieciaki w polsce i sami polecimy chociaz na tydz
 
witam

izabell zycze spokojnej podrozy :-) i swiat bez sniegu :-D

moj patryk dzis znowu sie przerocli na buzie :baffled: ledwo pod nosem mu sie zagoilo a znowu ma rozwalone i warga cala spuchnieta.moj maz strasznie sie zle dzis czul wiec jak tylko wrocilam do domu on sie polozyl. ani chwili odpoczynku nawet jadlam na szybko..
 
reklama
hej
basia udanego pobytu no i żeby chrzciny się udały i ślub oczywiście no i czekamy na spóżnione panieńskie

doty to może wybierz się z nikolą do lekarza nie zaszkodzi jeśli ją osłucha, jeśli chodzi o wakacje to my zawsze jeżdzimy z first choice wolę troszkę dopłacić i mieć pewność że wszystko będzie ok szczególnie jeśli płaci się takie pieniądze

gwiazdeczka,isabell udanego lotu i pobytu w polsce

anita współczuje biedne te dzieciaczki wiecznie coś , moja wczoraj rąbnęła w ławę i ma śliwkę na czole

a mi wczoraj wypadła plomba z siódemki i pół zęba się złamało ale jeszcze się trzymał na korzeniu więc dziś wyruszyłam do wishaw dostałam wizytę rano usunęli mi tą złamaną część a jutro będę dzwonić do swojego dentysty ale nie myślę żeby dużo pomógł koronki napewno nie będę zakładać za ponad 200 funtów w ostatecznści usunę resztę która została i już
w środę przyjeżdża do nas mama emilka chodzi w kółko i powtarza że babusia przyjeżdża już nie możemy się doczekać super uwielbiam jak mamy gości
 
Do góry