reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

joasia trafisz napewno od Ciebie p[rosta droga:tak: ja tak z reguly jestem 20 po zaprowadze mlodego do szkoly i wroce po Szymona bo mam ten luksus ze moj P jedzie na 10 do pracy takze nie musze isc z nimi 2 rano:tak:
Placi sie 1 F jakby co to mam taki zielony wozek:-) zresztą zawsze cos nawijam do Szymona to nasz uslyszysz hehe
 
reklama
No ja w 7 miesiącu ciąży więc też cieżko będzie nie zauważyc mojego brzucha ;-) więc myślę,że się poznamy :)
 
Ja w koncu ruszylam dupke i troche ogarnelam dom
Jak sie zbiore rano to wybiore sie na ta grupe bo jak mam siedziec z mloda w domu to wole sie gdzies wyrwac
 
hej
dzięki dziewczyny wybrałam już dwa odcienie różu wziełam próbki także pomaluję kawałki ściany i pewnie na któryś się zdecyduję a do tego znalazłam ładne kwiaty na ebayu ogólnie to nie chciałabym już jej robić pokoju tak po dziecinnemu w tej chwili ma krem i pas misiaczków dookoła pokoju więc teraz chciałam coś na dłużej
i to by było na tyle remontów jak na razie my kupiliśmy dom dwa lata temu i szukaliśmy takiego żeby nie trzeba było w nim dużo robić tzn malowanie zmiana wykładzin

zqo szczęściara z ciebie że miałaś tydzień na przeprowadzkę my musieliśmy się wyprowdzić w ciągu jednego przedpołudnia wszystko było na wariackich papierach

anitha trochę mnie emilia przestraszyła ale co zrobisz takie to uroki dzieciaki upadają co rusz teraz ma wielkie limo na pół czoła jeśli chodzi o pora to odcinam jak najwięcej białej części jeden por to dwie porcje owijam nitką najlepiej białą to nie póści koloru przy obgotowywaniu wrzucam do garnka i obgotowuję tak z 10min póżniej przecinam na pół owijam plastrem szynki układam na blasze i posypuje parmezanem póżniej wkładam do piekarnika i zapiekam aż ser się rozpuści i zarumieni i gotowe smacznego sama muszę zrobić bo dawno nie robiłam
 
Hej dziewczyny!!
Joasia szkoda ze nic nie wyszlo nam z grupy:-( a ja jakos zamotana bylam bo moglyscie do mnie na kawke wpasc no nic nastepnym razem:tak:.Sliczną masz coreczke:tak:
Isabell mam nadzieje ze nie przyjechalas bo grupe dzisiaj odwolali a nie mialam jak Cie zawiadomic ma byc dopiero za 2 tygodnie jak bede wiedziec ze juz jest napewno to dam znac.

A ja wczoraj jakiegos pecha mialam szymon wylal mi wode na telefon laptopa no klawiatura mi nie dzialala ale P juz naprawil a rozmawiac przez tel moge tylko przez sluchawki ach....on mnie kiedys wykonczy:wściekła/y:
 
dziewczyny moze Wy mi pomozecie bo zglupialm mialam scan 13 lutego i wyszlo ze jestem w 13 tyg ciazy i jednym dniu babka powiedzila ze mam termin na 19 sierpien ale w ksiazke wpisala ze na 29 sierpien wiec mi midwife dzis mowi ze to 15 tydz i 1 dzien wiec od 13 lutego do 8 marca minely tylko 2 tygodnie ja jestem glupia czy oni :-:)-:)-(
 
Witajcie :-)
Fajnie Wam ze mozecie sie spotykac...ja na razie nie moge sie nigdzie ruszac bo dzieciaki mi sie pochorowaly...maly troche ma kaszel ale mala to nadal zapchany nos i jeszcze oczko przewiane...troche inhalacje pomagaja, a w nocy musi lezec troche wyzej.
Wczoraj widzialam w sklepie dziewczyne ze synkiem i corka,ale jakos nie bylo dobrej sytuacji zeby zagadac,bo gadala przez tel.,wiec troche glupio...ale wiem ze tutaj w Shotts jest tez troche polakow.No ale slyszalam ze sporo jest w Airdrie...;-)
Gwiazdeczka u mnie w 12 tc tez babka powiedziala ze jestem w 14 tc...ale pozniej na nastepnym scanie i zmierzeniu dzidziusia okazalo sie ze jednak mala jest mniejsza niz okreslila predzej...oni na poczatku kieruja sie ostatnim okresem,ale i tak pozniej po dokladnych pomiarach okazuje sie kiedy nastapilo zaplodnienie :tak:
Ta pogoda mnie dobija,wczoraj snieg zacinal,pozniej slonce....a dzisiaj buro i ponuro :wściekła/y:
 
mikusia to ja juz sama nie wiem bo to po scanie wyszlo ze jest 13 tydzien i 1 dzien a bylo to 13 luty a teraz jest 8 marca wiec wychodzi 16 tyg i 4 dni a polozna mowi ze jest 15 i 1 bo termin porodu babka ze scanu wpisala 9 siepnia amnie powiedziala ze 19 sierpien wydaje mi sie zo ana sie walnela z ta data porodu
 
reklama
Mikusia do Airdrie nie masz tak daleko takze zapraszamy:-)
Gwiazdeczka z tymi terminami to roznie jest a w Szkocji to juz pewnie w szczegolnosci:-D
zobaczysz na nastepnym usg jesli takowe przewiduja;-) ja pod tym wzgledem to mialam mozna powiedziec luksus jak na te warunki bo mialam ich chyba 5:szok:
 
Do góry