reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

A no własnie-dzien kobiet! Zatem wszystkiego najlepszego dla Was :-) I tych małych kobietek również.

Ja dziś z szaleństw w kuchni to sernik będę robić :)
 
reklama
zQo nie wyvralam sie, za pozno wstalam i nie zdazylam.
Mikusia do Airdrie masz niedaleko wiec zawsze mozesz wpasc. Powiem Ci ze podobno wkolo mnie mieszka mnostwo Polakow, niektorych spotykam ale jakos tak sztucznie jest a wiekszosci nigdy nie widuje

To dobrze bo mialam wyrzuty sumienia ze przyjechalabys a tu dzis zamkniete bylo niewiadomo z jakiego powodu:no: bo popoludniu jakies party są..
Co do Polakow to mam podobne doswiadczenia jakos nie moge znalezc sobie kolezanki:confused:
Jedną nawet z POlski sciagnelam niby poznaną przez net ale wydawalo sie wszystko ok a pozniej wszystko obrucilo sie przeciwko mnie,zadnej wdziecznosci a naprawde duzo nam zawdzieczali,obcy ludzie dostali dach nad glowa dopoki nie wynajeli swojego moj P wszystko pomogl im zalatwic no i na tym sie skonczylo,bardzo bylam rozzalona po tej sytuacji no ale coz dostalam nauczke ze nie warto pomagac zbytnio ludziom,teraz juz jestem ostrozna i nie oferuje pomocy ludziom ktorych tak naprawde nie znam....
 
eee nie widac ze tak korzystasz :tak: ile przytylas w ciazy?
W sumie to 4 kg :-) ale ciąże zaczynałam z nadwagą, w pierwszych tygodniach schudłam nieco,potem wróciłam do wagi z dnia testu ciążowego i teraz jestem 4 na plusie i nie wiem jakim cudem tylko tyle bo ja nie jem ostanio-ja wpier***am ;-)(przepraszam ale inaczej tego nie można zazwać) i to nie za dwóch a za czterech :)
 
wogole nie widac:tak:,bardzo malutko te 4 kg
ja to najwiecej z konradem 25 kg
a najmniej z Martą 8 kg takze to roznie jest ale 4 to bardzo malutko ale pewnie jeszcze cos Ci przybedzie masz jeszcze kilka tygodni przed sobą:tak:
 
ja pamietam jak bylam w ciazy z dominikiem przez ostatnie 8 tyg przytylam 14 kg..:zawstydzona/y: wsumie bylo ich jakies 26 (w ostatnich 3 tyg balam sie juz wazyc :-D) a z patrykiem tylko 9.5 :-)

moje dzieci dostaly antybiotyki i inchalatory, dominik ma taki kaszel ze az mowic nie moze kaszle doslownie co 3 minuty, w przychodni az babka podeszla czy chcemy wody.. mam nadzieje ze im to pomoze bo juz mam .... dosc tych chorob:wściekła/y:
 
reklama
yas z ostatniej miesiaczki mi wychodzi termina na 22 sierpien

a co do suwaczka to ja zmienilam sama na 15 tyg
usg mam 29 marca nie 9 gdzies mi 2 znikla .mysle ze ta babka ze scanu sie pomyl8ila bo skoro na scanie bylo 13 tyg 1 dzien to teraz jest 16 i 4 dni nie 15 .mysle ze ona zamiast na 19 sierpien wpisala na 29 .choc i ja juz niczego pewna nie jestem mam nadzieje ze uda mi sie to wyjasnic:-(
 
Do góry