reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

robilam z delecty wiec zadna filozofia ;-) zawsze robimy z takich gotowcow bo napewna wyjda :-D raz tylko robilismy ciasto sami od podstaw
 
reklama
Anitha zrobilas mi smaka ale niestety moj piekarnik marnie piecze wiec z ciastami musze sie wstrzymac az go wymienie, chociaz moze kupie i sprobuje, moze cos mi z tego wyjdzie.
matko jak mi dzisiaj zimno, normalnie nie moge sie rozgrzac.
 
Basienka wlosy wypadaja bardziej po ciazy bo w jej czasie dzieki hormonom pewnie prawie wcale Ci nie wychodzily i teraz te ktore juz dawno powinny wypasc, wypadaja. A Tobie sie wydaje ze jest ich wiecej niz zawsze. Do 100 wlosow dziennie to norma ale jesli w czasie ciazy wlosy Ci nie wypadaly to teraz musza to "nadrobic" bo maja przeciez okreslona zywotnosc. Ale do pol roku po ciazy powinno Ci sie wszystko z hormonami unormowac.
 
Anitha mowisz o tiramisu gotowcu...no to jadlam...
Kiedys,jeszcze w polsce u kolezanki mojej znajomej jadlam taki prawdziwy od podstaw tirmisu...normalnie niebo w gebie,hmm :-D Niestety nie dowiedzialam sie przepisu :no: Za to dosc czesto robie inne,rownie dobre ciasta...
Iza,to fakt bylo zimno ale chyba wole jak jest takie 'zdrowsze' powietrze...oczywiscie nie za dlugo...;-)
Justaa ,no to mi juz wypadlo chyba extra wiecej,bo to chyba dziennie nie 100 a z 300 szt.:baffled:
Dziewczyny macie jakies sprawdzone srodki z zakatarzony,zapchany nos u niemowlakow,bo moja mala dostala jakis katar i zapchany nos i teraz budzi mi sie co chwile z placzem..nie moze swobodnie oddychac...bidulka tak sie meczy :-(
 
hej
justaaa ja to chyba jestem nadgorliwą mamuśka jak mam gdzieś zostawić emilkę to jakieś głupoty mi do głowy przychodzą nie chce nawet myśleć jak będę musiała ją wysłać do przedszkola chyba serce mi pęknie więc narazie jakos się przemęczymy a jak skończy 3 latka to będę drzemać jak ona będzie w przedszkolu

mikusia woda morska i odciąganie jak najczęściej tylko tyle stosowałam

narobiłyście mi smaka na tiramisu ale ze względu na dietę oczywiście odmawiam
 
Ja wczoraj zakupiłam tiramisu gotowe i dziś kończyłam więc na szczęście nie czytałam Was ze ślina ściekającą po brodzie ;-)

isabell ja z domu wyjechałam o 8:20 i tez stałam ok 10 min w korku w Airdrie-właśnie tak,gdzie skręt do Ciebie coś się stało bo była policja i karetka. Ale ten korek to był pikuś. Później na wysokości Cumbernauld nie mogłam wjechac na autostradę bo był wjazd zamknięty i musiałam objazdami jechać. Miałam do pracy na 9,dotarłam na 11:10. Masakra. Był wypadek na autostradzie,zamkneli ją i wszystkie auta objazdami kierowali. Dobrze,że miałam książkę ze sobą bo przynajmniej mi się nie nudziło ;-)
 
co do tiramisu to najlepsze są w aldim takie gotowe-niebo w gębie!!! u nas już ich nie dowożą niestety;/

my po szczepionce. Mały się bardzo szybko uspokoił, no dzielny jak nie wiem. ale zaskoczyło mnie pytanie tej pielęgniarki. powiedzieliśmy, że ze dwa tygodnie miał kaszel i katar i gp powiedziała, że to przeziębienie zwykłe, a ona do nas to czy jesteśmy happy żeby dzisiaj dać szczepionkę...mnie zamurowało...więc ponowiła pytanie czy uważamy, że z Małym jest na tyle dobrze żeby przyjął dzisiaj szczepionkę...

znacie może jakieś fajne przepisy co bym mogła zrobić na Chrzest. fajnie by było gdybym mogła to w piekarniku podgrzać;)
 
Joasia no ja wlasnie tez tam utknelam, potem w innym miejscu a potem juz korki
Przerazona to wszystko zalezy co chcesz zrobic. Ja na imprezy zawsze udka w rekawie robie, zupe gulaszowa i salatki, rozne kotlety.
Ja mialam straszna noc, najpier moj J zawracal mi glowe na skypie do polnocy, potem nie moglam zasnac do prawie 2, o 5 mloda wstala i tez pozniej nie moglam zasnac, o 6.30 wstala juz na dobre. Zawiozlam ja do przedszkola, polozylam sie ale i tak nie moglam zasnac. Moze z godz pospalam
 
reklama
isabell a jak się robi te udka w rękawie?? pierwsze słyszę;)
może znacie przepisy na jakieś przekąski...bo mamy mszę na 9.30 więc w dou pewnie będziemy na 11. więc obiad później ciasto plus tort. na koniec bym dała sałatki wędlinę jajka w majonezie, śledzie w occie...ale u nas zawsze to samo więc bym wypróbowała coś nowego;)
 
Do góry