reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

hej
my dziś zaliczyłyśmy polską szkołę a póżniej w domu emilcia się pośliznęła i wylądowała na grzejniku bidula nabiła guza na pół czoła łącznie z brwią ale co zrobić nie pierwszy i nie ostatni
czeka mnie mały remoncik emilki pokoju i nie mogę się zdecydować na kolor ścian powiedzcie dziewczyny jak wy macie pomalowane dziecięce pokoje
muszę też zmienić jej łóżko bo śpi jeszcze w łóżeczku a czas już na takie bardziej dorosłe ha ha
w związku z tym będę miała do odsprzedania łóżeczko z materacem z mathercare gdyby któraś z was była zaiteresowana albo możę macie kogoś znajomego kto potrzebuje napewno też wystawię na emito i ebay ale tak pytam na wszelki wypadek

przerazona jest parę możliwości takich przekąsek np. papryka faszerowana, pieczarki nadziewane, por w szynce, fajitas, sledż, jajka faszerowane , ryba po grecku to takie najbardziej popularne u mnie w rodzinie jak by coś to podam przepis
a udka w rękawie ja też robię tzn to nie muszą być tylko udka mogą być też podudzia lub piersi z kurczaka przyprawiasz wrzucasz to worka do pieczenia zakręcasz i pieczesz pod koniec tak z 15 min zawsze rozcinam żeby się ładnie zarumieniły i gotowe mniam mniam aż się głodna zrobiłam
 
reklama
Przerazona dokladnie tak jak justysia napisala, co do przekasek to ja jeszcze robie pieczarki w panierce, jajka faszerowane, koreczki
Justysia moja miala w pokoju 2 kolory bialo-zielony, taka fale jak w tym linku tyle ze duzo ciemniejszy
Fisher Price Animals of The Rainforest Jumbo Stickers | eBay
ja swoje tez hce przemalowac pokoj i dac jakies naklejki na sciane bo narazie ma te z rainforest ale ze zastanawiam sie nad przeprowadzka to do wakacji nic nie bede robic

Mi Majka pospala dzisiaj w dzien1,5 godz c jej sie nigdy nie zdarza wiec ciekawe o ktorej mi pjdzie spac
 
nasze dzieci maja fototapete z dobranocnego ogrodu na jednaj scianie, a reszta jest pomalowana na niebiesko i ponaklejane sa ciuchcie z bajki thomas.

justysia biedna mala, napewno najadlas sie strachu , oby szybko jej to zeszlo..
przy okazji jak sie robi por w szynce?;-)
o takich smakolykach piszecie ze az sama sie glodna zrobilam :-D ryba po grecku chodzi za mna od jakiegos tygodnia ale
sama przy dzieciach malo co moge zrobic a jak chodze do pracy to pozniej juz mi sie nie chce...
 
Hej :-) Jestem dzis zmeczona jak kon po westernie...Wzielo mnie cos na porzadkowanie wszystkiego co mi wpadlo w rece...poczawszy od szafki z butami...tyle tego jakby pare rodzin z nami mieszkalo,he ;-)
Jakas mnie chec naszla na sernik,wiec kupilam wielki kawalek,bo jesczcze nie nauczylam sie robic sernika :-p
Przerazona,moze cos ze salatek np.warzywna + na slodko z ryzem i rodzynkami,jakis bigosik,ryba po grecku,z mies jakies udka pieczone,super wygladaja i smakuja zrazy z pieczarkami,koreczki z miesa melonego (indyk),jajka faszerowane swiezym kalafiorem z majonezem,jakies wedliny,pomidorki,ogorki do dekoracji...
Justysia ja mam malemu pokoik w kolorze niezapominajkowym,z pasem dzunglowych zwierzatek + dzungla lampa,dywan,obrazki,zaslonki...ale teraz tez mnie czeka remont bo juz mi sie to znudzilo...
Z mala troche lepiej ale slabo spala w nocy i ja razem z nia...woda morska nie pomogla a nawet jeszcze wysuszyla nos...najgorzej jest jak idzie spac bo on sie zapycha a w dzien jest ok.
Dzieki dziewczyny,pomogl troche olbas...musze cos jescze zupic na takie sytuacje...
Ide spac ,jestem skonana...:baffled:
 
Witam z 2 kawka. Ale wialo w nocy, nie moglam zasnac przez ten wiatr a dzisiaj czeka mnie sprzatanie bo nic ostatnio nie robilam, chociaz przy moich dzieciakach codziennie jest co sprzatac
 
Witam Dziewczyny!
Isabell ja tez z kawką :tak: ale w nocy spalam jak zabita:-D kompletnie nic nie slyszalam zresztą ja reaguje tylko na placz Szymona:laugh2:kiedys facet nam prawie drzwi wywalil a ja myslalam ze komus cos spadlo:szok:
Jakos ostatnio mi sie nic nie chce strasznego lenia mam:crazy: takze i weny brak.

Mnie tez remonty czekają niewiem kiedy sie z tym uporam bo caly dom do remontu:szok: ale zaczne chyba od pokoju konrada tez niewiem jaki kolor mu dac,on uwielbia niebieski i Ben 10 ale to troche u niego juz uroslo do obsesji i chcemy troche mu ograniczac tego bena bo zle wplywa na niego,moze pomysle cos o dinozaurach bo tez lubi.
Szymon narazie z nami w pokoju i niewiem kiedy jeszcze pojdzie do konrada chyba jeszcze nie szybko chociaz w sobote mamy 3 urodziny:szok:...
 
zQo mnie tez tak naprawde wiekszy remont czeka, musze zrobic kuchnie i lazienki plus chcielismy zaadaptowac strych. A malowanie pokoi dzieciakow mysle ze w wakacje. Przypomnij mi ta grupa jest jutro? Na ktora i gdzie?
Joasia wybierasz sie moze?
 
Tak jutro na 9.30 do 11.00 w Calderbank
North Lanarkshire Council : Calderbank Community Centre
Co do remontow to mysmy wlasciwie jeszcze nic nie zrobili wprowadzilismy sie w pazdzierniku ale mielismy tylko tydzien na opuszczenie tamtego mieszkania i przeprowadzke tu, no a potem jakos tak wyszlo ze zaraz zima swieta itp no i teraz dopiero zrobilam troszke lazienke tzn wygladzenie i pomalowanie scian bo byla okropna a czeka mnie jeszczeduuuuuzo do remontu kazde pomieszczenie zrobienie scian pomalowanie i panele a jak sie z tym uporam no to ogrod tez czeka w kolejce:laugh2: chociaz w ogrodzie to musze chociaz kawalek ogrodzenia zrobic chyba przed wiosna zrobic zeby chlopcow spokojnie wypuszczac no i pies zeby spacerow po wsi nie robil hehe.

A co do grupy to jutro jest ostatni dzien bo pozniej przez dwa tygodnie nie bedzie bo planuja jakies malowanie czy cos...
 
Ostatnia edycja:
No ja się pewnie wybiorę na te bo już mam dość siedzenia w domu. Mam nadzieje,ze trafię.

zQo ​mam zabrać jakąs kasę ze sobą? Płaci sie coś za to?
 
reklama
Do góry