reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

a mialam jeszcze sie Was podpytac jak wasze malenstwa tolerowaly mleko modyfikowane??
bo ja powoli probowalam ale nie toleruje w ogole...sma nie wypije, pluje a aptamil wybije ale zaraz caly zwymiotuje...
 
reklama
basienka witaj właśnie kilka stron temu pytałam o Ciebie;) powiedz mi co robiłaś z Olivierkiem przy starcie czy lądowaniu, karmiłaś Go jakoś???mi to nie daje spokoju a my już niedługo lecimy;) i powiedz czy się udała niespodzianka???;) i powiedz mi jeszcze czy Twój siedzi już sam...bo tak się zastanawiam czy nie powinno się dawać stałych pokarmów właśnie jak dziecko samo siedzi...

co do wprowadzania nowych pokarmów to...chyba teraz się wyżalę ale co tam...gdzie ten INSTYNKT MACIERZYŃSKI?? jestem taka zagubiona w tym wszystkim...mój się śmieje ze mnie a ja przez to, że nie mam się kogo zapytać bo moja Mama nie żyje to się czuję taka zagubiona a same wiecie, nawet to na forum widać, że co maluszek to inne podejście;/

isabell ja mam tak samo z tym brzuchem;p
 
Przerazona nie martw sie preciez nie rodzimy sie z cala macierzynska wiedza, wszystkiego trzeba sie nauczyc. Ja po 3 mies zaczelam podawac kaszki i deserki a jak widzialam ze dziecko samo rwie sie do jedzenia to dawalm skosztowac wszystkiego.
Basienka co do mleka to moi zaczynali od bebiko i obojgu podeszlo a potem zmienialam bo nie chcialo mi sie go sprowadzac z polski. Kiedys slyszalam ze bebiko jest najbardziej zblizone do mleka matki chyba pod wzgledem zapachu czy cos takiego
 
przerazona no oczywiscie moj do smoka to nie taki chetny ale jak juz mu wepchalismy na sile to ssal, a jak lecielismy do PL to kramilam go piersia, bo mialam sciagniete mleko ale nie mieli gdzie podgrzac...:/
a niespodzianka superrr az moja mama brala leki na cisnienie tak jej podskoczylo...
ja zaczelam wprowadzac jedzonko bo moj to mi z taleza oczami zjadal ...oczywiscie sama wszystko gotuje kupilam ten parowar aventa z blenderem i 5 min roboty i zupka gotowa,..nawet moja mama w Pl kupila marchewke z ogrodka i przywiezlismy ja z Pl hehe... zawsze to mniej konserwantow:) moj jeszcze sam nie siedzi a lezy na pleckach caly czas z glowa w gorze tak sie rwie do siadania, ale jeszcze go podtrzymujemy, niby im pozniej tym lepiej...
 
hej dziewczyny
znów powracam ja to normalnie straszna jestem ale to wszystko z braku czasu obiecuje że się poprawię
witam nowe mamusie i pozdrawiam stare
basia jak tam samopoczucie po siłowni
isabell ja rónież zaczęłam dietę ale taką po swojemu poprostu ograniczam się z jedzeniem słodyczy praktycznie nie jem no i zapisałam się na siłownię i basen chodzę 2 razy w tygodniu
za tydzień będzie miesiąc jak już zaczęłam efekty są więc jestem zadowolona ale długa droga przede mną plan to zrzucenie minimum 24kg także proszę trzymać kciuki

jeśli chodzi o ciuchy dla dzieciaków to szymon już jest w takim wieku że same firmówki więc nie mam wyjścia bo inaczej chyba nie wyszedł by z domu a emilci kupuję w h&m next zara wiem że ciuszki są drogie ale zazwyczaj kupuję na wyprzedażach i wtedy są to duże zakupy no i w między czasie jak mi się coś spodoba albo coś potrzeba to dokupie ogólnie uwielbiam stroić swoją córcie czekałam na nią jakieś 11 lat no i taki rezultat że teraz sobie nie odmawiam

ale jestem dziś padnięta jestem po nocy byłam na siłowni a jeszcze czeka mnie 3 godzinny angielski jak się po nim położę to usnę chyba w sekundę
pozdrawiam wszystkie mamusie i do usłyszenia
 
Justysia ja niestety nie mam jak chodzic na silownie czy basen wiec u mnie zostaje jakas dieta i cwiczenia w domu.
Co do ciuchow to ja tez lubie stroic moja mala ale nie przesadzam z zakupami bo ona tak szybko rosnie ze szkoda kasy na firmowki bo pewnie polowy i tak nie zdazy zalozyc
 
reklama
Ja to do cwiczen zabieram sie ja ''sojka za morze''...obiecuje sobie ze nastepnego dnia zaczne,ale zawsze cos mi plany pokrzyzuje :no:.Staram sie ograniczac slodycze,choc je uwielbiam...ale sa jakies male grzeszki ;-)
Na silownie to nie mam szans sie wybrac,bo mam 2 malych dzieci...jedno na cycku :sorry:a w domu bieganie przy nich czasami daje w kosc i mam juz rozgrzewke :laugh2:
Jesli chodzi o ciuchy to takze lubie dzieciako dobrze ubrac,ale bez przesady...nie wszystko NAJ,bo potem bede miala problem ze bez firmowek nie wyjda z domu,he:-p No ale staram sie kupowac ciuchy dobrej marki (nie duzo),bo wiem ze po paru praniach nie zrobia sie rozciagniete jak szmaty do podlogi :-D
Szczerze mowiac,to moja corcia byla planowana i wyczekiwana plcia...robilam testy owulacyjne,badalam sluz,stosowalam ''mleczna diete''...no i sie udalo :tak: Teraz mamy te dwojeczke i nie planujemy wiecej dzieci...
A propo dzieci,dziewczyny jaka stosujecie metode antykoncepcji,poniewaz tabletki u mnie sie nie sprawdzily bo krwawilam.Myslalam o spirali badz preciku w ranieniu...:confused2:
 
Do góry