reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

zqo dobrze, że się tym zajęłaś im wcześniej tym lepiej jak się pracuje z dzieckiem...ale z tego co zrozumiałam to jeszcze nikt nie postawił takiej diagnozy?

mikusia ja kupuję na gumtree ubrania dla Małego plus sąsiadka przyniosła...
vampiria a możesz podać linka do tych ubranek to bym mojej sąsiadce pokazała;)
mój maluszek jest tak niegrzeczny a ma dopiero 4 miesiące...wszystkie złe cechy po nas odziedziczył;P a więcej jest moich niestety;)))

dziewczyny znacie może jakieś strony odnośnie rozszerzania diet dzieciom...kiedy można i co...szukałam w necie ale wszędzie co innego...;/

co do konsulatu się nie będę wypowiadać bo skoro są godziny to nie rozumiem dlaczego się aż tyle czeka;/
anitha tak to jest z dziećmi, że swoje muszą przejść i ponabijać sobie guzów, porobić blizn....(się wypowiedziałam a mój mały ma zaledwie 4 miesiące;p). oby szybko się zagoiło;)))


isabell ja mam w rodzinie stomatologów, a szcerze do obcego bym nie poszła właśnie dzięki takim historiom jak Twoja...mam nadzieję, że szybko Cię przestanie boleć;) a powiedz m jak tam Twoja dieta??? ja się źle czuje we własnym ciele. chodzę i tylko narzekam. mimo, że się mieszczę we wszystko sprzed ciąży...mam zaburzony obraz własnej osoby chyba;p chociaż moim zdaniem to jest związane z wyjazdem do PL ja już wiem jak mnie tam obgadają...;)
 
reklama
Przerażona. linki ci podam, jak wstawię coś nowego, na razie wyczerpałam limit na ten miesiąc :sorry:, mogę tylko 10 rzeczy wstawić... A co do rozszerzania diety, to jak dziumka była w wieku twojego synka to już jej dawałam kaszki do mleka- jedną, albo dwie miarki. A karmisz butelką, czy cycem? Bo nie wiem :sorry:
 
Vampiria czemu mozesz wystawic tylko 10 rzeczy w miesiacu? Ja sporo sprzedaje na ebay i ngdy sie z tym nie spotkalam
Przerazona no dieta nie bardzo pomogla, niby po tych 9 dniach 1,5 kg mniej ale po 1 dniu bez diety juz tylko 0,5 kg mniej. Teraz mysle nad wersja turbo, podobn daje lepsze efekty wiec moze sie uda. Ja tez za kazdym razem jak jade do polski to mam kompleksy a niestety nie wchodze we wszstkie rzeczy sprzed ciazy, brzuch mam za duzy. moze nawet nie sam brzuch bo jak stoje to praktycznie nic mi nie odstaje ale jak usiade to cos strasznego no i jak zaloze cos bardziej obcislego to strasznie widac wszystkie faldki a juz dos mam chodzenia w tunikach lub szerszych rzeczach zeby to ukryc. Wogle ostatnio najlepiej sie czuje w dresach
Anitha a dlatego ze polski dentysta niedaleko ciebie tak mi rozwalil zeba jak robil mi leczenie kanalowe (ktorego nie zrobil bo zrobil tylko 1 kanal i to nie do konca i przy okazji uszkodzil 2 a 3 wogle nie ruszyl) ze jak teraz mi rozwiercili zeb zeby zobczyc czy da sie go jeszcze zrobic to zab zaczal pekac i sie kruszyc. Okazalo sie ze mialam uszkodzone dziaslo przy tej kanalowce tak ze zaczelo wpadac do tych kanalow wiec zab juz nie nadawal sie do leczenia. Przy wyrywaniu tak sie kruszyl ze nie udalo sie go calego wyrwac, zostaly korzenie wiec dzisiaj musieli mi rozciac dziaslo zeby te korzenie usunac. Na szczescie tabletki zaczely troche dzialc i bol jest do zniesienia. Mam nadzieje ze w nocy sie nie nasili
 
Ja sobie wlasnie robię nielegalną przerwę w pracy ;-)

Anitha, wspolczuje przejsc z konsulatem.... :-( Muszą mieć tam niezły burdel, skoro człowiek umawia się na godzinę, a i tak musi stać w kolejkach :-\

Isabelll, współczuję bólu, mam nadzieję, że noc mialaś spokojną, choć z praktyki wiem, że takie bóle lubią się nasilać w nocy właśnie :-(
A co do ebaya to też mnie nieco zdziwiło, bo widzę, że niektórzy sprzedają po 20 rzeczy naraz. Ja w miesiącu mogę sprzedać albo 10 rzeczy, albo zarobić 650 funtów, zależy, który limit osiągnę pierwszy...
 
Hej dziewczyny:-)
Ja dzis bylam na pobraniu krwi po mam sklonosc do anemii:crazy: i zawsze mnie tu dziwi ze oni nie dezynfekuja przed wkuciem:szok:
Vampiria on jeszcze wprawdzie nie ma diagnozy ale bylismy u takiej pediatry od rozwoju i ona pytala o rozne rzeczy ktore maja dzieci autystyczne i az mnie dziwilo ze ona tyle wie i wsumie wszystkie te zachowania ma szymon po tym wywiadzie skierowala go do specjalnego przedszkola w cumbernauld gdzie chodza min dzieci z autyzmem i maja go tam obserwowac w tym kierunku.
Anitha to mieliscie przejscia wspolczuje.
Przerazona oj ja tez sie nakarmilam szymona 2,5 roku juz mialam dosc,spokojnie nie moglam polozyc sie przed tv bo zaraz mnie molestowal :-)do 6 mies nic nie wprowadzalam tylko cyc.
Isabell oj nie ma nic gorszego jak zebowe bole mnie to czeka w piatek,mam w sumie 3 zeby do wyrwania ale juz musze a tak z tym zwlekalam:crazy:
 
Ostatnia edycja:
Hello :-)
Dzieki dziewczyny,wczoraj przejrzalam ebay i chyba zaczne tam kupowac ciuszki dla dzieci,ceny sa super niskie,nie tak jak w sklepie...he:no:
Vampiria ja mieszkam w Shotts (miedzy Edim a Glas.)wiec to troche daleko,a w ogole nie chce sie pchac do Ediego,bo po opini mojego M.to juz ma przeklete te miasto przez korki...Wyslij mi swoje namiary na ebay,zobacze co tam masz ciekawego :tak:z ciuszkow.
Izka dobrze ze nie bylo tak zle w nocy, no i dobrze ze masz jakies dobre tabletki przeciwbolowe,bo np.dla mnie apap odpada,czasami ibuprom jest ok,ale chyba najlepszy ketonal,ale na recepte :eek:
Przerazona,twoj maly ma 4 m-ce to moze zacznij od ziemniaczka,potem marchewka, jablko,jakis chrupek kukurydziany,kaszki z twoim mleczkiem,potem mozesz dodac jabluszko dla urozmaicenia.Jak skonczy 4 m-ce to mozesz gotowac ziemniaczka z marchewka + kawaleczek kurczaka,listek pietruszki i pare ziarenek soli -oczywiscie wszystko zmiksowac dokladnie blenderem.No a potem to mozesz bawic sie jedzeniem i wprowadzac powolutku wszystko...Moja mala ma 6 m-cy,tez jest nadal na cycu ale najchetniej to by wyjadala mi z talerza obiad :-D
Dziewczyny zastanawiamy sie z moim M.kiedy dokladnie jechac do pl.zeby trafic na super pogode...niby czerwiec zawsze jest upalny ale czy teraz tez tak bedzie???
 
zQo nie dezynfekuja przed pobieraniem krwi bo tak jak gdzies czytalam przeprowadzono badania i czy sie przemyje watka czy nie to nie ma to zadnego znaczenia. Wiec oni oczywiscie wybrali nie dezynfekowac :)

przerazona a czemu juz cos chcesz wprowadzac do diety maluszka? Ja tak jak zQo do skonczenia prawie 6 miesiecy nic nie dawalam tylko piers.
 
Mikusia ja tak do 2 lat wszystko kupowalam na ebay i gumtree mloda miala malo nowych rzeczy kupionych przeze mnie bo w tych zestawach sporo nowych rzeczy sie trafialo. Zazwyczaj kupowalam ok 4-5 zestawow i nie przejmowalam sie praniem nawet przez tydz tyle tego miala a potem to co nie bylo zniszczone sprzedawalam. Zreszta caly czas sprzedaje i szukam na ebay ale tak juz od 2 lat ciezko znalezc fajne zestawy za dobra cene
Ja noc mialam taka sobie ale najgorzej nie bylo. Wstawalam 2 razy bralam tabletki i zel ale jakos w miare sie wyspalam. Wlasnie wrocilam z tesco kupilam sobie kilka bluzek i moje kochane dresy. Oj jak ja nie lubie kupowac ubran. Kiedys to bez mierzenia bralam swoj rozm i bylo ok a teraz musze sie namierzyc a i tak malo co mi sie podoba.
 
reklama
witajcie ponownie,
nasz urlop sie wydluzyl o tydzien:)) ale niestety juz tu jestesmy. Witam nowe mamusie:)
moj synus chyba bedzie pilotem - lot przezyl rewelacyjnie najpierw sie bawil pozniej spal, z powrotem tez bylo ok.. niestety ma jakis katar-mam nadzieje ze szybciutko mu minie..
czytalam tu o jedzonku, moj pokarm mu nie wystarczal wiec je juz zupke w dzien, deserek z jablka...i dwa dni zbieram pokarm swoj na kolacje, wiec raz na noc je kaszke a raz moje mleko...
duzy facet z niego, wlasnie rozrzuca zabawki...
w Polsce spal mi slicznie w nocy po 8-9 h bez zadnego jedzonka w nocy, a tu .... budzi sie co 2 h i je cyca..wiecznie glodny
porobilismy wszystkie badania usg glowki, brzuszka bioderek, okulista, pediatra, itd...<1000zł> ZDROWIUSIEŃKI
masakra, po co wracac do tej PL ,.. tylko do rodziny:)
pozdrawiam wszystkich!!!
 
Do góry