reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Dziewczyny dziekuje za namiary na firmy kurierskie:-)

Mikusia ja mieszkam bardzo blisko Livingston:-) Jak juz pisalam wczesniej,ja mam implant od 4 lat i nie narzekam:tak:
 
reklama
dziewczyny jakiej wody używałyście czy używacie do picia dla niemowląt...mój pewnie nie będzie chciał cyca w samolocie bo on się lubi rozpraszać a odciągać nie mam zamiaru bo się męczę dwa dni żeby te 90ml było a i tak jak basienka napisala później nie będą mieli jak podgrzać w samolocie.
tak się zastanawiam jak technicznie dziewczyny karmiłyście podczas startu i lądowania bo z tego co pamiętam to właśnie na start i lądowanie trzeba dziecko posadzić na kolanach w tych szelkach. coś się zmieniło?


ja ogólnie mam beznadziejny dzień. na mnie słońce chyba już nie działa:no:Małemu to z twarzy nie przechodzi ja już prawie nic nie jem a zdarzają się dni, że nic nie zjem tylko kawę z mlekiem piję (uzależnienie plus to poprawia mi nastrój ale tylko chwilowo bo później mam wyrzuty sumienia). już ważę 52.8kg! jeszcze lecimy do tej PL i trzeba prezenty kupić. niby wszyscy wiedzą, że u nas z kasą krucho ale i tak rozmiary podają czy jakie tam zabawki chcą, perfumy kremy itp...wczoraj kupiłam dla dwóch siostrzeńców mojego i wydałam 30f a sama jadę w butach z primarka za 3f;(
 
Ostatnia edycja:
Przerazona ja mialam ten sam problem ze synkiem prawie 3 lata temu...nic nie skutkowalo i tez bardzo drastycznie schudlam...dopiero zmiana mleka na Nutramigen zmienila diametralnie stan skory dziecka a takze dala mi odpuscic sobie karmianie cycem,przy tym trzymanie diety i przybralam na wadze...wprost cieszylam sie jedzeniem :-D
Kobieto nie katuj sie tak,to nie normalne...jesli masz malo pokarmu i prawie wszystko uczula twoje dziecko to zmien mleko.:tak:
 
aaaaaa i jesli chodzi o prezenty to powinnas przedstawic rodzinie sytuacje jasno i dobitnie!:wściekła/y: Dzieciom kupilabym tylko drobne prezenciki np.kubki z londynem (dostepne w tesco) natomiast doroslym nic...
Przeciez dorosli powinni zrozumiec ze tutaj nie zarabia sie kokosow i ze te czasy minely co za funta mozna bylo dostac ponad 7zl.( pamietam te czasy ).
Ci ktorzy Was kochaja i czekaja na Was jako osoby a nie tylko prezenty zrozumieja,ci ktorzy patrza tylko co przywiezliscie i co dostana to nie sa warci niczego!:no:
 
przerazona a czemu chcesz mleko sciagac i karmic w samolocie z butli? Przeciez o wiele latwiej prosto z piersi i nie musisz sie martwic o podgrzania. Pasy dla dziecka dopinasz do swoich i praktynicze podczas karmienia jest normalna pozycja wiec nie masz sie co martwic ze bedzie Wam niewygodnie. A domyslasz sie co moze go uczulac? Jestes pewna ze nie mleko? A poza tym jesli odstawisz jakis produkt to czasem musisz poczekac 2 tyg albo i wiecej zeby zobaczyc poprawe bo ttyle czasu potrzeba zeby organizm pozbyl sie calego alergentu.
My latamy do Polski dosyc czesto wiec nie szalejemy z prezentami za kazdym razem bo bysmy z torbami poszli :) Najlatwiej kupic cos dla dzieci bo ide do home bargain i kupuje jakies zabawki czy gry. A doroslym nic nie kupujemy - chyba ze szkocka dla wybranych :)
 
isabel wpolczuje wczorajszych przezyc, niewyobrazam sobie takiej sytuacji.. uczul go na przyszlosc zeby mowil gdzie chodzi zebys sie nie denerwowala.

przerazona zacznij jesc:szok: im mniej bedziesz jadla albo i wcale tym mniej wartosciowe bedziesz miala melko.. zreszta bez jedzenia bedziesz slabsza i sie wykonczysz... mysl tez o sobie , w razie czego mozesz zawsze przejsc na karmienie butelka..
 
Przerazona zacznj jesc bo sie wykonczysz. Mi juz minal okres kupowanie prezentow jedynie dla siostrzenicy mojego j cos kupuje ale to jakis drobiazg, teraz kupilam jej sukienke na wyprzedazy bo nie bede szalec z zabawkami. Ja w pewnym momencie poukladalam sobie w glowie i wogle sie przed nikim nie tlumacylam. Po pierwsze funt nie stoi juz tak jak stal, po drugie nie ma co przeliczac funtow na zlotowki bo ja zyje tutaj i wydaje funty a po trzecie do mnie to nikomu sie dupy nie chce ruszyc a co za tym idzie nikt prezentow nie robi wiec czemu to ja mam robic dla wszystkim najwiekszym prezentem powino byc ze ja sie poscwiecam i wydaje nie mala kase zeby oni mogli zobaczyc dzieciaki a na to juz nikt nie patrzy ze taki wyjazd duzo kosztuje.
Ja jednak dzisiaj ruszylam dupke, zrobilam obiad, 2 prania i posprzatalam
 
hej
ja też już prezentów nie kupuję chyba że dla rodziców a dla dalszej rodziny słodycze ale tylko dle tych których wiem że będę widziała podczas mojego pobytu
isabell w tej polskiej szkole to chyba szybko nie dołożą dodatkowych dni bo w ostatnią w środę było tylko 5 dzieci więc trochę mało
emilka jest dość grzecznym dzieckiem więc wszystkie domowe obowiązki robię przy niej a jak juz chcą mieć chwilkę spokoju to włączam jej bajkę dora the explora i jest jak makiem zasiał nawet okiem nie mrugnie siedzi jak mumia dosłownie
emilia dziś powiedziała że chce iść na janie a ja zachodziłam w głowe o czym ona do mnie gada i pytałam jej tak i tak aż w końcu ona mówi ziuuu na janie do wody uśmiałam się że hej nie wiem skąd ona te słówka bierze
dziś śliczna pogoda byłyśmy na spacerku oby tak dalej i było jeszcze cieplej
 
reklama
No moje dziecko malo bajkami sie interesuje jedynie wieczorem tak naprawde oglada a tak to caly dzien bajki leca ale ona tylko na chwile oko zawiesi. Ostatnio moge przy niej posprzatac, obiad juz trudniej ugotowac bo wszystko musi widziec i wszystkiego dotknac i ma 100 pytan typu a co to jest ale juz o odpoczynku nie ma mowy chyba ze sie naprawde czyms zajmie co sie rzadko zdaza.
 
Do góry