reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Dzien doberek. Przez okno wyglada ladnie ciekawe jak jest na dworze. Ja po pierwszym dniu diety wstalam rano glodna jak wilk i musialam zmienic swj rytual bo pierwsze co to rano to zawsze kawa a tym razem musialam zjesc sniadanie
 
reklama
witam się już nie tak z rana;)

mnie dopadł taki dół, że szok;/ odpuściłam sobie mleko i nabiał i w sob może i było lepiej z buźką ale wczoraj i dzisiaj to jest jakaś masakra na nos mu się rzuciło;/
jeśli chodzi o wagę to przybiera na wadze-jest troszkę poniżej przeciętnej ale to pewnie dlatego, że On krótko je a często a ja nie mam strasznie dużo pokarmu...oczywiście obiecywałam sobie, że nie zacznę szukać w necie ale wczoraj nie wytrzymałam...jak nie trądzik to skaza to różne inne dziwne rzeczy wyskoczyły...
a ja już nie mogę patrzeć na jego buźkę...
 
witam :)
przerazona idz moze do gp , na poczatek zaproponuje ci rozne hydrocortisony , balsamy do nawizlaznia( ja mam doublebasse) i olilatum do kapieli. moze to pomoze ;-)

ja sie wkurzylam dzis , zanioslam patryka aplikacje do przedszkola, rozmawiam z babka o tym ze chce zeby chodzil 6 godz dziennie przez 3 dni bo dominik bedzie chodzil juz do szkoly i nie bedzie mi sie chcialo latac tam i spowrotem co 2-3 godz.. pyta sie mnie w jakich godzinach chce wiec mowie ze od 8.30 do 14.30 a ta domnie ze to moze byc problem, ze lepiej by bylo jak by zacyznal od 9-15. Dla mnie to nawet lepiej ale jak dominik zaczynal i chcialam zeby chodzil od 9 to mi wtedy powiedziala ze sesja zaczyna sie od 8,30 i jesli go przyprowadze o 9 to bedzie tracil 30 min... kuzwa za kazdym razem mowia inaczej!!
 
Przerazona idz do gp napewno ci cos da i od razu popros o mleko. Majce akurat te wszystkie mascie nie pomogly i nadal ma wysypke na policzkach jak bede w Polsce to postaram sie pojsc z nia do dermatologa moze cos ciekawego wymysli
Anithato chyba norma tutaj ze co chwile jest inna wersja ale najwazniejsze ze jest po twojemu.
Ja mialam dzisiaj pracowity dzien. Rano ogarnelam dom i pojechalam kupic dzieciakom buty, oczywiscie zapomnialam sprawdzic jaki numer buta ma Kuba ale na oko trafilam. Przy okazji sobie kupilam buty.
Zrobilam obiad i prasownie no i czywiscie nie mogl sie dzien milo skonczyc bo glupia cyfra+ wymyslila sobie ze mam im oddac dekoder chociaz przy przedluzaniu umowy powiedzieli mi ze mam go na wlasnosc wiec musialam pol strychu przekopac. Na szczescie go nie wyrzucilam, ale oczywscie zapodzialam gdzies pilota. Teraz tylko czy zdaze im odeslac zanim beda mi kazali zaplacic 300zl kary za dekoder ktory ksztuje 49.
 
uuu ale tu pustki:confused: ja sie wglebilam w watek pazdziernikowych mam i raczej tam przesiaduje teraz:zawstydzona/y: przyznaje bez bicia ze was zaniedbalam ale nie bylo zbyt duzo zaleglosci do nadrobienia;-):sorry: bylam w szpitalu w piatek....mialam mocne bole w okolicy lewego jajnika i zadzwonilam do szpitala. zrobili wywiad medyczny i uznali ze jestem w wysokim ryzyku ciazy pozamacicznej ale na szczescie wszystko wporzadku i coaza prawidlowo sie rozwija:-D i ja mam troche luzniej bo widzialam babelka i serduszko i mniej sie stresuje heheh a tak miala bym czekac do 28 marca na skan:szok: jakos z amelkowna mniej mnie stresu mialam byly leki ale jakios tak troche abstrakcyjne a teraz fisia dostaje:sorry2:

przerazona moze faktycznie skonsultuj sie z gp a przy okazji wizyty w pl zahacz o dermatologa z mlodym:tak:
mielismy do pl leciec na swieta wielkanocne ale...stuknieta matka zapomniala ze sie dzieciowi paszport konczy 15 marca:no: no i ze teraz trzeba sie umawiac to pierwszy termin na 1 marca na 10.30 do konsulatu mamy:wściekła/y: na paszport czeka sie miesiac...i teraz zgadywanka czy wyrobia mi i oddadza 30 marca czy dopiero w kwietniu po weekendzie:confused2: wiec polecimy 20 kwietnia ale za to bonus bo na 3 tyg:-D
 
Widze ze nas tu coraz mniej.
Azorek to juz sie dowiesz jak zlozysz papiery, raczej wyrabiaja sie w terminie. Dobrze ze wszystko ok.
Ja tez lece na swieta, moze troche odpoczne
 
Hej Wam dziewczynki :-D ja takze mieszkam w Szkocji (miedzy edin.a glas.)
Jestem mama 3 letniego pirata :cool2: i pol rocznej myszki ;-).
Nie wiem czy jeszcze jakies tutaj sie udzielaja mamy ze Szkocji....
Hallo,jest tam ktos??:szok:
 
azorek świetnie, że widziałaś fasolkę będziesz spokojniejsza;)

mikusia witaj;) gdxie dokładnie mieszkasz? bo ja też jestem spomiędzy Ediego i Glaskow;)

dziewczyny byłam u gp dzisiaj i jestem po prostu załamana tym ich podejściem...tak mi się płakać chce z takiej bezsilności, że szok...Mały ma od kilku dni katar i kaszel ale nie taki rwący. usłyszałam dzisiaj, że to zwykłe przeziębienie i że samo przejdzie oni leków nie dają na to...

co do kropki na tęczówce też usłyszałam, że to normalne i w niczym mu nie będzie przeszkadzać czyli będzie widział normalnie

a najlepsze co do twarzy i tych krostek...o nic nie pytając i wyprzedzając moje pytanie o skazę białkową stwierdziała, że to normalne u małych dzieci i nie jest wynikiem mojej diety (nawet nie zapyatała jak karmie) ani alergii. po prostu ma tak suchą skórę bo niemowlaki tak po prostu mają. dała krem nawilżający i to wszystko. jak jej powiedziałam, że co jakiś czas ma zieloną kupkę a zedwa dni temu miał ich 3 w ciągu dnia to zapytała czy to była biegunka. jak mój przyjdzie to dostanie tak ode mnie- bo się na kimś wyżyć muszę. on mi cały czas powtarza żebym nie szukała niczego na necie ale po o mi lekarz jak google mi wszystko powie bez wychodzenia z domu...

jeszce mój wspomina o kolejnym dziecku i jak po porodzie byłam na nie tak ostatnio zaczęłam myśleć ale wczoraj mu wykrzyczałam, że absolutnie nie jak będziemy tutaj bo ja nie mam zamiaru psuć nerwów i ciągle patrzeć jak dziecko cierpi i przez takich lekarzy patrzeć i cierpieć razem z nim;((

miałam jeszcze więcej do niej pytań ale zwątpiłam...nawet recepty nie odebrałam taka wściekła byłam no i nadal jestem;/

no cóź mi pozostaje...idę napić się kawy skoro to nie skaza białkowa;/
 
reklama
mikusia witaj :-)

przerazona nie chce cie straszyc ale obserwuj malego bo kolezanki corka 7 miesiecy ostatnio zachorowala zaczelo sie od katarku i kaszelku ot tak nie winnie za pare dni poszla do gp dal antybiotyk bo bylo slychac szmery w plucach za 2 dni wyladowali na emergency bo malej nic nie przechodzilo i lekarz powiedzizial im ze jest teraz taka bakteria zapomnialm nazwy ktora atakuje wlasnie dzieci do 1 roku zycia i ze gp mogl tego nie rozpoznac a malej zrobili przeswietlenie pluc zostawili na obserwacje (antybiotyk wcale nie byl potrzebny) naszczescie okazalo sie ze jest ok :-)

a co do lekarzy to trzeba sie niestety do tego przyzwyczaic
 
Do góry