reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

mamy swój...i jednak wziął 200f:no::-:)-:)-( mówię Wam teraz tak żałuję, że zamówiliśmy te bilety do PL nie mam w ogóle nastroju tam lecieć i wydawać kolejne pieniądze.

z tą cytologią to rzeczywiście się naczekałaś...
 
reklama
Przerazna ja zazwyczaj czuje tak samo tylko zanim zarezerwuje bilety zastanawiam sie dluuugo bo szkoda mi takiej kasy pozniej juz nie zaluje. Niezle was policzyli za to ogrzewanie.
Ja za to walcze z mechanikami bo co jeden to lepsze ceny mi spiewa a oszukuja jak nie wiem co.
Rozpisalam sobie plan diety ta ktora przerazona polecala i zobaczymy bo po 2 tyg cwiczen, wzgledej diety i ifita waga nie drgnela.
 
no wlasnie niestety nie waze 66 :( a tez bym chciala. Wczesniej jak studiowalam na AWFie i gralam w siatke to jeszcze jakos wygladalam a teraz nie mam poprostu czasu na to wszystko i jestem na siebie zla ;/ Ale moze jak sie cieplej zrobi to bede wiecej chodzila na spacery to latwiej sie zrzuci kg. Oby do wiosny.
U nas w Edi trzeba sie wyznaczyc do family planning centre - dzwoni sie i umawia na godzine. Ale jak widac w kazdym miescie jest inaczej.
 
Justa to tak jak ja czas mam dopiero wieczorem jak mloda juz spi a wtedy czesto mi sie nie chce wiec jak juz nie jakis zestaw cwiczen to chociaz brzuszki robie ale jak narazie efektu nie widac a samozaparcia nie mam wiec nie wiem jak dlugo wytrwam. Teraz i tak mialam 3 dni przerwy bo moj J byl w domu
 
Dzien dobry wszystkim. Mnie dzisiaj czeka mega sprzatanie, od niedzieli tylko raz na szybko ogarnelam dol a moj J jak jest w domu to 2 razy wiekszy balagan jest a na dodatek chyba mnie zarazil, przyjechal chory i przez wszystkie te dni nic mi nie bylo a wczoraj mnie katar zlapal.
 
isabel zdrowka zycze, obys sie nie rozchorowala bo jeszcze dzieci pozarazasz...

u nas poprawa :-) antybiotyk dziala super, dominik juz nie wymiotuje , w nocy spal calkiem ladnie, zaczol jesc i bawi sie zamiast lezec na sofie :-)

ja dzis nie sprzatam, bo mi sie nie chce:-D wczoraj mylam cala lazienke po dominika wymiocinach a w kuchni sprzatalam ostatnio wiec teraz tylko ograniam
 
Anitha dobrze ze jest juz lepiej
Ja praktycznie wszystko posprzatalam tylko lazienka na gorze mi zostala, obiad zrobiony wiec juz dzisiaj chyba nic nie robie. Walcze z moja cora bo ostatnio zastepuje sobie posilki mlekiem wiec staram sie jej dawac tego mleka jak najmniej. I tak dzisiaj zrobilam kanapki (zjadla polowe z 1/4), zupe (zjadla kilka lyzek) i ziemniaki z sosem i miesem (w koncu zjadla ziemniaki i troche miesa) a teraz wcina sam makaron.
 
moi tez uwielbiaja jesc sam makaron :) albo np tylko mieso bez ziemniakow... dzis akurat robie makaron z piersia z kurczaka wiec mam nadzieje ze zjedza wszystko :)
czemu nie chcesz dawac Maji mleka? mi patryk odrzucil kaszke w zeszlym miesiacu, ale takto dawalam mu tyle ile potrzebowal 2 butle po 200ml na dobe
 
Anitha ja jej chce dawac mleko tylko chce je ograniczyc bo ostatnio to ona potrafi wypic mi 6-7 butelek po 210 wiec mysle ze to duzo
 
reklama
o kurcze to rzeczywiscie duzo.. i to zjada tylko w ciagu dnia czy w nocy tez? mi patryk jadl wieczorem i w nocy co bylo mega meczace , wiec ciesze sie ze juz nie je.. choc teraz to pije kubusie..
 
Do góry