reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

isabell ja też wczoraj byłam w konsulacie;) może się widziałyśmy;) chociaż ja to o 17 tam byłam. tak szybko wypisywałam ten wniosek o paszport, że jak wyszliśmy i jechaliśmy do domu to sobie przypomniałam, że chyba źle datę urodzenia Małego wpisałam...musieliśmy zawrócić bo by mi to spać nie dało...dobrze, że daleko nie odjechaliśmy;))) okazało się, że wszystko było ok;)))

dzisiaj robię, na walentynki 3bit tak się wciągnęłam. zaraz się ubieram i idę do sklepu po krakersy;)
isabell zobaczysz, że przyjdzie dzień zwycięstwa i kilogramów będzie mniej. jak chodziłam na siłownie ważyłam się codziennie i waga była 52kg i przez ładny miesiąc 1,5 nic nie drgnęła. więc sfiksowałam i chodziłam na siłownie codziennie i spędzałam tam 2h plus jak był aerobik to dodatkową godzinę. i jak się obudziłam któregoś dnia wiedziałam, że coś jest nie tak. cycków w ogóle nie miałam po prostu zniknęły;p:szok:i jak stanęłam na wagę to pokazała 48kg i na zdjęciach-bo sobie robiłam co tydzień widać jaka różnica...żebra mi było widać i kręgosłup...
 
reklama
dzieki aga tak wlasnie cos podejrzewalismy bo dzieciaki straszne dlugo siedza wieczorami i sie wydzieraja... dobrze ze dzis to taki ostatni ich dzien :-)
przerazona to szybko wrocilas do siebie , expresowe tempo :-) a powiedz mi jak twoj biust ma sie w tej chwili? ja tez stracilam biust niestety :-( zawsze byly male ale teraz to jakas masakra...
 
Przerazona jakbym miala 52kg to bym byla szczesliwa teraz to bym chciala chociaz do 57 zleciec. Ja to w konsulacie bylam raz zaraz po 13 ale byla taka kolejka ze szok a potem kolo 16 bylam.
Ja tez jestem zdania ze jak sie czlowiek umawia na godz to tak powinno byc ale jak juz cos takiego wymyslili to po pierwsze wnioski o paszport powinny gdzies luzem lezec a nie trzeba podchodzic do okienka zeby je dostac a po drugie do odbioru powinno byc osobne okienko i wtedy by nie bylo problemu
 
anitha tak niską wagę i małe piersi to miałam przed ślubem bo się bardzo odchudzić chciałam;) i w ciąży i teraz jak karmie mam b...nic mi nie urosły...a niestety jak się chudnie to właśnie z piersi leci tłuszczyk pierwszy;/ chyba że się ma ogólnie dużeee;p teraz ważę 54.5kg. i niestety muszę wybierać albo więcej ciałka i miseczka b albo mniej kilogramów ale i miseczka a;///

isabell ja stosowałam swego czasu dietę "odchudzanie na zawołanie" było ciężko ale efekty rzeczywiście były...ale nie powiem Ci czy ona jest zdrowa...co do konsulatu to fakt tak powinno być, że wnioski osobno, do składania osobno i do odbioru osobno. a powiedz mi na odbiór paszportu też się muszę umawiać na konkretny dzień i godzinę???no my byliśmy tam około 16.30 to się minęłyśmy;/
 
Przerazona poczytalam troche o tej diecie i ciekawie wyglada moze sie skusze. Powiem ci ze nie masz duzej wagi, jakbym taka miala to wcale nie chcilabym schudnac. Co do paszportu to nie musisz sie umawiac na odbior
 
justa a ty jaka masz wage? ja mam wzrostu 166 i waga wczoraj pokazala 54.8kg

moj dominik znooooowu sie rozchorowal:szok: niewim co sie stalo byl juz zdorwy , wszystko ok i chyba wczoraj za duzo pobiegal :wściekła/y:
 
reklama
isabell lepiej do GP bo pielegniarka to robi cytologie ale na leczeniu sie chyba nie zna. A najlepiej to sie wybrac do family planing centre bo tam sa lekarze ginekolodzy.

To troche mnie uspokoilyscie bo kogo sie nie zapytam to wazy ponizej 60 kg. Ale ja mam 176 cm wiec nigdy tyle nie bede miala :( Chociaz bardzo bym chciala ale wiem ze to nierealne. A poza tym jak kiedys wazylam 60 kg przy tym samym wzroscie to mi bylo widac wszystkie kosci i nie wygladalo to za dobrze. Chcialabym wazyc ok 63-64 i jak juz jest blisko to sie okazuje ze mi znowu nie wychodzi. Ale to niestety tylko i wylacznie moja wina bo lubie slodycze i nie moge sie im oprzec....
 
Do góry