reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
azorek czy ja dobrze widze suwaczek? gratulacje dla was ;-) jak sie czujesz?

dzis rano dominik spadl nam niefortunnie z lozka i zawadzil pleciami o krzeslo.. nic mu sie nie stalo naszczescie ale moj P niewiem co zrobil, ruszyl sie zaszybko do dominika i cos mu strzelilo w karku. Nie moze ruszac glowa wogule bo tak go rwie. Boli jak by skurcza mial tylko ze ani nie da sie tego rozruszac ani rozmasowac , teraz poszedl sie polozyc mam nadzieje ze mu przejdzie choc troche bo idzie dzis do pracy.
 
anitha dobrze widzisz:-) zgratulkami prosze wstrzymajcie sie do konca marca bo ja tak jakos nala nie wierze ze przy moich proble,ach ze zdrowiem udalo sie za drugim razem:tak: usg mam miec 28 marca dopiero:zawstydzona/y::confused2: troche mnie zamula myc zebow nie moge zbytnio rano bo mieta jakos mi nie bardzo podchodzi:eek: raz zjadam wsio co mam pod reka a na drugi dzien do 14 nic tknac nie moge i tak w kolko:sorry:
anitha moze wyslij meza do gp lepiej. kolega mial cos podobnego i dostal masc z antybiotykiem
 
azorek Ty słuchaj mnie...mówiłam ;p ja to z powołaniem się minęłam-powinnam wróżką zostać;)
w razie jak będzie chłopczyk to ja mogę pomóc-wszystko odkładam;)

coś miałam pisać i nie pamiętam;)

z tą szyją to może samo nie przejść bo jak naderwał mięsień to pewnie tak samo nie przejdzie...
 
Anitha niech sobie kupi plastry rozgrzewajace moze pomoze.
Azorek gratulacje, tak mialam dzisiaj rozmowe, dobrze poszlo ale nie zdecyduje sie na ta prace
 
tez sie obawiam ze moze nie przejsc samo, tymbardziej ze nic nie zelzalo od rana, smarowalismy mascia ibuprofen ale nie pomogla, goraca kapiel tez nic nie dala.. ani sie ubrac sam nie mogl ani nic. caly dzien od kad wrocilam z pracy jestem na nogach , jak nie dzieci to on bo nawet skarpet nie byl w stanie ubrac:-( juz mowilam mu zeby jechal do szpitala na emergency ale boi sie ze go odesla z paracetamolem:eek:

isabel a co to byla za praca?
 
support worker, ogolnie do pracy nie mam nic przeciwko mam doswiadczenie wiec wiem czego oczekiwac, praca lzejsza niz do tej pory ale nie dla mnie. Brak stalych dni pracy, 4 dni tyg, start 7 i koniec 15.30 czyli znowu opiekunki bym potrzebowala, placa marnie na dodatek za paliwo oddaja tylko jak sie we 2 jezdzi a jak samemu to nie i tez placa 0.10 za mile wiec jak dla mnie wieksze koszta niz pozytku
Ja ostatnio mam przeboje z moim synem. Ktos mu powiedzial ze jak sie na dziecko krzyczy to znaczy ze sie go nie kocha a ze moj syn ostatnio pogrywa sobie ze mna jak z kolezanka z podworka, wogle mnie nie slucha wszystko na przekor i na zlosc to sporo na niego krzyczalam to pewnego dnia wypalil mi z haslem ze nikt go nie kocha. Pogadalismy sobie niby ok a 2 dni pozniej jak mu czegos zabronilam mowi do mnie ze zadzwoni na palicje zeby mnie zabrali wiec mu powiedzialam ze nie musi dzwonic sama sobie pojde i wyszalm na spacer po pol godz mnie przepraszal. Wczoraj zapakowal psp do szkolnego plecaka jak poszedl spac to sprawdzilam i wyciagnela, schowalam u siebie w pokoju nawet nie wiem jak ale rano przetrzepal mi pokoj i wzial to psp. Zorientowalam sie dopiero jak wrocil bo od razu poszedl z plecakiem do swojego pokoju a normalnie tego nie robi i mowi do mne ze on przez pomylke zabral psp. No nie moge z tym mim dzieckiem. A wogle to przez ostatnie 2 tyg praktycznie nic nie jadl tylko tyle co w szkole i pozniej juz nic dopiero od 3 dni znowu zaczal jesc. Dzisiaj dalam mu kare za to psp mial przepisac kilka stron z ksiazki a potem mi przeczytac co napisal to tak mu sie spodobalo ze napisal 2 razy tyle co mu kazalam. Pewnie jak nastepnym razem dostanie taka sama kare to juz sie tak nie bedzie cieszyl
 
dziwne ze tak nagle ci sie syn zmienil , ale to pewnie zasluga kolegow..moze inne kary by poskutkowaly typu zabranie tego psp na kilka dni, albo zakaz ogladania tv.. ja sie tego wlansnie boje bo juz teraz bywa ze nie moge sobie poradzic z dominikiem jak wraca z przedszkola, w weekendy jest normalny a jak idzie do przedszkola to pozniej wariuje bije sie z patrykiem wogule nie moga sie bawic razem:crazy: co do milosci to ja mialam kilka dni temu podobna sytuacje dominik straszyl patryka i go popychal , prosilam tlumaczylam i nie pomagalo wkoncu nie wytrzymalam bo dostal po tylku- schylil glowe i mowi do mnie mamo ty juz mnie nie kochasz? :szok: normalnie rece mi opadly jak to uslyszalam
 
reklama
Anitha juz probowalam innych kar i nie skutkuja wiec stwierdzilam ze polacze kare z nauka i przynajmniej go czyms zajme. Zobaczymy. Mam nadzieje ze jakos to bedzie i przestanie sie w koncu buntowac bo to juz strasznie dlugo trwa
 
Do góry