reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

O matko spelnilam swoje postanowienie i zaczelam cwiczyc (ciekawe jak dlugo wytrwam) po 25 minutach ledwo dyszalam a spocilam sie jak szczur.
Dziewczyny mam takiego lenia jakiego jeszcze nigdy nie mialam to pewnie przez to siedzenie w domu.
 
reklama
ale tu dzis pustki..

isabel zycze powodzenia i wytrwalosci w postanowieniu. Najgorsze sa pierwsze dni ale to pewnie wiesz ;-) ja tez bede musiala troche pocwiczyc przed wakacjami bo mi brzuszek flaczeje :zawstydzona/y:
 
Oj jaka ja mam kondycje do du... Dzisiaj wzielam inny zestaw cwiczen wiecej na brzuch i po 20 min padlam. Czy korzystala toras z was z ifit na solarium? Ja chyba sie wybiore, mysle o tym juz od dawna ale jakos jeszcze sie nie zmobilizwalam niektorzy mowia ze jest super innie ze nie
 
dasz rade , tylko sie nie poddawaj ;-) ja jak zaczynalam cwiczyc to przez piewsze dni robilam np. po 20 brzuszkow zeby sie przygotwac i uniknac zakwasow :-D potem z kazdym dniem coraz wiecej , probowalam tez a6w i abs ale po tyg padalam :-)

co do solafium to nie pomoge bo nie chodze wogule
 
No mnie po 2 dniach tak wszystko boli ze hej.
Dziewczyny czy ktos byl w disneyland? Zastanawiam sie jak najtaniej zarezerwowac sobie tam pobyt. Juz znalazlam ze na disneyland uk jest drozej niz na francuzkiej tylko ze ja tam nie za bardzo rozumiem
 
isabell ja bylam w Disneylandzie 2 razy i za kazym razem ubawilam sie jak nigdzie indziej. Teraz jest dobry okres na zarezerwowanie biletow - nie wiem jak teraz ale jak ja kupowalam to do konca stycznia byla znizka 20% bodajze. Ja rezerwowalam pobyt w hotelu przez oficjalna strone (wchodzisz tam i znieniasz jezyk na angielski to bedziesz rozumiala :-) ), Przez net kupilam tez obiadokolacje bo bylo kolejne 20% taniej niz na miejscu. Sniadania byly w cenie w hotelu. Ja mieszkalam w Santa Fe czy cos w tym stylu i bardzo mi sie podobalo. Byly oczywiscie lepsze ale co za tym idzie duzo drozsze. Z kazdego hotelu jezdza darmowe busy do parku. Popatrz tez sobie na ceny w poszegolne dni bo w weekendy jest drozej ale od poniedzialku juz o wiele taniej.
A chcecie tam leciec samolotem czy jechac autem? Jak masz jezscze jakies pytania to pisz smialo.
 
Justa dzieki powim ci ze jak zmieniam jezyk na francuzki to bilety pojawiaja sie w tanszych cenach. Mozna teraz kupic ale sa wazne do 28 marca a my bysmy jechali jakos na poczatku kwietnia. Zstanawiam sie tez nad parkiem asterixa. Sama tez nie wiem jak to rezerwowac bo myslalam zeby spedzic 2 dni w disneyland, 1 w parku asterixa i 1 tak sobie pochodzic i poogladac a wtedy nie oplaca mi sie rezerwowanie bezposrednio przez strone disneyland. Teraz rzeczywiscie sa oferty bo za 3 noclegi z biletami wstepu na 4 dni wychodzi 500 wiec naprawde tanio bo na kwiecen juz wychodzi 1000
 
czy ktoras z was wyrabiala paszport w ostatnim czasie? chcielismy jechac do edynburga wyrobic nowy paszport dla patryka, wchodze na strone zeby sprawdzic godz otwarcia a tam niespodzianka... pisze ze trzeba sie zarejstrowac na wizyte na konkretny dzien i godzine i tylko wtedy zostanie sie przyjetym:szok: najblizszy termin maja na 16 lutego:szok: czy to znaczy ze jak sie nie zarejstruje to nie zostane przyjeta? alez mi sie cisnienie podnioslo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
tak teraz sie porobilo - trzeba sie umawiac na konkretny dzien i godzine zeby zlozyc podanie o paszport. ale to i moze lepiej bo jak my skladalismy to byla mega kolejka a z dzieckiem na rekch to byla masakra.
Poprostu umow sie na termin i po sprawie
 
reklama
Anitha niestety trzeba sie umawiac, ja ostatnio robilam paszport dla Majki teraz musze jechac odebrac ale nie musialam az tak dlugo czekac.
Normalnie jestem z siebie dumna, ostatnio mialam takiego lenia ze nic nie robilam, a dzisiaj caly dom posprzatany, prasowanie zrobione, obiad zrobilam, 3 aplikacje o prace wypelnilam (a lezaly wydrukowane ponad 2 tyg).
 
Do góry