reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

azorek a moze to ciaza;)?

ehhh faktycznie juz nie ma taniego latania, zwlaszcza jak sie lata cala rodzina. za taki jeden wyjazd do Polski ma sie wycieczke w tropiki;p
 
reklama
witajcie,
widze ze kazda zyje jakims wyjazdem... ja juz tez sie nie moge doczekac my lecimy na poczatku lutego a pozniej na swieta wielkanocne, no a w poniedzialek przylatuja 2 babcie do wnusia:)
zaczelam sie zastanawiac jak to zrobic zeby maly mial ubezp w Pl ... i chyba najpierw musze mu wyrobic pesel?? czy wystarczy jak moja mama wezmie go na swoje ubezp??
tyle nas czeka zalatwiania w pl...
w poniedzialek tez odbieramy paszport dla naszego skarba, taki smieszek z niego.. probujemy go nauczyc zeby spal na boczkach lub brzuszku bo ma glowke z tylu plaska:/ ale w nocy przez te zmiany spi po 4-5 h wiec jak juz chcemy sie wyspac to kladziemy go w ostatecznosci na pleckach i spi 7h:) mam nadzieje ze jakos ladnie mu sie uformuje ta glowka:)
pozdrowionka :**
 
Azorek ty to masz z tym zdrowiem, mam nadzieje ze juz ci lepiej
Basienka moja mama ma moja dwojke pod swoim ubezpieczeniem i normalnie chodzimy do lekarza i recepty dostajemy
 
gwaizdeczka chodzilo mi o jakas stluczke czy cos w tym stylu, czesciej takie rzeczy zdazaja sie jak jezdzimy nie swoim autem.. swoja droga myslalam ze taki depozyt jest drozszy- moja siostra kiedys wypozyczala i pliacila 4 tys

basienka fajnie wam ze bedziecie miec gosci a pozniej w tak krutkim czasie jedziecie az 2 razy do pl :-)
co do peselu to wydaje mi sie ze bedzie wymagany

azorek jak sie czujesz? mam nadzieje ze juz lepiej i ze nie bedziesz wiecej tak cierpiala wspolczuje ci
 
Witajcie w ten piatek 13 stego :-) widze ze 1 jestem jak nigdy ja juz chce wiosne a wy?? ja juz licze dni do wyjazdu choc jeszcze troche zostalo ale juz niemoge sie doczkac tak mi sie teskni za pl :-) jakos kiepsko sie czuje spiaca jestem eeh to zycie wogole choroby nas nie omijaja ostatnio a ja na zoladek to poprostu odlatuje czasami :-(

anitha takie stluczki czy kradziez ayta to jest ubezpieczone napewno nikt za to depozytu nie zabiera
 
witam sie:-) pogoda dopisuje choc lekki mrozek trzyma ale spacerek bedzie dzisiaj bo nie wysiedze w domku;-):-D ja juz lepiej tak poprostu czasem mmnie dopada....gorzej jak torbiel rosnie bo wtedy wzywam karetke i koncze w szpitalu:zawstydzona/y:ostatnio tak bylo ze bylam sama z mloda(miala drzemke wtedy) dostalam meeega boli (biore kodeine bo nic innego juz nie dziala na mnie), zadzwonilam na nhs24 trzymali mnie na tel prawei 40 min i stwirrdzili ze mam isc ISC do gp hahaha zadzwonilam do gp przyszli na wizyte domowa i obie panie dr stwierdzily ze wyrostek:-Da wyrostek mi uzuneli razem z peknieta torbiela w 2001 roku:-D wezwaly karetke moj na biegu wracal do domu zeby sie mloda zajac i w szpitalu sie okazalo ze torbiel byl 5,5cm srednicy (to jeszcze maly miewalam wieksze:confused2:) chcieli mnie na zabieg juz zostawic ale wyszlam na wlasne rzadanie bo wiedzialam ze sie musi wchlonac:zawstydzona/y:mialam juz dwie operacje w pl na lewym jajniku i boje sie bo kazde kolejne grzebanie przy nim oslabia go niestety a jeszcze mi potrzebny jest;-) ja juz sie do bolu przyzwyczailam niestety:zawstydzona/y:nikt nigdy nie mogl zrozumiec czemu ja np na wf-ie w szkole mam zwolniebnie ze nie cwicze z powodu miesiaczki.....jedna babka i tak kazala mi biegac na ocene i musialam zrobic 12 okrazen na biezni....po 8 zemndlalam i wzywala karetke:sorry:pozniej juz mialam spokoj na lekcji wf z ta pania:-D i celujacy na koniec roku heheheh zadosc uczynienie ze mnie wtedy zmusila do biegania:tak::-D
 
azorek wspolczuje...oby wszystko sie ulozylo ale faktycznie powinni cos z tym zrobic bo takie nawracajace torbiele to tez nie fajnie...ja mam kolezanke ktora poszla na operacje - wlasnie usuniecia torbieli - i podczas operacji sie okazalo ze nie ma jednego tylko kilkanascie tak sie chowaly...

ja tez taka pogoda ostatnio ze chodze z Malym na dlugie spacery bo trzeba korzystac...ja sie strasznie mecze i kurwuje bo tutaj sa takie drogi ze albo pod gorke albo po jakis wybojach a ja nie mam sily...

basienka gdyby moj spal chociaz te 5h to bym byla szczesliwa...ale w nocy nie moge narzekac bo ja tylko budze sie na karmienie ale to nawet z lozka nie wstaje bo maly spi z nami...a tatus wstaje na zmiane pieluszki i czeka az syn usnie;p bo sie strasznie drapie a skubaniec tak potrafi sprytnie niedrapki zdjac ze ja sama nie umiem tego wytlumaczyc;p

dziewczyny mysle o Chrzcie i tak sie zastanawiam...gdybysmy lecieli to pewnie bez bagazu duzego i nie wiem czy napisac w zaproszeniach ze jesli chca cos dac malemu to niech sie to do koperty zmiesci bo pozniej my musimy myslec o transporcie;/ bo jak samochodem bysmy sie wybrali to nie bylo by problemu;/ ale zwlaszcza moj maz ma taka rodzine ze sie moze obrazic...
 
reklama
Przerazona ale rodzina tez powinna pomyslec, przeciez wiedza ze nie mieszkacie w polsce wiec musiecie sie z tym zabrac. Ja jak wysylalam zaproszenia to napisalam ze wolalbym pieniadze bo nie bede miala jak sie z tym zabrac zreszta i tak sie wszyscy pytali co chcemy. Pozniej jak urodziny robilismy to tez sie pytali co wolimy prezent czy kase.
Ja wlasnie mloda przegonilam po dworze 2 godz plus w sumie 1 godz w aucie i mi padla. A w dzien to ona mi nie spi dobe pol roku. Trzeba korzystac ze slonka bo pewnie znowu niedlugo deszcze przyjda i trzeba bedzie w domu kwitnac
 
Do góry