reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

azorek mam nadzieje ze Amelka sie juz lepiej czuje.

Joasia gratuluje synka!

Basienkaaa my juz po szczpieniu. W dniu szczepienia Ania bardzo duzo spala - od 3 popoludniu do 8 rano z przerwami na jedzenie. W nocy miala temperature, przeszla w pol godziny po podaniu Calpolu. Wczoraj i dzis tez spi wiecej niz zwykle, ale temperatury juz nie ma, na nozkach po ukluciach nie ma sladu, bo czasem robia sie guzki. I miala wczoraj troche rozwolnienia, kazda kupa sie z pieluchy wylewala, nie wiem czy to po szcepionce czy po calpolu moze?

Moje dziecko tez jest duze. Ubieram ja w ubranka na 3-6miesiecy, a ona tydzien temu 2 skonczyla. I niektore ubranka np legginsy czy rajstopki juz sa za ciesne w brzuszku. Jak bylismy na tym szczepieniu to w przychodni sporo bylo innych maluchow, tez na pierwsze szczepienie. Te dzieciaczki wygladaly dla mnie jak noworodki :-D takie kruszyny...
 
reklama
Witam :-) widzę, że dziewczyny sprzątają, gotują, wylatują do PL na święta bo pusto tutaj. My wczoraj wyskoczyliśmy na zakupy. Prawię wszystkim już prezenty kupione, dziś mam nadzieję jechać po resztę. :-)Lenia mam strasznego. Nie robię nic. Stwierdziłam, że porządne sprzątanie zostawiam na pt i sob mężowi a ja będę gotować. Trochę się martwię bo wczoraj Krystian powinien skończyć antybiotyk a on wciąż kaszle. Chyba jutro z nim pójdę do GP bo nie mam ochoty znów w szpitalu wylądować.
Joasia szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia gdzie tu można dostać opłatki. Może u księdza faktycznie. Ja co roku mam z PL rodzina przysyła razem z kartką albo paczką. W tym roku też mam dostać (o ile paczka dotrze na czas) więc jak by coś to Ci odstąpię;-)
 
Ostatnia edycja:
Normalnie czuje sie jakbym bloga pisala. Ja wiem ze swieta ida ale raz ze ich nie czuje a dwa stwierdzilam ze w tym roku nie chce sie narobic jak glupia tylko na jeden wieczor.
 
No u nas Swieta marne w tym roku... maz pracuje w wigilie i boxing day, wiec siedzimy z Anula same. 25 ma wolne, ale konczy dopiero po 9 rano. Robimy tylko barszcz z uszkami po polsku, indyka po brytyjsku, a deser to chyba kupie w M&S bo ani czasu ani ochoty robic nie mam. Prezentow sobie nie kupujemy... w sumie to nie jak Swieta...
 
Witam,rozpisałam sie przed chwilą a tu mi sie skasowało:no:

Ja w swieta tez pracuje,24 25 26 na 22pm potem jeszcze w sylwestra,ale 150% płatne więc ide.....
co roku sobie obiecuje ,że następne święta spędzam w polsce i jak zawsze nici z tego,,,,,
do tego od jakegos czasu czekam na pobranie szpiku do badania,nastawiłam sie na najgorsze,ale mam nadzieję że wyjdzie coś innego....
mam anemie od kilku lat, a od paru miesięcy bardzo mało białych krwinek,lekarze w Polsce juz pobrali by szpik,a Ci czekają bóg wie na co.....

Ale życie toczy sie dalej
 
Monia wspolczuje i trzymam kciuki.
Jakby mi placili wiecej to pewnie tez bym chciala pracowac ale nic z tego, taka sama stawka a zreszta praca malo przyjemna wiec coz. Najchetniej to bym poszla na nocki ale nie ma co z dziecmi zrobic wiec odpada. Matko jakie wymagania trzeba spelnic zeby dostac sie do tesco chociaz na interview?
 
reklama
Do góry