reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
No wlasnie napisalam, zobacze jak mi nie przysla to w poniedzialek podjade do kolezanki wydrukowac bo mi drukarka nie dziala.
Moje dziecko ostatnio przechodzi sama siebie, chyba zaczne ja znowu klasc popoludniu bo widze ze jest zmeczona i ciezko z nia wytrzymac
 
Hej dziewczynki:-) Mam nadzieję, że moje życie powoli wróci do normy... Choć wczorajszy dzień też nie rozpieszczał... Rano potłukłam 2 szklane miseczki, potem przy myciu głowy upuściłam prysznic a że ciśnienie wody jest bardzo silne to skakał po całej wannie i łazienka cała mokra łącznie ze mną:zawstydzona/y: a na koniec jeszcze w pracy upuściłam całą zgrzewkę passaty w butelce co się potłukło i wylądowało na mojej bluzce a ja wyglądałam jak by ktoś na mnie pawia puścił:no:. Choroba mnie rozkłada, głos tracę a jak uda mi się coś powiedzieć to brzmi jak po przeciu:-D. Ale najważniejsze, że z chłopakami już lepiej. Kaszel znacznie ustąpił, tłuką się non stop a to oznaka, że jest dobrze:-D. Dziś idę do pracy a od jutra biorę się za sprzątanie i gotowanie. Jakoś się chyba wyrobię choć czekaja mnie jeszcze zakupy. Kupiliśmy nową choinkę dużą a nie mam bombek. Także sporo na mnie jeszcze rzeczy czeka...
IzabellL a spróbuj mimo wszystko wysłać aplikacje do tesco. Może akurat się uda nic nie tracisz.
Anitha nie przejmuj się. Moje Bobki są takie chudzielce, że czasem spodnie na długość są już za małe a w pasie za duże. :-D
 
Witam :)
bzyczek współczuję przeżyć. Cieszę się ,że chłopaki wracają do formy. Tobie zdrówka życzę.
isabell ja mam drukarkę-tak na przyszłość jakbyś potrzebowała.
anitha Nati też w pasie ma tak,że spodnie z rozm 6-9 na nią w pasie dobre,gorzej z długością.
 
Joasia witaj :-) Dawno się nie widziałyśmy. Musimy się spotkać na jakąś kawkę po świętach. Jak pobyt w PL no i jak się udała imprezka z okazji roczku małej? A jak ty się czujesz? Brzusio pewnie już widoczny.:-)?
 
witam sie ja dzisiaj wypompowana a dopiero 11:szok: amelka rzyga dalej niz widzi od 6.30 rano:-( najpierw myslalam ze moj dal jej kielbaske i nie obral ze skorki ale po ogledzinach wyszlo mi ze to winogrona:no: skorka gdzies sie jej odlozyla bo znajac moje dziecie to lykala w calosci:wściekła/y:a ze po ciemku miski znalesc nie moglam to mam wszystkie reczniki, posciel,pizamy moja i jej, poduszki i dwie lalki szmaciane i teraz nawet wykladzine w sypialni --wszystko do prania ehhh:zawstydzona/y::-( ajuz mialam pisac ze jej lepiej bo wypila wode wreszcie i zaczela sie bawic w chowanego-ganianego i spiewac....wlasnie w trakcie pisania tego posta chlusnela cala woda ktora wypila:zawstydzona/y::-( normalnie padam a caly dzien sama dzisiaj jestem mam juz urlop od dzisiaj moj ma wychodne zaraz po pracy ze znajomymi do do baru i na kregle idzie wroci pewnie kolo 3 rano:baffled:i klucza nie bral (mamy jeden od domofonu) to zas bede sie zrywac w nocy zeby kopciuszkowi drzwi otwierac :sorry2:a myslalam ze ja na spacer zabiore....moze zaryzykuje i tak za godz z nia zejde na pare minut moze jej sie polepszy troche po swiezym powietrzu:zawstydzona/y:normalnie 3 pralka juz wiruje zaraz bede rozwieszac i jeszcze jedna mam zaladowac tylko juz mi drzwi kaloryferow i miejsca na suszarce brak:szok: ogrzewanie chodzi non stop zeby pranie podsychalo w miare szybko a ja przy drugim kubku kawy padam na pyszczek:dry::sorry2:oby jutro byl lepszy dzien. pociesze sie zakupami bo lece do nowootwartego primarka zerknac:-) nie mam jeszcze prezentu dla mamy mojej moze tam vos jej znajde? macie jakies pomysly na peezent dla kobitki ktora sie nie maluje, nie czesze-bo nie ma co czesac;-), nie nosi bizuterii zadnej-nawet uszu nie ma przebitych???
 
witam i ja :)
widze ze nie tylko u mnie jest problem ze spodniami , tzn naszczescie tylko dominik jest taki chudy wiec wrazie czego patryk nosi te wieksze rzeczy bo on to taki maly grubasek :-D

bzyczek masz jakiegos niefarta.. ale potluczenie czegos jest na szczescie ;-)

azorek przykro mi z powodu amelki. oby przeszlo jej jak najszybciej, mysle ze kilku minutowy spacer dobrze by jej zrobil , tylko gorzej jak zwymiotuje gdzies na ciebie... ja moim nie daje winogron wlasnie przez skorke- nigdy nic nie wiadomo..
 
reklama
bzyczek w Polsce fajnie tylko króto i na wysokich obrotach-jak zwykle. Imprezka się udała,mała zadowolona. No a na kawkę konieczbnie musimy się umówić :) A ja czuje się dobrze. Brzuszek już coraz bardziej widoczny.
azorek biedna ta Twoja córcia,zdrówka dla niej życzę.

Ja mam w domu mega syf bo po urlopie oprócz kilku pralek prania i odkurzania nie zrobiłam nic. Ale mam ambitny plan,że od dziś po jednym pomieszczeniu będę dokładnie sprzątać. Tylko skąd siły i chęci wziąść? ;-)

A no i przy okazji się pochwalę,że lekarz w PL na usg mówił,że pisiorka widzi więc parka będzie :-)
 
Do góry