reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

przerazona wlasnie dlatego ze je Ci tak krotko to musisz go karmic tak czesto. Sprobuj wprowadzic jakies okreslone pory jedzenia i nie podawaj piersi za kazdym razem jak zaczyna plakac bo nie zawsze to oznacza ze jest glodny. A ja bedzie jadl czesciej niz trzeba to bedzie tylko podjadal a nie jadl - przy takim krotkim jedzeniu nie dostaje tez tego tlustego mleka, ktore jest produkowane pozniej podczas karmienia. I to tez moze byc przyczyna ze dzieci musza jesc czesciej. Moja jadla zazwyczaj jak byla taka mala ok 30-45 min (pozniej sie troszke wyrobila i bylo ok 20 min) ale w nocy jak ja nakarmilam ostatni raz ok 23 to pozniej spala do 5 i po kolejnym karmieniu do 10 rano.
 
reklama
Dzien dobry. Jak ja bym chciala zeby chociaz raz rano nikt mnie nie budzil.
Anitha skoro maja taka cene na internecie to kupuj przezinternet albo z dostawa do domu albo odbior w sklepie. Ja wiem ze w wielu sklepach maja internetowe promocje. Dlatego ja juz mam praktycznie prezenty zalatwione bo w zeszlym roku kupowalismy na ostatnia chwile i byl szal, wszedzie pelno ludzi, polowa wykupiona. Ja teraz jak Kubie gry kupuje to widze ze na internecie czesto sa duzo tansze niz w sklepie. Jeszcze mi zostaly jakies *******y do dokupienia i mam prezenty z glowy.
Szczerze to ja nie lubie tego okresu swiatecznego. Maja ma w listopadzie urodziny, Kuba w grudniu, Mikolaj i swieta. Za duzo tego.
 
Witam się po dłuższej nieobecności... Ostatnie kilkanaście dni to jakiś koszmar:-(. Najpierw ja się pochorowałam ale tak mnie rozłożyło, że serio myślałam iż się przekręcę,:szok:. W życiu chyba nie mialam tak wysokiej temp, bolało mnie wszystko. Doszłam do siebie to chłopaki zaczęli kaszleć. Było coraz gorzej zwłaszcza z Krystianem. W zeszły czwartek po 22 wylądowałam na emergency u GP, który stwierdził, że nie ma zapalenia. A moje dziecko w nocy się tak dusiło, że myślałam że płuca wypluje. Oczywiście odesłali nas z paracetamolem tzn kazał mi sobie iść do mojego GP po receptę:wściekła/y:. I tak się męczyliśmy. Noce nie przespane dziecko się dusi, temp 38.7 i nie chce spaść wieczorami podskakuje. W końcu w niedzielę już go tak męczyło, że wymiotywał flegmą:szok:. No tego było już za dużo. Znów dzwonię na NHS24, umawiają mi wizytę do GP w szpitalu. I dzięki Bogu trafiłam na rzetelnego lekarza. Okazało się, że moim dzieckiem bardzo źle. Podłączyli go do tlenu, podali maskę z lekiem na rozszerzenie oskrzeli i karetką przewieźli do Wishaw na oddział pediatryczny. Spędziliśmy tam 4 dni. Wypuścili nas wczoraj. Krystian ciągle dostaje antybiotyk. I jak by tego było mało Aleks też się pochorował i też dostaje antybiotyk. Ja wstałam dziś z potwornym bólem głowy i gardła. Idę do pracy bo poszli mi na rękę i nie wpisali absencji tylko kazali przyjść dziś i chyba w sobotę. Prezentów nie mam kupionych dla nikogo, zakupy nie zrobione, syf w domu, że masakra, góra prania:crazy::-(. Jednym słowem masakra i nawet nie mam ochoty na święta. :-(
 
rany bzyczek wspolczuje bardzo. nie dziewie ci sie ze nie masz ochoty na swieta bo tez bym jej nie miala po takich przejsciach.. na normalnego lekarza ciezko tu trafic dobrze ze choc za drugim razem ci sie udalo i ze nie bylo za pozno.. zycze zdrowka tobie i chlopakom , mam nadzieje ze z kazdym dniem bedzie juz lepiej i te chorubska was opuszcza ;-)

jak moj dzis wstanie to z nim pogadam o tym co pisalyscie o toysrusie dzieki , bo balam sie zamowic zeby nie wyskoczylo mi zaraz doplac.. a 50 f ta zabawka nie jest warta... dzis bylam kupic patrykowi kurtke bo ta juz zniszczona jest i za mala.. kupilam im przy okazji pizamki i :wściekła/y: dominik jest taki chudy ze spodnie mu z tylka leca :wściekła/y: teraz mam zamiar zabrac sie za jakies sprzatanie , pogoda sie zrobila calkiem niezla wiec moze ukna nawet umyje..:-)
 
bzyczek zdrowa zycze:tak: a na gp tego pierwszego powinnas naskrobac skarge bo iklez mozna znosic cos takiego zeby to jeden lekarz taki debilny byl a tu wielu takich jest. moj po porodzie jak poszlam po tabletki anty chcial mi dac microgynon...cos czego jak sie karmi piersia nie powinien dawac i jak mu to powiedzialam to zdziwione oczyska wytrzeszczyl i sprawdzal w ksiazce:szok: i chyba nie jestes pierwsza u ktorej lekarz zle diagnoze wystawil kolezanka mi opowiadala ze tez niby nic wsio ok bierz paracetamol a kolejny lekarz (dwa dni pozniej) dal antybiotyk i skierowanie do szpitala bo podejzenie zapalenia pluc bylo u dziecka:wściekła/y: oszalec tu idzie ale na szczescie trafia sie juz co raz wiecej lekarzy ktorzy cokolwiek wiedza
 
Bzyczek najwazniejsze ze jestes juz w domu
Ja to mam dzisiaj pechowy dzien, spalilam ziemniaki, musialam gotowac drugie, przzypalilam kotlety. Rozgotowalam warzywa. Jedynie soso z torebki dobrze mi wyszedl. Bylam u kolezanki na kawie i dowiedzialam sie ze do wczoraj mozna bylo skladac aplikacje do tesco a ja nigdzie ogloszenia nie widzialam
 
reklama
Cytryna wlasnie mialam do ciebie pisac bo znalazlam to ogloszenie ale oni tam pisza ze chca SVQ3 a ja mam tylko 2. Napisalam do nich zeby mi przyslali aplikacje bo nie mam jak wydrukowac tej co tam jest bo mi drukarka nie dziala
 
Do góry