reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Ellfetus ja mam maść Lioton 1000 też smaruje ale wiem, że te maści są po to, żeby zapobiegać a nie leczyć. Bo jak już są żylaki to właściwie nie da się nic z tym zrobić. Mój tato też ma żylaki i lekarz też mu powiedział, że dopóki nie boli to po co to ruszać. To już jest jak by nie było ingerencja w ciało. Tylko widzisz u mnie jest już ten problem, że mnie boli rzadko bo rzadko ale jednak. I jak boli to do tego stopnia, że kuleje. Boje się jak cholera tej operacji zwłaszcza, że to mają mi robić tutaj. Trochę czytałam na ten temat i wiem, że nawet po wycięciu mogą się znów pojawić. Ale też czytałam, że lepiej wycinać jak są małe i nie wypukłe. Bo potem i tak zostają ślady jakby wciąż tam były. Pracowałam nawet kiedyś jeszcze w PL z taką babeczką była po 40 i miała wycinane. To nogi i tak wyglądały okropnie. Zdowie oczywiście najważniejsze ale jestem jeszcze całkiem młoda i chciałabym jeszcze móc ubrać krótkie spodenki czy spódniczkę w lato:crazy: I cholerka nie wiem co z tym teraz zrobić:no:
 
reklama
doveinred bo to wyglada jak u mojej amelkowny troche tylko ona miala caaaaly brzuszek nogi do kolan+ plecy:szok: i tez jej tak jakby przygasalo na chwile i znowu sie robilo bardziej czerwone po czasie:confused: ciekawe jak na moje oko (oko laika w tych tematach) wygladalo jak pokrzywka a na to daja antybiotyk (w masci tez) wiec moze twoja gp trafila z diagnoza?? trzymam kciuki zeby mlodemu szybko zeszlo:tak::-)
 
Dzien dobry, ale mialam noc masakra. Najpier samoloty sie chyba wsciekly bo przed ponad godz startowaly iladowaly jeden za drugim, chyba gdzies niedaleko lotnisko jest bo az wszystko sie trzeslo i mala mi sie budzila w koncu zasnelam z nia na fotelu. Potem nie wiem co ale cos halasowalo strasznie, chyba sprzataja ten park bo w Angli ten october week zaczyna sie jutro i podobno wiekszosc caravanow jest zarezerwowana. Pozniej moj J tak chrapal ze przez 2 godz krazylam i co chwile go budzilam, nawet stopery w uszach nie pomagaly. Potem po 3 Maja sie zbudzila i nie mogla zasnac a pozniej wiercila sie jak nie wiem co. Dodatkowo zimno w tym caravanie jak nie wiem co, w nocy tylko 3 stopnie byly, nawet moj J powiedzial ze zmarzl a jemu ciagle goraco, ja latam w kurtce a on w koszulce. No i 6.30 Majka wstala. Jestem wykonczona.
Bzyczek ja jednak nie wpadne, dopiero jutro wracamy do domu
Anitha tak chyba mowimy o tym samym
Doveinred to masc robiona na zamowienie z jakims antybiotykiem jak dla mnie rewelacja. Ja ciagle mam jakies problemy ze skora nie wiadomo od czego i ta masc pomaga bardzo szybko, czasami nawet po 1 dniu schodzi. Dalam ta kartke tacie bo jaemu tez pomogla. Zrobilo mu sie na szyi cos takiego jak twojemu malemu tylko nie az takie mocne. Bede pozniej dzwonic to jak chcesz zapytam o sklad.
 
Hej ja od 7 na nogach zupełnie bez sensu. Miałam dziś jechać z moim Aleksem na fizjoterapię do szpitala do naszej fizjoterapeutki. Zwykle ona przyjeżdża do nas ale czasem my jeździmy do niej jak chce np nagrywać jak Aleks ćwiczy i jakie postępy zrobił. Zrobiłam chłopakom śniadanie, wyszykowałam siebie i ich, zamówiłam taksówkę na 9 a ona do mnie dzwoni o 8.55, że mnie przeprasza ale musi odwołać dziś fizjo bo gdzieś tam musi być. :wściekła/y: Ok wysłała mi sms jakieś pół godz wcześniej nawet go nie słyszałam bo zabiegana byłam. Ale kurcze nie wierzę, że wcześniej tzn wczoraj nie wiedziała. A o równej 9 przywieźli mi w końcu budę na ogródek z B&Q. Wczoraj tam byłam i się z jednym wrednym babskiem kłóciłam. Ciśnienie mi tak podniosła, że masakra:angry:
IzabellL ty bidulko. Współczuję. W domu jest zimno a co dopiero w takim caravanie. Może Mai też było zimno i dlatego się tak budziła i wierciła.
Ja rano jak wstaje to pierwsze co to ogrzewanie włączam. Zimno jak diabli a dziś w nocy to chyba przymrozek był.
 
dziendobry :-)

zimno jak cholera , przymrozek byl rzczywiscie , maz mial rano cale auto oszronione:baffled: zima idzie wielkimi krokami..

doveinred miejmy nadzieje ze mu pomoze ten krem:tak:

isabel wspolczuje nocki kurcze oby ci sie tam dzieci nie roochorowaly tak na powaznie..

ja tez mialam nie zbyt mila noc.. patryk wczoraj napil sie po dominiku i cholerka nie wiem czy znowu go buzia nie bolala, budzil sie 3 razy :baffled: wkoncu posmarowalam mu buzie tak na wszelki wypadek i wsumie teraz jest ok. dominikowi tez juz przechodzi pomalu wiec sie ciesze :-) maz rozmawial z jedna kobitka w pracy i mowila ze to chyba jakis wirus panuje bo jej 2 dzieci tez to ma :confused: wiec dziewczyny uwazajcie na swoje kruszynki bo to naprwde jest okropne..

wzielam sie za generalne sprzatanie kuchni pomylam wszystkie szafki w srodku , na zwenatrz, szuflady, mikrofale... rany nie wiedzialam ze mam az taka brudna kuchnie :-D:szok: fakt ze co chwile ktorys mnie wolal ale sprzatalam prawie 2 godz.. teraz mam przerwe na odpoczynek i jakies sniadanko i ide sprzatac dalej.. przez te ich choroby strasznie mi sie chalpa zapuscila od 3 tyg tylko ogarnialam..
 
witam sie i ja;)

co do masci ja jak mialam przebijany pepek to babka w salonie polecila mi masc tribiotic i powiem Wam ze uzywam jej do wszystkiego i pomaga. tylko nie wiem czy tutaj jest dostepna...

u nas dalej bezobjawowo-chyba bede pierwsza co sie wylamie z rodzinnej tradycji i urodze po czasie...;(...juz sie nie moge doczekac...jeszcze ta wizyta we wtorek;/ cos mi sie wydaje ze i tak i tak wyladuje w szpitalu bo brzuch nie urosl mi nawet milimetra...i cos mi sie wydaje ze Maly zmienil znowu pozycje;(
na sprawdzanie sposobo przyspieszajacych porod nie mam sily;/
 
ja z doswiadczenia i opowiesci innych dziewuszek wiem ze te metody przyspieszania niewiele pomagaja:tak::-)jak dzidzia wyczuje swoj moment to wychodzi jak nie to siedziw brzuszku i zadnym sposobem sie wygonic nie da:-D a tak z najbardziej znanych to napar z lisci maliny na zmiekczenie szyjki macicy, seksik oczywiscie bo sperma tez zmiekcza szyjke i dodatkowo przy orgazmie sa skorcze podbrzusza :-):-D aaa i olejek rycynowy:baffled: tego bym sie nie odwazyla probowac bo nie lubie rozwolnionka i calego dnia w kibelku spedzac wiec z tym proponuje sie wstrzymac:tak::sorry2: a no i ja np mylam okna ale nie zeby mloda wysiupac z brzucha tylko mialam juz tak brudne ze sasiadow nie bylo widac ani ulicy heheheh bo moj mi w ciazy woglole zabronil okien dotykac i jak zniknal z domu ktoregos dnia nie wytrzymalam i sobie pomalu pomylam wszystkie:-Dale mezasty sie wsciekl jak wrocil i zobaczyl ze pomyte :szok::-D a teraz to sobie odpocznij wysypiaj sie na ile to mozliwe i mozesz zaczac cwiczenia np na pilce albo powoli chodzic po schodach w gore i w dol na ile kregoslup i nogi dadza rade:tak: nie zaszkodzi moze nie przyspieszy teraz akcji ale porod latwiej pojdzie:tak::-)
 
Kurde ale mnie glowa boli no i gardlo coraz bardziej.
No Majka to napewno zmarzla w nocy. Mam nadzieje ze teraz w dzien ladnie pospi. Ja ogrzewanie w domu juz od dawna wlanczam w domu i rano i wieczorem. Na tym nie oszczedzam.
Jutro czeka mnie dzien do du... bo pakowanie plus praktycznie caly dlugi dzien tutaj bez auta bo moj J do pracy zabiera. Ma sie zerwac wczesniej zeby naz zawiezc ale mowi ze prawdopodobnie dopiero o 16 go puszcza
 
reklama
podczytalam i widze ze chyba tylko ja mam dzisiaj dobra noc za soba:sorry2: amelkowna dala mi pospac do 9:szok: takiego spania to juz nie bylo daaaaaaawno:-D ja tez na ogrzewaniu nie zamierzam oszczedzac i jak jest zimno chocby w lipcu to wlaczam bo nie po to mam ogrzewanie zeby w domu siebie i mloda w swetrze i kalesonach trzymac;-):-) teraz nam wymienili zegar w boilerze bo byl zepsuty i pompe nam wywalilo. mamy teraz taki elektroniczny i moge na caly tydz ustawic sbie program o ktorej ma sie wlaczyc i wylaczyc wiec mam ustawione na rano jak moj wstaje (przed 5 juz musi wstac wiec wtedy najzimniej w chacie) i na wieczor przed amelkowny kapiela sie wlacza znowu:tak: ehhh zimno sie zrobilo teraz tylko na snieg czekac zostalo bo mrozik bez sniegu niefajny jest:sorry2::dry:
 
Do góry