reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Witam:-) na szczescie 2 dni w pracy odbebnione:-) dzisiaj tak mi sie tak zmiana dluzyla ze tylko sie modlilam kiedy z tamtad wyjde..
Joasia sliczne zdjecie:-)
Bzyczek trzymam kciuki zeby wszystko poszlo po twojej mysli:-)
Isabell dzieki za zaproszenie:-) z checia skorzystam:tak: 10 rano jak najbardziej pasuje..
Azorek wracaj szybko do zdrowia.. dobrze ze malej krostki znikaja:-)
tymczasem uciekam bo maz mial wyjsc dzisiaj do kumpli na walke a zostal w domku wiec musze mu dotrzymac troche towarzystwa:-)
 
reklama
Ale dzien dzisiaj do du... nie wyspalam sie, mloda wisi na mnie od rana. Zaliczylismy zakupy, ogranelam dom jeszcze obiad i prasowanie. Pogoda straszna nawet sie wyjsc nie da
 
tez jestem dzis do niczego.. dzieci mi sie rozkladaja pomalu, wczoraj patryk budzil mi sie co godzine nie mogl oddychac bo caly nos zatkany do tego jeszcze mowil ze chce mu sie kupe ktorej i tak nie zrobil ale nosic trzeba go bylo... do tego przyjechal kolega meza na walke popili troche, i teraz moj zdycha i odsypia a ja po ciezkiej nocy siedze od 7 z dziecmi... oczy mi sie same zamykaja a gdzie do wieczora :( nic dzis nie robie bo kompletnie sily nie mam..
 
witajcie dziewczyny dawno nie pisalam ale caly czas was czytam :-) no pogoda taka ze dzieciaki beda nam chorowac i my tez :-(coraz zimniej sie robi juz czuc ta jesien :-( zdrowka zycze dla Waszych dzieciaczkow :-):-):-) juz koniec weekendu i znow caly tydzien do pracy czemu wolne tak szybko mija ?? czy u Was kazdy tydzien jest taki sam czy tylko u mnie ta monotonia ??
 
Gwiazdeczka nie martw sie ja sie czasami zastanawiam jaki to dzien bo wszystkie so bardzo podobne.
Moje dzieciaki dzisiaj to jak ten wiatr, dobrze ze juz spia chociaz i ja za chwile padam bo jutro do pracy trzeba wstac. Z jednej strony sie ciesze bo odpoczne od domu a z drugiej wogle mi sie nie chce tam isc. Mam nadzieje ze szybko uda mi sie znalezc cos innego.
Moi sasiedzi zawsze wieczorem sie tak tluka ze co chwile wstaje i sprawdzam czy nikt do domu mi nie chce wejsc ja nie wiem co oni robia.
 
Ja pierdziele padam na twarz. Ledwo żyje. Wczoraj byłam na 3 urodzinkach synka, koleżanki. Było świetnie. Dzieciaki się wyszalały, biegali, wygłupiali się od godz 16 do godz 22 praktycznie widziałam dzieci przelotem ewentualnie jak chcieli siusiu. Pogadałam sobie z innymi mamusiami, wypiłam winko no i tu właśnie problem. bo troszkę z tym winkiem przesadziłam. bardzo źle w nocy spałam a rano obudziłam się z takim potwornym bólem głowy o godz 7. Najgorszy był fakt, że szłam dziś do pracy na 9. Myślałam, że wikituję. Najdłuższa dniówka mojego życia. Przyszłam trzeba było garny pomyć bo zlew pełny, prane się wysypywało więc puściłam 2 pralki. Dzieciaki wykąpać, kolacja. I szczerze powiedziawszy dopiero sobie usiadłam. I ta cholerna pogoda mnie dobija:wściekła/y:

IzabellL to widzimy się w czwartek.
Doty biznes mam do Ciebie.:-) Ładnie się uśmiecham:-)
 
witam. zachwalilam ze plamki znikaja i oooo wieczorem po kapieli juz znalazlam jakies 8-10 nowych :/ no szlag by to :/ chyba bede musiala to przedszkole przelozyc bo nie chce zeby pozarazala dzieci. choc czas ma do niedzieli zeby sie przygasila ta ospa.
ja nadal podziebiona normalnie nie mam sily juz smarkac :O trzyma mnie od zeszlej soboty :/ to juz 10 dni :O
zaczelam znowu aerobiczna 6 weidera :D musze wytrzymac wiecej niz postatnio bo po 3 tyg wtedy odpuscilam :/ jak na razie mam zakwasy straszne heheheheh ale powiedzialam sobie do grudnia min 5 gk musze zgubic :D i cm w pasie tez bo ostatnio na zakupach w dolek wpadlam jak przymierzalam np rozmiar 12 ....i nie bylo wesolo....jak tu przyjechalam 6 lat temu nosilam rozmiar 6!!! cieszylam sie ze przytylam i nosilam 8-10 ale teraz to juz mi sie nie podoba ....:/
 
Jejku co za pogoda, az sie nic nie chce i glowa mnie boli a tu szansy na odpoczynek nie ma do wieczora. Wczoraj sie cieszylam ze ide do pracy i oderwe sie od dzieci a dzisiaj juz po godz mialam dosc tej roboty.
Azorek nie martw sie ja tutaj jak przyjechalam mialam 6-8 teraz 10-12 a oponka na brzuchu okropna ale jak pisalam dolanczam do ciebie z cwiczeniami tylko cholerka brak motywacji.
 
reklama
HELLO dziewuszki,
po dlugich oczekiwaniach, wizyty na policji dzisiaj bylismy u prawnika.... kasy nie bylo a tu dzisiaj spr i jest KasioRKA!!!!!!!!!!!!
a co tam u was?? bo u mnie w koncu cos pozytywnego ah... mozemy spokojnie spac. dzisiaj tez mialam wizyte u okulisty i moge naturalnie rodzic, wszystko wg nich jest ok:)
DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA KAŻDĄ WSKAZÓWKĘ, RADĘ I WSPARCIE!!!!!!!!!!!!
 
Do góry