reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Nam jeszcze tydzien tylko w PL zostal. Nie mam nawet czasu Was nadrabiac. Super czuje sie w kraju. Adas tylko mi zachorowal. Slyszeliscie o czyms takim jak wirus cloxackie??? Juz mu lepiej ale martwie die o Igorka. Nier chce wracac do Szkocji!!
 
reklama
Witam dzisiaj pierwsza. Moje dzieciaki nie dadza mi sie wyspac, oboje wstali przed 7. Kubie juz chyba lepiej bo wstal bez goraczki a wczoraj praktycznie caly dzien go trzymalo.
Ja cos cholerka nie umiem wyleczyc sie z tego przeziebienia do konca, niby juz od tyg nic mi nie jest ale nos mi sie jeszcze zatyka i rano i wieczorem mam kaszel a tak przez caly dzien nic. Chyba musze wziasc jakies leki i wyleczyc sie do konca. Dzisiaj zawoze Majke do przedszkola to troche odpoczne bo wczoraj to byl taki potwor z niej ze myslalam ze nie wytrzymam.
 
Witam się i ja. Lenia mam dzisiaj jak cholera a musiałabym posprzątać dziś. Jutro idziemy na 3 urodzinki synusia koleżanki. Muszę jeszcze wyskoczyć i kupić mu prezent. Moim chłopakom to już od siedzenia w tym domu to palma odbija.:-D Ciągle się boją, gonią, biegają i wrzeszczą. Głowa mi pęka. Za dużo energii mają a nie ma gdzie jej spożytkować:-D. Pogoda raczej nie zachęca do spacerów.

Manolka doskonale Cię rozumiem. Mnie się też nie chciało wracać. Cóż zrobić takie życie. ;-)
 
isabell ja tez sie mecze z chorobskiem nadal.....kaszel juz luz temp spadla ale wlasnie nos mam zatkany :/ na noc smaruje zatoki amolem to troche pomaga.

amelka dzisiaj od 6 rano rzyga dalej niz widzi :(((((((( ja dopiero teraz siadlam na chhwilke :/ bylam u lekarza dostala plyn do smarowania babelko ospy i zakaz jedzenia dziecko ma:(((((( moze pic ...wrecz musi zeby sie nie odwodnic ....i tak zajumala kanapke ode mnie (buleczke z maselkiem-wedlinke i ser sciagnelam) jak ja mam jej jesc nie dac jak ona od rana jak wstala nie jadla nic bo tylko rzyga :((( chodzi i wola ze chce am am i co ....nie potrafie jej odmowic ...zeby o cukierka wolala to inaczej ale tak?? :(((( moze juz nie bedzie wymiotowac ...rece mi juz opadaja nogi do doopy wchodza i 3 pralka wstawiona bo nasza i swoja posciel+dwa koce+ jej i moje ubrania bo i mi sie oberwalo :S padam na ryjek a jeszcze do pracy trzeba jechac:(((


od srody 21 wrzesnia bedzie chodzic juz do przedszkola:) na razie ten jeden dzien jak ja mam szkole a pozniej od stycznia-lutego pewnie jej zwiekszymy liczbe godzin :) na razie trzeba sie z kasa pozbierac. zrobilam wlasnie przelew do pl bo.... tesciu byl w niemczech...uszkodzil sobie noge i wdalo sie zakazenie wyladowal w szpitalu...grozila mu amputacja. tesciowa ledwo 1200 zarabia i maja mase dlugow do splaty...juz nie maja tel neta ani tv kom zablokowane bo nie ma na rachunki :( ehh wszystko nam sie wali:((( dolek mnie lapie musze jakos w garsc wziasc bo nie dam rady
 
azorek trzymaj się tam jakoś...

basienka ja od początku ciąży przytyłam 4kg (tak wskazywała waga ponad 2 tyg temu) ale niby to tylko 4 kg a widać na udach, doooopie...jak dla mnie wizualnie przytyłam z 10kg (może waga się myli) :-) czasami się martwię, że za mało ale w końcu mam jeszcze dwa miesiąca, czasami jak patrzę w lustro to nie wiem czy ja to kiedyś zrzucę ale zawsze dochodzę do wniosku, że zdrowie syna najważniejsze...fajnie, że Ci się dzidzia odwróciła, moja jeszcze fika koziołki (po czkawce przypuszczam gdzie jest).

ja cały czas biję się z myślami czy bilet zamawiać na kwiecień czy wydać na Synka, czy w końcu zapraszać kogoś z rodziny tutaj czy nie...
 
Przerazona wszystko zalezy od tego czy chcesz jechac do polski.
Cisza tu dzisiaj straszna a ja jakas rozlazla dzisiaj, troche posprzatalam i tak siedze i nic nie robie.
 
Jejku... ale sie chorobska do was przyplatuja... Zdrowka wszystkim chorym :)

Basienkaa - fajnie ze maly glowka do dolu...moja sie dzis znowu przekrecila i lezy pupa do dolu :( Ja sie nie wazylam od czerwca :-D nie bede sie dolowac, zwaze sie po porodzie. W czerwcu mialam 7kg na plusie, teraz mysle ze 13-15.

Przerazona - ja juz chyba po szkocku sie ubieram bo biegam w legginsach i krotkim rekawku - przeciez cieplo jet, tylko pada ;)
 
Ostatnia edycja:
IzabellL nie przejmuj się ja też. Zrobiłam tylko szybki obiad miałam dziś sprzątać a w rezultacie nie zrobiłam nic. :zawstydzona/y:

Azorek życzę szybkiego powrotu do zdrówka. I Tobie i Twojej córci. :-)
Mój Aleks się dziś zbuntował i nie zjadł nic zupy. Stwierdziłam, że nie będę go zmuszać i tracić przy tym nerwów. I kolację wsunął tak prędko, że aż byłam w szoku. Bez marudzenia. :-)
 
A Maja pospala popoludniu ponad 2.5 godz i jeszcze szaleje a normalnie to od prawie godz bylaby w lozku a Kuba znowu zaczyna miec goraczke.
Bzyczku ja posprzatalam wszystko oprocz lazienek, obiad mialam z wczoraj ale jutro musze cos konkretnego ugotowac bo juz na zupy patrzec nie moge, juz chyba wyczerpalam caly swoj repertuar zup.
Powiem wam ze mijaja 2 tyg odkad mojego J nie ma i juz mi to zaczyna przeszkadzac ale lepiej zeby teraz nie przyjezdzal bo okazalo sie ze jeden ktory z nim pracuje ma polpasca wiec lepiej zeby tego nie przywlokl do domu o ile juz tego nie zrobil bo juz byl w domu.
Bzyczek to kiedy umawiamy sie na kawke?
Doty, Jasia tym razem zapraszam do mnie bo ja chyba w czwartek bede musiala siedziec w domu bo musze kuriera zamowic a oni wiadomo moga sie pojawic o kazdej porze dnia
 
reklama
IzabellL to może się tak jakoś umówimy i wszystkie byśmy się w czwartek spotkały u Ciebie? Tylko, że mnie by pasowało z rana. Na 13 muszę Bobków odstawić do przedszkola akurat potem miała bym 2,5 godz bo będę już sprzątać w nowym domku od przyszłego tyg. Więc jak by coś to daj znać.
 
Do góry