reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Dla mnie z rana też może być :) Moja Mała ostatnio chodzi spać o tak różnych porach,że nawet nie mam co dostosowywać czegokolwiek pod Nią bo i tak zazwyczaj zrobi mi na opak ;-)
Więc ja się dostosuję do Was co do godziny.
 
Joasia ona jest juz w takim wieku ze to spanie moze jej sie przestawic. Nie wiem ile razy w dzien spi ale moze ogranicz jej spanie i staraj sie pilnowac staly por spania, nawet jak nie zasnie to o okreslonej porzy kladz ja.
Ale pogoda dzisiaj, wypilam kawe a oczy nadal mi sie zamykaja a siedzenie w domu bokami mi wychodzi.
 
a mnie do tego wszystkiego ucho boli:/ chyba mnie przewialo albo przegielam ze smarowaniem zatok i zaczelo do ucha sciekac :/ ehhh amelkowny chrostki znikaja stopniowo tzn tak sie zasuszaja wiec moze sie uda zaczac to przedszkole na czas :) tylko jedna kropke rozdrapala az do krwi :((( nie upilnowalam albo przez sen drapala juz sama nie wiem....
 
isabell Ona mi śpi różnie-czasem 2 razy dziennie,czasem 3 i do południa o różnych porach Ją dopada zmęczenie,czasem po 9 czasem dopiero po 11. Ja na razie nie narzekam bo w nocy mi spi ładnie,zasypia 19-20 i budzi się 7-8 rano wiec mam super pod tym względem.Z ograniczaniem spania nie ma szans. Przychodzi pora kiedy Ona się robi zmęczona i jest krzyk i wrzask dokąd nie położe do łóżeczka. A jak kiedyś chciałam przetrzymać,nie położyć i na zakupy zabrałam to efekt był taki ;-)

Ja robiłam zakupy a Ona spała w wózku na siedząco...

azorek fajnie,że Małej już znikają krostki,a Tobie zdrówka życzę :)
 
Joasia ale słodkie to zdjęcie:-) Tzn Natashka jest słodka.
IzabellL to jesteśmy wstępnie umówione na czwartek. Pogadam jeszcze z Dorką czy też pojedzie. Ja się zabiorę do ciebie taksówka a o powrót poproszę T, choć pewnie będzie trochę marudził, że nie ma czasu. Ale w sumie to i tak Bobków będzie musiał zawieźć do przedszkola więc co to za różnica czy przyjedzie po nas do domu czy do Ciebie. Daj tylko znać jaka godz Ci pasuje. Myślałam tak koło 10 ale nie wiem czy to nie za wcześnie dla Ciebie.
Azorek super, że małej już przechodzi. Oby i tobie było już lepiej.
Byłam dziś zobaczyć w moim domku bo chłopaków sypialnia już pomalowana, nasza sypialnia też, panele już w naszej też są. Teraz teść równa podłogę w kuchni i ją maluje. Bardzo jestem zadowolona z kolorków farb. Wiecie jak to jest na opakowaniu i w katalogu inaczej a na ścianie inaczej. Ale wyszło fajnie. Living już gotowy do malowania i położenia paneli ale czekamy bo będą nam przenosić ten kaloryfer pod okno. Jak tak dalej pójdzie to może za 2 tyg faktycznie uda nam się przeprowadzić. Trzymać kciuki proszę:tak::-)
 
Bzyczek trzymam kciuki. 10 jest jak najbardziej ok bo i ja i tak rano wstaje zeby Kube do szkoly wyprawic.
Joasia pasuje Ci 10?
Dorka a jak z Toba?

Ja wlasnie przegladam zabawki na internecie, musze cos mlodej pokupowac bo praktycznie wszystkie juz wynioslam bo sie przestala nimi bawic
 
reklama
Co za pogoda
Ja juz 3 pranie nastawilam, jedno zdazylo mi podeschnac na dworzr ale musialam schowac bo co chwile chodzilam i zbieralam z ziemi. A tak poza tym to zastanawiam sie po co ja wogle sprzatam jak dzieciaki i tak za chwile rozwalaja a teraz obydwoje siedza przy pralce i bija sie kto bedzie mial glowe w okienku, zwarjuje
 
Do góry