reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
isabell zatem zdrówka dla Kuby.

Co do butelek,to ja też mam całkiem sporo,bo nie zawsze chcę się myć na bierząco też dołaczam się do rad dziewczyn aby się ich nadmiaru nie pozbywać za wczasu bo mogą się przydać.

My niedawno wstałyśmy,moja córcia znów była dla mnie łaskawa. Obudziła się o 7 z wielką i śmierdzącą kupą w pampersie,;Przebrałam i położyłam jeszcze do łóżeczka abym się mogła ogarnąć i jak wyszłam z łazienki po 5 minutach to ona znów spała :) Więc i ja poszłam spać i obudziłyśmy się po 8. Mała już po śniadanku,teraz ja jem.
Pogoda znów deszczowa widzę więc kolejny dzień w domu pewnie spędzimy.
Miłego dnia!
 
wszystkim chorym zdrówka życzę :-)

basienka trzymam za Ciebie kciuki...(a tak przy okazji dzidzia już główką dół???).

co do tych ciepłych ubranek to mój chce ubierać Syna tak jak "tutejsi" (czyli kombinezon to tylko na ostrąąąąą zimę). ja to bym pewnie przebrała bo ja lubię jak jest mi ciepło i dlatego czuję, że do Szkocji nie pasuje. np wczoraj byliśmy w sklepie: ja ubrana w getry, podkolanówki, adidasy, sukienka jeansowa, bluzka z długim rękawem i płaszcz taki wiosenno/jesienny i było mi zimno. a mój w krótkim rękawku (9stopni było) więc on wtapia się w tłum :-)

isabel ja może bym znalazła jakieś rachunki z wanienki, ubranek ale może sprzed 2 miesięcy no i na takie maleństwo więc nie wiem czy się przyda...
 
Przerazona ona potrzebuje rachunki od maja jesli tylko na paragonie nie ma rozmiaru to moze byc

Ja poodkurzalam jeszcze tylko podlogi umyc, obiad sie gotuje, pranie wisi, kuchnia posprzatana, zakupy zrobione wiec reszta dnia na wzgledny odpoczynek przy 2 dzieci. Szukam jakichs zabawek dla mojej prawie 2 latki. Jakies pomysly?
 
Witam dziewczynki ale ja mam zwariowany czas. Nie dość, że ta choroba nas trzyma jakaś uparta to jeszcze cholerka nie mam na nic czasu. Ale co tam... W sumie to lepiej się czujemy chłopaki nie mają już kataru czasem, któryś zakaszle. A ja zaczęłam robić sobie inhalacje i pomogło bo nos się odblokował. Tylko ten mój głos skrzecze jak stary rower:-D Ale ogólnie lepiej. Dziś już nie wytrzymałam i wyskoczyłam do kumpeli na kawkę:-)
Azorek moi chłopcy w zeszłym roku przechodzili ospę. Jeśli dobrze widzę to te plamki są jakby z ropką? Moi też takie mieli. Złapali ospę na 2 dni przed wylotem z PL do UK z urlopu. Więc poszłam tam do lekarza i kazała mi smarować te plamki fioletem. A jeśli pojawiłyby się jakieś w buźce to fioletem wodnym. Chłopakom się wszystko świetnie wysuszyło i nie mają żadnych blizn. Ja w tedy złapałam od nich i przez 4 dni miałam temp. 39-40 st. Myślałam, że wykituje. A chłopaki nic nawet się nie drapali. Więc lepiej, że mała przechodzi to teraz. Życzę zdrówka:-)
IzabellL kurcze mam nadzieję, że Kuba ma się już lepiej. No i że Maja od niego nie załapie. Jak by się coś działo to dzwoń.
Doty może w sobotę kawka? Jutro nie dam rady bo muszę być w domu między 11-12 przychodzi inżynier do kaloryfera. Jak by coś to się odezwij.
Dobra uciekam Bobków do wanny wrzucić. Miłego wieczorka
 
Zadzwonilam do przychodni powiedzialam co Kubie dolega i dali mi dla niego antybiotyk. Z jednej strony fajnie a z drugiej jak moga przepisywac skoro nie widzieli dziecka.
Majka to dzisiaj istny szatan, najpierw rozmazala mi kupe na kocu, potem pomalowala sciany a pozniej darla sie w nieboglosy bo musiala miec wszystko to co Kuba.
Wiec teraz musze wykapac potworki i polozyc je spac i kawalek wieczoru mam dla siebie, mialam cwiczyc ale ciagle brakuje mi czasu a jak juz mam chwile to jestem tak zmeczona ze mi sie nie chce
Bzyczek to jak ci juz lepiej to wpadaj na kawke
 
reklama
hej
no moj maly jest głowką do dołu:) ale nie wiem czy bede mogla przec ze wzgledu na moje uszkodzenie w oku:/ takze nie wiem jak bede rodzic, dopiero 13 okulista:/ a co do wagi maluszka nie byla w stanie powiedziec tylko ze rozmiary sa odpowiednie do tyg ciazy:)))
a jak u was z waga??? ile przytylyscie?? bo ja juz 13kg:(((((((((
a w nasz wozek wszyscy sie zaangazowali mojego kierownik wyslal do niej e maila na ktorego natychmiast odp ze pieniadze ida z jej pay pala na nasze konto czy cos w tym stylu..i ze do 7 dni zebysmy poczekali...ile w tym prawdy?? nie wiem... leb mi dzisiaj peka
 
Do góry