reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Vampiria ja mam troche podobne zdanie do Ciebie, tez uwazam, ze kazdy sam sobie powinien wybrac wiare ale tez zdaje sobie sprawe ze bez chrztu, komuni I bierzmowania moze byc potem ciezko w wypadku slubu, czy chrzcin wiec wole nie robic dzieciom problem a wiare moga sobie zawsze zmienic kiedy tylko beda chcieli. Tylko ze do samej wiary troche inaczej podchodze, nie wierze w kosciol ani ksiezy, ale w Boga tak tylko nie takiego jakiego nam zawsze wpajano. Moja mama od kilku lat ze tak powiem ma rozne odchyly I co jakis czas podsuwa mi rozne ksiazki I artykuly na temat religii I tego jak to wszystko zostalo zaklamane przez kosciol I przez to tez mam inny poglad na wiare. Jednak wiadomo wiara to sprawa indywidualna I trzeba szanowac zdanie innych.
No I gratulacje pozegnania ze smoczkiem, szybko poszlo
Gwiazdeczka no to niezle sie obudzilas. Ale dzwon I zalatwiaj, wytrwalosci zycze
Azorek niezly rozrabiak z tej twojej cory
Magdziarz te 7x5 to nasze 10x15


No 8 lat to duzo i malo. Wlasnie popijam szampana i sie relaksuje
 
reklama
azorek podziwiam cie ze skoro ci juz pomazala sciany to jeszcze jej dajesz kredki.. u mnie jest czas zabawy- rysowania a pozniej chowam wszystko bo jak raz pomaluja to juz zawsze beda malowac.. ja sprzatanie skonczylam ale teraz mam zas dywan w zupie pomidorowej.. heh :)
no ajak chodzi za mna i wola na caly glos: kjedki kjedki to jak mam nie dac?? :D jak nie dam to demoluje miszkanie hahahah na szczescie nie codziennie sie to dzieje tylko raz kiedys jej cosik odbija :D

JA MAM WANIENKE DO POZYCZENIA :D malo uzywana bo ja amelkowne bralam ze soba do duzej wanny do kapieli bardzo szybko i sie spodobalo to kapalysmy sie razem :D daj znac na priv czy chcesz i jak ci przekazac to sie dogadamy :D
 
cytryna super, że już masz bilety. nie wiedziałam, że trzeba podać imię dziecka. my cały czas myślimy nad imieniem bo chcieliśmy na K jak mama i tata ale nic nam się nie podoba...no to widzę, że kolejny problem z biletami :-)
 
a opowiem wam co mi sie dzisiaj w pracy przydazylo. Ide rano do jej pokoju jak zwykle, otwieram drzwi, patrze na nia a ona nie oddycha, to stoje w drzwiach i patrze czy oddycha czy nie. Przyszla kolezanka i pyta sie mnie czemu nie wchodze do pokoju to jej mowie ze babka chyba nie zyje. Ta patrzy na nia i mowi ku... ona nie oddycha, stoimi tak jeszcze ze 2 min i babka dalej nie oddycha to my w nogi, malo nie pobilysmy sie przy futrynie ktora pierwsza ucieknie i biegniemy korytarzem. Jak doszlysmy do jadalni to zwolnilysmy, wolamy pielegniarke czy moze babke spawdzic, ona sie nas pyta czy babka sie zle czuje to jej mowimy ze chyba nie, tylko nie oddycha. Ta na nas wielkie oczy i idzie do babki, przylozyla jej palce do tetnicy a babka otorzyla oczy, my wrzask i dyla stamtad. Okazalo sie za babce nic nie jest tylko czasami ma takie bezdechy. Teraz wszyscy sie smieja ze jak bedziemy uciekac to ktos umarl
 
Cosik się pospieszyłam z tym chwaleniem się, że wojna o smoka wygrana :baffled: Ciężko Natalce szło usypianie teraz, ale z drugiej strony ostatnio ma etap, że spanie jest beee, więc nie wiem, czy to na pewno przez smoczek...:confused:

A pod wieczór pogoda zrobiła się ładna :sorry: Taka mała złośliwość losu :-D Dzisiaj szukałam na gwałt jakiejś kurtki z kapturem, bo mimo, że mieszkam w deszczowej Szkocji 5 lat, jakoś nigdy nie przyszło mi do głowy zaopatrzenie się w taką praktyczną rzecz :sorry: Okazuje się, że to nie takie proste, bo w szmateksach nie ma, a jakoś za dużo kasy też nie posiadam. Chyba łatwiej byłoby nabyć parasolkę- też nie mam :-D Tylko, że trzech rąk też niet, a wózka nie umiem prowadzić jedną ręką ;-)

Ja się już pozbyłam wszelkich niezbędnych noworodkowi akcesoriów, więc nie pomogę. Ale pamiętam, że wanienkę kupiłam niedrogą- jakieś 5-7 funtów w mothercare, czy jak się ten sklep w fort kinniard nazywa...

Isabelll, no niezła akcja, znając siebie też bym zwiała ;)
 
isabellL - nie moge sie przestac smiac :-D z tej twojej historii, ja tez tak reaguje na wszelkie medyczne "emergency".

przerazona - no my na szczescie imiona juz od dawna mamy wybrane, wiec przynajmniej ten problem z glowy ;) ale troche sie nameczylismy bo ja chcialam imie ktore podobnie pisze sie i wymawia po polsku i angielsku, no i jeszcze nam obojgu musialo sie podobac.
W koncu bedzie Anna albo Maksymilian.
 
isabel smieszna historia jak sie ja czyta , ale gdybym byla na twoim miejscu to chyba zawalu bym dostala..

azorek ja jak cos im zabieram i sie dra to biore szybko do innego pokoju i zajmuje czyms innym typu ooooo jaki mamy fajny samochod, albo daje klocki dla odmiany..

vampiria nie poddawaj sie , to bylo by zbyt piekne jak by po 1 nocy zapomniala co to smoczek skoro miala go tyle czasu.. trzymam kciuki
 
Isabell chyba tak samo bym zareagowała jak ty , ale sie uśmiałam :-D

Ja też mam najzwyklejszą wanienkę z mothercare ale szybko przeszłam na normalną wannę bo mały mi szybko rósł i był za mały do nie :tak:

vampiria nie poddawaj się, córcia w końcu oduczy sie od smoczka , ale wiadomo ze początki są najtrudniejsze .

cytryna fajnie że masz już bilety, przynajmniej później już będziesz miała je z głowy :-)
 
reklama
IABESL historia niezła no sama bym szoku dostała i to niemałego :-)
Vampira nam zajęło około tygodnia całkowite wyrzucenie smoczka więc nie łam się będzie dobrze :-)
Witam nową mamusie!!!!!
Azorek nie no niezła ta Twoja Amelka dwie minuty i mieszkanie nie do poznania ja to się zawsze boje jak mój Piotruś siedzi cicho i nie krzyczy gdzie jestem bo wtedy wiem że cos majstruje
Pogoda cały dzień do bani a pod wieczór było super i słonko i ciepło więc na placu zabaw się wybawiliśmy po uszy zobaczymy co przyniesie jutro
 
Do góry