reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

azorek podziwiam cie ze skoro ci juz pomazala sciany to jeszcze jej dajesz kredki.. u mnie jest czas zabawy- rysowania a pozniej chowam wszystko bo jak raz pomaluja to juz zawsze beda malowac.. ja sprzatanie skonczylam ale teraz mam zas dywan w zupie pomidorowej.. heh :)

basienka ja mialam tu scany w 12-14 tyg a pozniej ok 20 tyg jak bylam w pl i na tym koniec, jak wszystko jest ok to nie ma takiej potrzeby choc wiem ze fajnie sie mowi , pamietam jak w ciazy bylam to tez chcialam miec jaknajwiecej scanow zeby sprawdzic wszystko i na dzidzke popatrzyc :)
 
reklama
Gwiazdeczka, jakby mi się chciało tak jak mi się nie chce.... :-) Ja codziennie na siłę się zwlekam z łóżka, bo wiem, że muszę :baffled:

Magdziarz, my to się miałyśmy na kawkę spotkać w zeszłym tygodniu :laugh2::-), ale dziumka wtedy właśnie wirusa złapała, więc nie gniewam się, że ci z głowy wyleciało ;-):tak:

Anitha
, ja też ci mogę zaproponowac taki układ jak Azorek. Moja mała wprawdzie jeszcze ścian nie maluje, ale ja jakoś nie mam melodii do sprzątania i tylko co z wierzchu ogarniam :-) A poważnie, to nie martw się, moja siostra ma córkę dokładnie w wieku twojego synka i do tej pory karmi ją piersią :eek: Również w nocy- co godzinę :sorry:. Na pytanie, czemu jej nie oduczy odpowiada- "bo płacze". No jak rany, pewnie, że nie będzie szczęśliwa, ale popłacze i zapomni, a ona w końcu może zacznie się wysypiać. Z drugiej strony, łatwo mi mówić, bo mam wyjątkowo ugodowe- póki co- dziecię i wszelkie zmiany akceptuje bez jakiś większych histerii.
A co do karmień nocnych, to może spróbuj dawać małemu wodę? Bo pewnie je już tylko z przyzwyczajenia, a im dłużej to przeciągasz, tym ciężej małemu będzie się przestawić...

Azorek, ja bym chyba padła :-D, faktycznie mały rozrabiaka z Twojej Amelki :-)
 
Basienka ja mam termin na 17 października ale prawdopodobnie będę miała wywoływany poród wcześniej ze względu na zatrucie ciążowe . Ja już mam wszystko gotowe dla małej bo mam większość po starszym synku teraz czekam aby wszystko poprać i poprasować. A ty na kiedy masz termin ? Ja mam teraz jeszcze w 30 tyg. ostatni scan , doktorka chce mieć pewność że mała się prawidłowo rozwija i jak na razie jest w normie.
 
menia ja mam na 10 pazdziernika, fajnie ze Ci zrobią jeszcze scan, to jest teraz moj 30 tydzien i juz zadnych badan nie bede miala:/ no tylko mocz...
a wczoraj ogladalismy wozek u takiej dziewczyny co 2 miesiace temu rodzila, meczyla sie 22 h i zrobili jej cesarke bo juz nie miala sily.... i chyba ten wozek od niej kupimy bo sprzedaje bo nie miesci jej sie do samochodu taki jak chcialam z gwarancja icandy.... ale ten jej maluszek przeslodki moglabym go schrupac:) no i też oliver...
 
vampiria patryk to maly grubasek , ktory jest wiecznie glodny.. w nocy nie raz slysze jak mu burczy w brzuchu hehe. wody nie tknie ,jedynie co to jak mu dam w nocy kubusia zamiast kaszki to czasem podziala, choc nie zawsze mam kubusia.. probowalam tez dawac rzadsza kaszke jestem juz na etapie 240 ml wody i 6 miarek zamiast 8.. jak dalam 5 to efekt byl taki za zaczol sie drzec i musialam isc dosypac.. nie narzekam na niewysypianie bo juz niepamietam jak to jest spac cala noc, zreszta przez te kilka lat sie przyzwyczailam :) teraz jeszcze z dominikiem jestem na etapie wstawania na siku w nocy jak sie przebudzi wiec jak nie jeden to drugi..
 
menia26 u mnie samopoczucie się cały czas waha:-)ale nie jest źle jeszcze 13 tygodni i będziemy we trójkę :-) sił dodają mi kopniaki mojego Małego;-)

co do Chrztu to u nas pewnie wszystko wyjdzie w praniu. wiecie jak to jest na dorobku - człowiek z każdym groszem się liczy (no a że bilety do groszowych spraw nie należą do już inna sprawa). pewnie, że wiara jest sprawą indywidualną i każdy ma prawo do własnego zdania.

magdiarz co do zdjęć to ja Ci powiem, że ja wywołuję w asdzie, zamawiam przez neta. powyżej 200 zdjęć masz za 5pi i muszę Ci powiedzieć są całkiem dobrej jakości.
6*4 to te 10*15 cm chyba obecnie standard.
 
reklama
A ja wlasnie zarezerwowalam bilet na kwiecien :) i lece od 4 do 27 kwietnia. Tylko trzeba bylo wpisac imie dziecka - inaczej nie przyjeloby rezerwacji... wiec mam nadzieje ze jak sie okaze ze sie na USG pomylili i zamiast dziewczynki urodzi sie chlopak to mi pozwola zmienic :confused2:
 
Do góry