reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

dziendobry:-) amelkowna dosypia mezasty sie ulotnil...prawie zaspal musialam go budzic bo alarmy w kom powylaczal:szok::baffled: ja dzisiaj bede miec amelkowne + frania pod opieka na ok 3h heheheh ciekawe czy ogarne mojego malego diabelka:sorry2::dry: jesli nie bedzie padalo to chyba ja po parku przeciagne najpierw zeby sie wyszalala:-D

dostalam wczoraj time shits z pracy juz posorawdzalam wsio....wiele sie niezgadza z payslipem wiec zrobie skan zalacze do emaila +wyliczenia zeby nie bylo i wysle managerowi :tak:

edit wlasnie mloda sie wyczlapala z pokoiku targa wozek i lale :D
 
reklama
dziendobry :-)
isabell -ale jajka hehehehh
vampiria - dacie rade ze smokiem napewno :D
azorek - to dzis zobaczysz jak to jest miec 2 dzieciakow i moze cos Wam sie zachce zmajstrowac ;-)
dodzwonilam sie do child benefit babka nie wie co sie stalo pytala czy wyjezdzalam gdzies na dluzej niz 4 tyg ale nie przeciez tu siedze i powiedzila ze w ciagu 7 dni roboczych beda na kacie pieniadze ale nie zapytalam czy oddadza za te 2 miesiace ale chyba powinni co?? no faktycznie sie obudzilam ostatni raz placili mi w maju ..:nerd:
 
Cześć dziewczynki .

Ja na nogach, jeszcze jakieś śniadanie by się przydało zrobić.
M szykuje obiad na później ,to jak skończy to z małym się na jakiś spacer wybierzemy, bo te dwa dni deszczu to przesada .

azorek dasz radę z dwójeczką, zawsze jakieś doświadczenie :-)
 
no walsnie licze na to ze jakis trening bedzie :D ciekawa jestem tylko co mala agentka bedzie wymyslac heheheh Gwiazdeczka gdyby nie brak zatrudnienia mezastego mego to juz bysmy walczyli o rodzenstwo dla mlodej ale tak niestety wyszlo....teraz priorytet to stala praca dla meza.:((
 
Melduje się i ja na posterunku:-) rozpisałyście się jak mnie nie było, że ho ho. Mam jakiś problem z kompem albo netem sama nie wiem. Nie znam się. Raz mam neta raz nie :wściekła/y:.
Vampira na pewno uporacie się ze smokiem i już nie długo nikt nie będzie pamiętał, że coś takiego w ogóle istniało;-).
IzabellL jeszcze raz wszystkiego naj z okazji rocznicy. Zastanawiałaś się nad piątkiem? A co do przygody w pracy to nie zazdroszczę. Ja chyba narobiła bym w pory:-D.
Azorek będziesz mogła poćwiczyć. Takie lekcje się przydają. :-)
Menia pożycz męża ma chwile:-D bo mój śpi po nocce a mnie się tak strasznie nic chce gotować.

A tak w ogóle to jestem mega szczęśliwa ponieważ wczoraj odbębniłam ostatnią dniówkę i od dziś do 28 sierpnia mam urlop!!!:happy2:. Za parę dni lecimy do PL, pojedziemy z mężem nad morze sami na tydzień i mam tylko nadzieję, że pogoda dopisze. Bo się załamie po prostu jak będzie lało. Także proszę mocno trzymać kciuki za dobrą pogodę dla nas.:-D
 
bzyczku m z chęcią by poszedł , on uwielbia gotować :-)
I będę mocno trzymała kciuki aby wam pogoda dopisała, nad morzem :-) Należy wam się wypoczynek :-)
 
Witam z rana;)

cytryna my imię dla dziewczynki mamy od kilkunastu lat a dla chłopca hmmm:-) wymyśliłam sobie, że MUSI być na K a niestety jakoś ciężko wybrać. pewnie będzie syn nosił imię po tatusiu tyle, że tatuś wolałby tego uniknąć bo mówi, że jak się będę darła to nie wiadomo na którego. nam też zależy żeby imię było do wypowiedzenia przez Szkotów skoro mamy tutaj na stałe zostać...

azorek jak masz pod opieką tego Frania to przynajmniej On nie będzie sprawiał problemów ale przynajmniej zobaczysz jak Amelka reaguje na dzidzię której mamusia poświęca czas:-)

isabel ja pamiętam, że moja babcia miała arytmię serca i właśnie w takie bezdechy wpadała. nie lubiłam u niej nocować bo dopóki nie usnęłam to czekałam, aż złapie oddech.
 
reklama
Do góry