reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Anitha to ja podjate oduczyc Twojego od smoka a ty podjedz do mnie i prosze pomyj mi lazienke drzwi i sciany i popierz wykladziny :D zniknelam mlodej z oczu na 2 min efekt jest taki: dwie sciany popisane czarna kredka i donic\zke zwalila z parapetu: wyrwala kwiatki ktore tam rosly i poroznosila kamyki i ziemie z doniczki:/ a rano jak wpadla do kuchni to wyjela z szafki paczke kaszki manny i rozsypala calusienka po podlodze::O masakra jakas....moj wyszedl z domu raptem godzine temu a ja mam juz taki sajgon:O ide sprzatac ale mowie wam az mi sie cieplo zrobilo jak tylko zobaczylam co narobila:/ i do tego zestaw 52 puzzli z obrazkami (razem to 104 elementy) rozwalila u siebie w pokoiku.....cos sie ulozyc nie chcialo i wywalila wszysko na wykladzine ehhhh sil mi brak a jeszcze polodnia nie ma:O
 
reklama
azorek mogla bym isc na taki uklad :) lubie sprzatac - jakos sie relaksuje przy tym :D sciane w salonie tez juz wyczyscilam a dywan czyscilam tydzien temu bo juz wszystko na nim bylo...
ale agentka z tej twojej corci hehe jak bys miala dwie takie amelki to by ci caly dom rozniosly :) masz wiecej roboty przy niej jednej niz ja przy 2 :) tyle ze ja narazie nie mam zadnych kwiatkow (zeby uniknac takich sytuacji) a wszystkie inne rzeczy sa wysoko po za ich zasiegiem :) w kuchni conajwyzej moga mi garnki wyciagnac albo cole..
 
heheh amelkowna juz od dawna kwiatkow nie ruszala...chyba ze te na balkonie :O moj zasial groszek ozdobny i ledwo cosik wyszlo to mloda siup..i wyrwane:O sciane w sypialni szorowalam 3h(mamy farbe inoiebieska i delikatnie musialam to robic) , jeszcze tylko sciana w przedpokoju, w livingu 2 sciany i kolo okna teraz pomazala:O i jeszcze drzwi u mnie w sypialni u niej w spypialni jej lozko jest pomazane i drzwi od lazienki :O dla tego zawsze mowie ze ja do pracy wychodze dla relaksu hahaha
 
Cześć dziewczynki :-)

Trochę czasu mnie nie było, mielismy problem z laptopem i nie mogłam do was zaglądać, nie wiem czy was doczytam :-) najwyżej teraz spróbuję być na bieżąco .

I ta pogoda, dobrze ,że chociaż troszkę słonka był w poprzednim tygodniu a teraz powtórka z rozrywki :wściekła/y:
 
azorek udaną masz córcię :-) mój diabełek jeszcze jakiś czas temu malował mi szyby w oknach ale na szczęscie mu minęło, teraz jak kończy malowac to pakuje z powrotem do pudełka kredki i mi oddaje , aby mu tak zostało :-D
No i drugi dzień bez pampersa mamy, tylko na noc mu zakładam i i jak wychodzimy, trochę jest problem z kupą bo nie chce na nocnik ale widocznie potrzebuje więcej czasu :-)
 
My już zabukowaliśmy mojej mamie bilet , przyleci do nas 25 października na 2 tygodnie, już się doczekać nie mogę :-)

A jak tam cytryna, basieńka i przerazna wasze samopoczucie ??? :-)
 
reklama
witam,
Menia a na kiedy Ty masz termin??, że juz bilet zarezerwowałas mamie?? bo też sie nad tym zastanawiam... i nie wiem czy zamawiać czy czekać do ostatniej chwili...
ojjj ja to juz nie mogę sie doczekać...czuję się dobrze, wyniki wszystkie też ok, tylko ten scan mnie martwi, że już mi nie zrobią przed porodem...być może jak będę miala sama taka potrzebę to pojdziemy gdzieć prywatnie...jestesmy na etapie zakupów, teraz akurat wózek, zostanie tylko materacyk, fotelik, i duperelki...a jak u Ciebie?? jak samopoczucie??
pozdrowionka dla wszystkich:*
 
Do góry