reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

:-)dziendoberek od raqna zla jestem jak nie wiem przestali mi placic child benefit 2 miesiace temu a ja dopiero sie zczailam ale dlaczego?? dzownie tam ale dodzwonic sie to trzeba miec stalowe nerwy...
ariane84 witaj w naszym gronie napewno bedzie ci z nami wesolo ;-)
isabell - gratulacje 8 lat to juz troszke czasu i podobno pierwsze 7 lat jest w malzenstwie na dotarcie sie wiec wy juz macie to za soba pewnie :-)
 
reklama
witaj airiane - mam dzieci w dokladnie tym samym wieku co Ty
My juz po chrzcinach:) jestem bardzo zadowolona,naprzygotowywalam sie ale mysle ze goscie wyszli najedzeni. Za 2 tyg do PL:)

a dzis to tylko Adaska do przedszkola odwiozlam w tym deszczu a teraz w domu:)
 
dziewczyny mam pytanie czy ktoras z Was robila tu prawo jazdy ??? ciezko jest zdac egzamin zabieram sie juz chyba z rok za to prawko i tak sie wacham jakos nie widze siebie jako kierowca choc bardzo bym chciala
 
Oficjalnie ogłaszam, ze pożegnałyśmy smoczek :-D:-):tak: W nocy pobudka jedna była, ale jak mała ssała smoczka budziła się po kilka razy, więc jakiś postęp jest. Teraz zasnęła sobie spokojnie mrucząc pod nosem :-)

Co do chrztu jeszcze, to trochę wam zazdroszczę tego przekonania, że to jest słuszne ;-) wiara jest potrzebna ludziom i zawsze mówiłam, że wierząc w coś jakoś łatwiej jest żyć... U mnie to niestety nie działa, więc naprawdę nie chcę chrzcić małej wbrew sobie... Poza tym, wydaje mi się, że wiara powinna być wybrana świadomie, nie narzucana. W jakimś odłamie chrześcijaństwa- nie pamiętam, w którym- chrzci się dorosłych. Jakoś bardziej to do mnie przemawia ;-) Ale oczywiście to tylko moje przekonanie, ani myślę nikomu wmawiać, że mam rację ;-)

Pojawił się w końcu u Natalii kolejny ząbek :-) W koncu, bo widać było, że idzie kilka tygodni...

Ariane, witaj na forum :-) Dobrze trafiłaś, tu same fajne babki są. I na kawkę albo coś innego zawsze znajdziesz chętnych.

Isabelll, ja również gratuluję rocznicy, osiem lat- kupa czasu :tak:

A pogoda chyba wszystkich zniechęca do wstania z łóżka, ja też ledwie się zwlekłam, tym bardziej, że znów o szóstej :baffled:. Ale zaraz uciekam dospać, bo w sumie nic konkretnego do roboty nie mam ;-)

Gwiazdeczka, no to ci, kurczę, współczuję :sorry: Zanim się czegokolwiek dowiesz, pewnie już całkiem stracisz nerwy :-(
 
Ostatnia edycja:
Gwiazdeczka, mój też zawsze łapie doła po powrocie z wakacji. Nie wiem, czemu, może to powrót do rutyny i szarości dnia codziennego jest taki przygnębiający... Ale jeśli chodzi o samopoczucie, to ja też mam jakiś niż, więc nie jesteś sama ;-)
Zapraszam na kawkę, może sobie wzajemnie poprawimy nastrój ;-):-)
 
:-)vampiria dzieki fajnie wiedziec ze nie jest sie samemu:-( ehhh a z kawki chetnie skorzystam umowimy sie kiedys na konkretny dzien :tak: sama nie wiem czemu tak jest ale dolki u mnie sa prawie ze na porzadku dziennym
 
My też Grzdyla nie chrzciliśmy i nie będziemy chrzcić. Ja nie w tej religii byłam wychowywana, a mój Ł ateista ;-) u nas więc byłoby to bez sensu.
Vampira, a kiedy my pijemy kawę? Bo ja już nie pamiętam... Ostatnio chodze tak zakręcona jak kilogram gwoździ...
Gwiazdeczka, czasem się człowiek podołować musi, potem na wszystko patrzy trochę inaczej. Głowa w górę :-)
Nową mamę witam też i ja :) i tez z edynburga :)
 
ja rowniez witam nowa mamusie :)

vampiria gratuluje postepow , przyjdz do mnie na kilka nocy i zabierz smoka patrykowi :D on mi jeszcze w nocy nawet je... dominik mi jadl do roku i 10 mcy iodrzucil mleko calkowicie ciekawa jestem jak bedzie teraz..

isabel wszystkiego naj z okazji 8 rocznicy :) kupe lat

gwaizdeczka dzwon dzwon i jeszcze raz dzwon ,musi sie wkoncu udac. trzymam kciuki zeby sie wszystko wyjasnilo

ja wczoraj troszke zle sie czulam ale dzis juz jest duzo lepiej i juz zdazylam zrobic pranie wyczyscic lazienke, umyc wszystkie drzwi i zmyc podlogi :) patryk niestety nie daje mi pospac bo wstajemy conajwyzej o 6.30..
 
reklama
Do góry