reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Dzień drugi bez smoka :-) Noc nie była AŻ tak straszna, dziumka obudziła się tylko raz, popłakała, pomarudziła, ale zasnęła:-D. Fakt, że już byłam skłonna dać jej smoczka, ale pobujałyśmy się na fotelu i jakoś przeszło. Poranna drzemka super- zasnęła od razu, popołudnie gorzej, ale też dała radę. Teraz śpi :tak:. Ale cały dzień marudna była okropnie, chyba za dużo krzywdy na raz- mama zabrała smoczek, a przy okazji w końcu idzie druga jedynka u góry :sorry2:



Fajne te wózki patrzycie, dziewczyny... Szkoda tylko, że takie drogie są... Z drugiej strony, wydatek na kilka lat, więc warto zainwestować w coś porządnego :tak: Szkoda, że mnie nigdy nie było stać na taki porządny i nowy, ale na swój też nie mogę narzekać- tylko tyle, że menda się nie składa i trochę waży :sorry2:. Powodzenia wam życzę przy wybieraniu ;-)

Co do chrzcin, bo widzę, że i o tym tu mowa, to ja swojej dziumki na razie nie chrzciłam i... Chyba nie ochrzczę. Przede wszystkim dlatego, że sama tego nie czuję. Naciski rodziny są, ale nie chcę nic robić na pokaz i na siłę... Jasne, będę starała się jej przekazać jakieś tradycje, powiedzieć, na czym polegają święta... Ale tak naprawdę wydaje mi się, że to ona sama ma zdecydować w co i czy chce wierzyć... Tym bardziej, że byłabym hipokrytką podając dziecko do chrztu, obiecując, że wychowam je w wierze, skoro mi z tą wiarą ostatnio bardzo nie po drodze... Nie krytykuję waszego wyboru, ani nic w tym stylu, nie odbierajcie tego tak, piszę po prostu jak sprawa wygląda u mnie ;-)
 
vampiria - nawt mi do glowy nie przyszlo ze krytykujesz :) a twoj wybor podziwiam bo nie zawsze latwo jest sie stawic naciskom rodziny, a ty przeciez twychowujesz mala zgodnie ze swoimi przekonaniami i to jest wazne :)
 
vampiria super ze wam sie udaje , lada dzien bedzie powszystkim i bedziesz juz miala smoczka z glowy :) co do chrztu to wiadomo kazdy ma inne zdanie, ja nie moge powiedziec ze chodze do kosciola co niedziele itd bo tak nie jest ale ja zostalam ochrzczona i dzieci tez ochrzcilam..

napisalam do ebaya i dostalam wiadomosc (chyba automatyczna) ze mam czekac 10 dni bomoze sprzedawca sie domnie odezwie.. jesli po tym czasie nic sie nie zmieni mam powtorzyc wszystko.. licze na to ze jak przeczytaja moja wiadomosc ze on juz nie ma konta itd to szybciej to pojdzie..
 
dobrywieczor :-) vampiria tak trzymajcie oby z tym smokiem tzn bez bylo coraz lepiej :tak: anitha to masz stresowke z ta kasa oby oddali ale pewnie oddadza skoro dziewczyn ci tak pisaly to pewnie wiedza. chrzest -jakos nie wyobrazam sobie zeby dziecka nie ochrzcic ale to kazdego indywidualana sprawa oczywiscie :-)
 
po pracy i wykapana:-D:-D doczytalam ksiazke do konca wreszcie w ciszy i spokoju:-)

ja mloda chrzcilam i do komuni tez pojdzie. do 16 roku zycia to ja za nia odpowiadam i i chce pewne priorytety jej przekazac a pamietam ze dla mnie opowiesci biblijne byly mega fajne i zaczarowane przez co baardzo lubilam sluchac i w kosciele i w domu i czytac biblie czy chodzic na religie. mnie rodzice tez dali wybor jak skonczylam 16 lat i zaczelam zadawac mase pytan bez odpowiedzi:tak: zawsze moze zainteresowac sie buddyzmem czy inna religia ja przeszkod nie widze a na teraz ma poniekad narzucone z gory..jakas takas za majutka na takie decyzje sie wydaje;-)

DZIEWUSZKI KTO CHCE DOROBIC DAJCIE ZNAC NA PRIV MAM PRACE DO ODDANIA W EDI NA TZW WCZORAJ. PILNE!!!!
 
Cześć! Mam ja również mieszkam w Edynburgu. Jestem mamą 3 letniego Kubusia i 3 miesięcznej Nadii. Chętnie poznam jakieś inne mamy którym brakuje towarzystwa np na spacerach.
 
iane witaj, tutaj duzo mam z Ediego wiec bedziesz miala z kim sie spotkac
Ja dzisiaj nie umialam podniesc sie z lozka, dzisiaj po pracy musze leciec po prezent dla meza. Moj J chcial byc pierwszy i dal mi juz wczoraj, moja przyjaciolka tez mnie wyprzedzila. Mamy rocznice w tym samym dniu i juz o 6 rano dzwonila do mnie
 
:D witamy witamy ariane84. z ktorej czesci edi jestes?? tu wiecej mamus z centrum jest ale na kawke zawsze autobusem mozna dojechac:D

pogoda jakas taka do bani dzisiaj jest...za to wczoraj bylo mi strasznie slabo caly dzien ...nigdy nie reagowalam az tak na cisnienie a wczoraj myslalam ze zemdleje przez te duchote :/
 
reklama
Dzień dobry. Ja już po śniadaniu,teraz kawa i bb :)
azorek84 to witam w klubie. Ja wczoraj ledwo się zwlekłam z łóżka po 8,10-11 spałam z Małą,po południu położyłam się po 15 i obudziłam przed 18 a wieczorem padłam jak przecinek po 22 (gdzie normalnie raczej przed północą się nie kładę).Mój TŻ miał wczoraj wolne i też chodził jak śnięty. A dziś [póki co wcale nie jest lepiej-liczę na moc kawy ;-)
ariane witaj :)
isabell mnie dziś też się ciężko wstawało.Pogoda do bani to aż się z łózka wstawać nie chcę.
Ale na szczęście moja córeczka dała mi pospać,bo obudziła się ok 7:30,wstałam,dałam smoczek i leżała grzecznie w łóżeczku przez godz bawiąc się i pewnie by poleżała dłużej ale mój pełny pęcherz zmusił mnie do powstania wiec Nataszkę tez przy okazji już zabrałam na dół,dałam mleczko i teraz leży na macie i się bawi.
 
Do góry