reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

basienkaa i przerazona - ja tez na etapie myslenia o chrzcie. na poczatku sobie wymyslilam ze jak i tak do mnie rodzice przylatuja na poczatku listopada to kupie bratu bilet tez (on kasy ma mniej niz ja...a chce zeby to on byl chrzestnym) i zalatwione... no ale oczywiscie sie nie uda, bo on nie moze przyleciec w tym samym czasie co rodzice :( moze tydzien pozniej... wiec albo bedzie brat, my i rodzina meza albo tez w kwieniu zrobimy i bedzie moja rodzina, moze siosrze meza sie uda przyleciec- bo chcialabym zeby byla chrzestna.My nie robimy duych chrzcin, czy tu czy w Pl... zreszta akurat nasze rodziny tego w ogole nie oczekuja.

przerazona - jak nie dasz rady kupc teraz biletow z easy jeta to beda jeszcze ryanaira, a one nie rosna stopniowo jak w easyjecie tylko trzeba polowac na oferty - wiec glowa do gory, na pewno sie uda :)

basienkaaa - widze ze masz jak ja z tymi wozkami... juz od dwoch tygosni zamawiam i caly czas sie rozmyslam. na razie mam upatrzony na ebay - 2w1 i jak sie uda go kupic to dokuie tylko nowy fotelik :)
 
reklama
Azorek daj znac jak to badanie bo ja sie nad takim zastanawiam
no to juz zdaje relacje usmialam sie po pachy:sorry2: wiec badanie poszlo szybko i sparawnie pan mi powiedzial ze mam astygmatyzm ale wada minimalna i komputer mu pokazuje ze prescryption dla mnie to ZERO:szok: wiec okularow nie musze nosic wcale mam sokoli wzrok minimalna wade (czyt zerowa hahah) to ciekawa jestem ze inny specjalista z tej samej firmy 2 miechy temu wydal recepte na bryle a o astygmatyzmie dowiedzialam sie dzisiaj:szok: tak wiec wada jest ale jej nie ma a astygmatyzmu nie lecza wiec jest git hahahahah nie mama sily do szkockich specjalistow juz:baffled:
 
No dzien super, na szczescie jak narazie bez dalszych niespodzianek.
Co do wyjazdow do Polski, to moi tesciowie tez pala oboje i to jednego za drugim i najchetniej bym hotel wziela bo raz ze smrodu by nie bylo a dwa ze cisze bym miala bo u nich tv to umarlego by obudzil, ale zawsze im mowie ze przy dzieciach maja nie palic
Co do domu to chyba kazdy z nas nie ma idealnie ale da sie przezyc i rodzina musi wiedziec ze my tu na kokosach nie zyjemy
Przerazona ja mam posciel do lozeczka ze 4 komplety plus 2 ochraniacze i 2 komplety wypelnienia z motywem kubusia puchatka jak bys chciala
Basienka wozek wybierz pod siebie bo ty bedziesz czesciej chodzic na spacery
Vampiria nie daj sie, wytrwalosci rzycze
Moja mala za to poczula ze moze wyjsc sobie z lozka i wczoraj z 6 razy ja kladlam a ona za chwile tup tup i juz przy bramce na schodach stoi, ja ledwo zeszlam na dol a ona znowu. Moj to juz sie smial zebym laptopa sobie wziela i na schodach usiadla
 
Azorek ale to nie tylko tutaj bo ja kiedys w pl mialam podobna sytuacje ale skoro nie masz wady to dobrze o ile sama nie odczuwasz ze masz gorszy wzrok. Swoja droga to chyba okulista powinien zrobic dobre badanie skoro to pod katem operacji
Co do ryanair to owszem ceny nie rosna niby z biegiem czasu ale im blizej wylotu tym sa drozsze chyba ze sie trafi na promocje, ogoolnie ryanair jest dosc drogi
Ja chrzciny robilam w pl przy okazji tego ze na swieta pojechalismy, mala miala zaledwie 2 tyg ale kasy i tak poszlo dlatego komunie chce zrobic tutaj i kto chce to przyjedzie, ewentualnie prababciom moge kupic bilety, moj maz ma bogata rodzine wiec to dla nich nie problem tylko im checi brak
 
Azorek ale to nie tylko tutaj bo ja kiedys w pl mialam podobna sytuacje ale skoro nie masz wady to dobrze o ile sama nie odczuwasz ze masz gorszy wzrok. Swoja droga to chyba okulista powinien zrobic dobre badanie skoro to pod katem operacji
Co do ryanair to owszem ceny nie rosna niby z biegiem czasu ale im blizej wylotu tym sa drozsze chyba ze sie trafi na promocje, ogoolnie ryanair jest dosc drogi
Ja chrzciny robilam w pl przy okazji tego ze na swieta pojechalismy, mala miala zaledwie 2 tyg ale kasy i tak poszlo dlatego komunie chce zrobic tutaj i kto chce to przyjedzie, ewentualnie prababciom moge kupic bilety, moj maz ma bogata rodzine wiec to dla nich nie problem tylko im checi brak
 
W ryanarze trzeba reguralnie sprawdzac - np dla moich rodzicow i siostry kupilismy za 150F z 1 bagazem (plus podreczne), wiec nie jest tak zle... ja czasem kupuje tanio w jedna strone a potem czatuje na powrot, albo na odwrot - w zaleznosci co sie pojawia.
 
basienkaaa - widze ze masz jak ja z tymi wozkami... juz od dwoch tygosni zamawiam i caly czas sie rozmyslam. na razie mam upatrzony na ebay - 2w1 i jak sie uda go kupic to dokuie tylko nowy fotelik :)[/QUOTE]
cytryna a jaki sobie upatrzylas??
qurde gdyby ten icandy nie byl az taki drogi to bym sie nie zastanawiala bo ogladalam go na zywo i jest rewelacyjny zarowno pod katem dzieciaczka, jak i mamy:)
 
no drogie, w sklepie 595 plus gondola 195 a na ebayu uzywany do licytacji to juz od 300
narazie to szukam na ebayu chociaz juz wczoraj bylismy zdecydowani ze sklepu dopoki nie zobaczylam ze facet mial za 500 malo uzywany caly komplet na gumtree wiec wszystkie strony obserwuje:)
ten wozek w polsce kosztuje 7tys.
gdybym go w sklepie nie zobaczyla i nie ogladala, to pewnie juz bym miala inny wozek:/ a tak to ciągle dylematy. nowy, a moze uzywany, a moze calkowicie inny...
Cytryna Twoj tez bardzo fajny, a widzialas go w rzeczywistosci??
 
reklama
Widzialam i mi sie podoba :) jest dobry zwlaszcza dla niskich osob, ale fotelik chce z Maxi Cosi a nie Oyster - bo mi nie podpasowal, ciezko sie go mocuje na stelaz i wypina tez nie za latwo.
 
Do góry