reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Vampiria && kciuki zaciskam za powodzenie w akcji smoczek:tak::-) u nas 2-3 nocki byly kiepskie z tydzien marudzenia ale juz nie pamieta co to smoczek:-D jak w sobote wyciagalam jej rowerek to bawila sie w nim w domu ok 20 min zanim wyszlismy a ja nie widzialam nawet ze w koszyczku w rowerku smoczek byl:szok: ale mloda nawet na niego nie popatrzyla wiec jest git:tak::-)innym dzieciom tez nie zabiera i nawet nie wola w takich momentach za smoczkiem:tak::-)


ja znikam zaraz do optical express na kolejne badanie wzroku:tak: wzielam sie na sposob zeby miec drugie badanie oczu za free:-D zglosilam ze chce zbadac oczka czy moge miec laserowy zabieg i wlasnie jade na to badanie: bada OKULISTA a nie optyk jak ostatnio i z kropelkami do oczu juz wiec bardzo dokladnie:tak::-)
 
reklama
Witajcie :-)

Isabell to pewnie ja pytałam o pościel. ;-) właśnie zamówiłam na allegro białe łóżeczko takie jakie chciałam!!!:-)zobaczymy jak na żywo będzie wyglądać. nie udało mi się znaleźć takiego jednego zestawu bo albo łóżeczko mi się nie podobało albo pościel więc wybrałam wszystko osobno u tego samego sprzedawcy a że wszytsko pakuje w jedną paczkę to dla mnie super. mam nadzieję, że w tym miesiącu będę miała wszystko już w Szkocji:-)

ja się zastanawiam nam chrztem w Polsce w kwietniu ale już w tej chwili bilety na naszą 3 to wyadatek 180f+dojazdy+sama impreza. najgorsze jest to, że nawet bym zamówiła bo bilety są po 31F więc tanio ale nas nie stać a kiedy odłożymy to pewnie już bilety będą dużoooo droższe. mój mi truje, że nie chce lecieć do Pl i , że syn może mieć chrzest nawet jak będzie miał 5 lat no a ja mam inne zdanie:-)
 
dziewczyny ale wy szybko piszecie albo ja jestem jeszcze na wakacjach i nie moge sie odnalesc :-):-)

bilety do pl sa strasznie drogie a co do chrztu to mysle ze 5 lat to troche za duzo ale to moje zdanie w roznym wieku ludzie dzieci chrzca
 
Ostatnia edycja:
Joasia dzieki, jeszcze nie kupilam, dzieki jak wroce z pracy to postaram sie to zalatwic
Przerazona ja mam podobny dylemat dot komuni, moj w tym roku bedzie mial i ja wole zrobic tutaj niz wydac majatek na impreze w pl
Azorek daj znac jak to badanie bo ja sie nad takim zastanawiam
Mi poniedzialek zaczal sie pechowo, najpierw moj maz zabral moje klucze od auta i pojechal do pracy, na szczescie znalazlam zapasowe, potem okazalo sie ze w sobote zostawil bagaznik otwarty i lampki sie swiecily wiec akumulator padl, moj musial wracac zeby mi auto odpalic, okazalo sie ze nie moze znalezc klem , pozyczyl opiekunce chyba ze 2 mies temu i jakos zapomnialo im sie oddac, ale byl wsciekly, oczywiscie odbilo sie na mnie. Dobrze ze to sie nie stalo jak oni byli w polsce bowtedy dupa do pracy bym nie pojechala
 
isabel fajny poczatek dnia i tygodnia...

przerazona czemu nie zrobicie chrztu tutaj w takim razie? my chrzclismy w pl ja dzieci mialy 7-8 mcy , tez jestem zdania ze chrzest powinien byc jak najwczesniej sie da..

azorek fajnie ze zrobia ci badanie i dotego zadarmo..

vampiria ja minela noc?
 
wiecie jak to jest. ja bym poleciała do Pl pozamykać wszystkie sprawy popakować i powysyłać resztę klamotów skoro i tak tutaj zostajemy. ale mój, słowo nie chce lecieć. jak mówię o Pl to zmienia temat albo udaje, że nie słyszy. nie wiem co mu się stało. nawet gdybym chciała tutaj zrobić chrzest to nie wiem kogo bym miała na chrzestnych brać bo raczej nikogo chętnego do przylotu na własny koszt nie znajdę:zawstydzona/y:a tak jak nas nie stać na lot do Pl tak samo nie stać nas na fundowanie biletów:zawstydzona/y: jeszcze ostatnio mój mi wyjechał, bojego 16letnia siostra chce przylecieć jak się Mały urodzi, że nie ma takiej opcji bo dom nie jest gotowy na wizyty. jak wszystko zrobi to wtedy się pomyśli. ale to może trwać nawet 5 lat mówię do niego to mi odpowiada, że w takim razie za 5 lat nas ktoś odwiedzi bo on nie będzie wydawał na kanapę i kazał się kąpać w wannie i polewać się garczkiem (nie mamy nawet prysznica a łazienka musi poczekać). no i to takie błędne koło...:-(
 
hej dziewczyny,
qurcze trochę mnie tu nie było...i chyba was nie nadrobie:/
przerazona tez planuje chrzciny w kwietniu ale na pewno w Polsce- nie wyobrazam sobie zeby wszyscy mieli tutaj przyleciec...:/
my dalej wozek wybieramy...nie wiedzialam, ze to bedzie taki ciezki wybor i chyba tu kupimy bo chcialam z polski okazalo sie ze na ten model czeka sie miesiac ze nie znaja ceny, i w ogole. Az w koncu powiedzielismy ze sami sobie tu znajdziemy no i szukamy,ogladamy. Ja choruje na ten icandy peach sweet pea a moj znow na quinny blue i nie mozemy sie zdecydowac. Pozatym to juz sie nie moge doczekac tego naszego malenstwa a jeszcze sporo czasu. Ksiazke 9miesiecy ciezarowka bede miala dopiero we wrzesniu jak moj brat przyjedzie, mam nadzieje ze z przeczytaniem wyrobie sie do porodu...
pozdrowionka i milego dnia
 
basienka aa i dlatego się bije z myślami bo w sumie wstyd zapraszać ludzi do domu
ale jak ja pomyślę o całej wyprawie do Polski i pieniądzach jakie tam wydamy to też mnie skręca. ale nasz dom wcale lepiej nie będzie wyglądał za rok chyba, że w totaka wygramy:-) mojemu to pewnie chodzi o kasę z tym wyjazdem do Pl zresztą hotel w Pl byśmy musieli wynająć, jakąś restauracje (bo mój Ojciec pali i sobie nie wyobrażam tam być przez 7 dni). no cóż jeszcze mamy czas...

co do prezentów to ja też mam problem. jutro mój ma urodziny a ja nadal bez prezentu a za niecały miesiąc pierwsza rocznica ślubu. ale po 12 latach bycia razem to uwierzcie nie ma już rzeczy której byśmy nie kupili sobie. miałam pomysł, że na 1 rocznicę zrobimy sobie po tatuażu ale później stwierdziłam, że wolę tatuaż zostawić na syna (a umowa jest taka, że się godzę na nasze tatuaże ale każdy po jednym na całe życie, nie ma tak, że jeden za drugim będziemy sobie robić!). ale dwa dni temu wpadłam na lepszy pomysł. na każdą rocznicę będziemy sobie robić sesję fotograficzną (oczywiście mój to tak za zdjęciami nie jest za bardzo ale ja uwielbiam pozować). na urodziny powiedziałam, że mu kupię nową fifę jak wyjdzie ;-) czyli mam czas do września, żeby kasę poodkładać:-)
 
reklama
przerazona ja na niektorych mieszkaniach mialam tylko wanne i sie zylo, a co do przyjazu siostry to nie ladnie sie zachowuje.. nie wydaje mi sie zebyscie mieli az takie straszne mieszkanie.. my tez pomalu dochodzimy do wszystkiego bo co chwile kasa jest potrzebna na cos innego i pewnie jeszcze troche zajmie zaminim zrobimy cale mieszkanie ale jesli uda sie przyjazd tesciowej i szwagierki na swieta to bede mega zadowolona :D

co do wyjazdu do pl nie rozumiem czemu nie moglabys mieszkac w domu nawet jak tata pali? ja jak przyjezdzam w odwiedziny to zawsze mowie ze nie ma palenia bo wiadomo sa dzieci wiec jak ktos chce to idzie do kuchni albo na balkon :)

basienka wybor wozka jest ciezki tymbardziej ze jednak bedziesz z niego troche korzystac. macie jeszcze troche czasu, chodzcie ogladajcie i wybierzcie najlepszy. pamietaj ze to pewnie czesciej ty z tym wozkiem bedziesz wychodzic wiec musi byc lekki i wygodny :)powodzenia
 
Do góry