reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

ja mam pytanie do was... czy zazylo wam sie ze zamowilyscie cos z ebay-a , i nie doszlo? czy da sie ozdyskac kase ? zamowilam dla dzieci lozka, po czym dostalam wiadomosc ze data dostawy to ok 3-5 sierpnia. na drugi dzien chlopak (sprzedajacy) napisal mi wiadomosc ze wysyla 48 hour curier ( niewiem czy chodzi ze dojdzie w 48 godz , czy moze tak nazywa sie firma...) w kazdym razie kolejnego dnia dostalam wiadomosc z ebaya ze moje zamowienie zostalo skasowane bo on zlikwidowal swoje konto.. ze jesli juz zaplacilam to mam sie z nim skontaktowac o date dostarczenia.. jesli zaplacilam a nie doszlo moge prosic o zwrot pieniedzy.. probowalam pisac do niego ale ebay cofa moje wiadomosci bo on juz nie jest urzytkownikiem i niewiem co zrobic.. chlopak mial 100% pozytywnych opini wszystko ok a tu taka dupa... niewiem czy czekac do tego 3-5 sierpnia i wrazie czego pozniej starac sie odzyskac kase czy juz odrazu skoro moje zamowienie zostalo usuniete... wogule czy uda sie odzyskac kase? jestem tak wkur.. ze az mi sie plakac chce..

przeslij do ebaya wszystkie emaile ktore dostalas i otworz desputa z nimi o zwrot kasy. odp dostanuesz od nich bardzo szybko i powiedza sami czy powinnas czekac czy nie. jesli placilas przez paypal tez mozesz tam probowac skasowac transakcje podac emaile ktore masz i powinni kase oddac a sami zajma sie sciagnieciem od nieuczciwego kolesia. powodzenia choc wiem ze troszke nerwow na tym zejdzie. ale kase odzyskasz albo ebay albo paypal zwroci.
 
reklama
dzieki dziewczyny troche mnie uspokoilyscie, placilam przez paypala, 48 godz minely wczoraj ale z drugiej strony w pierwszej wiadomosci mialam termin 3-5 sierpien.. kuzwa tyle czasu nie mielismy lozek tylko same materace , czlowiek sie zdecydowal na kupno i ku... mac ani lozka ani kasy..
zrobie tak jak mowicie o ten zwrot pieniedzy. odechcialo mi sie juz czego kolwiek kupowac przez internet...

vampiria gratuluje postepow :)
 
Anitha to jesli jutro ci nie przyjdzie to smialo pisz do ebay, nie kazda firma kurierska jedzi w sobote wiec jest szansa ze jeszcze jutro dostaniesz o ile gosciu wyslal tak jak ci napisal. Powiem Ci ze ja nigdy nie mialam takich problemow a bardzo duzo kupuje przez internet, chciaz jak sprzedawalam to mialam kilka nieprzyjemnych sytuacji. Ostatnio tez kupilom a ebay lozko dla mlodej i doszlo bez problemu
 
Hehe, postępy są takie, że od pół godziny tatuś usypia szkraba ;) Zdążyłam pójść na szybkie zakupy, wrócić, a dziumka dalej nie śpi ;-) Ale damy radę. Musimy :-D Matka się zawzięła
 
anitha kasę na 100% odzyskasz. Ja miałam taką sytuację już dawno,że kupiłam mp3 z chin-doszła ale zepsuta,napisałam maila do kolesia,poprosił o odesłanie(niestety musiałam to zrobić na swój koszt) i że on przyśle nowy. Nowy nie doszedł. Mnie kasę w końcu zwrócił ten koleś od którego kupowałam ale to było po interwencji ebaya,skoro tu jest już konto sprzedawcy zlikwidowane to ja bym nie czekała tylko od razu zgłaszała,że coś jest nie halo. Tutaj możesz zgłosić probel:
Online customer support
jest tam też opcja czatu z ich konsultantem 24h/dobę.
 
dzieki wstrzymam sie jeszcze do jutra i bede pisac ,teraz popatrze na ta stronke :) a wiecie po jakim czasie oddadza kase? dlugo trwa taka sprawa?

wlasnie patrzylam na ta stronke(oni mi wyslali to samo) , fajna prosta w obsludze i jest nawrt to lozko ze zamawialam... jest tam pytanie : opisz cala sytuacje co sie stalo...? to chyba wkleje im to co sami mi napisali odnosnie skasowania mojej transakcji i jego usunieciu konta?

vampiria nie daj sie :) swoja droga szybko zabierasz jej smoka :)
 
Ostatnia edycja:
Anitha wszystko zalezy od sytuacji, zazwyczaj chca zebys skontaktowala sie ze sprzedawca, potem sami sie z nim kontaktuja i daja mu kilka dni na odpowiedz i jesli on sie odzywa to trwa to chyba do mies ale w takim przypadku kiedy zamknal swoje konto mysle ze szybko oddadza ci pieniadze. Swoja droga dziwne ze tak nagle zamknal skoro mial same pozytywy, chyba ze wszystko bylo naciagane i nalapal kasy i zniknal.
Vampiria podziwiam za odwage i gratuluje postepow, u nas to bedzie ciezko bo mloda ostatnio ze smoczkiem sie nie rozstaje.
Ja dzisiaj osiagnelam polowe swojego planu, mlodej pokoj zrobilam, teraz musze czekac az maz go skonczy, sypialnie ogarnelam, prasowanie zrobilam i gore odkurzylam. Reszta w ciagu tyg
 
Anitha, napisz, że gość napisał, że łóżka dojdą w ciągu 48 godzin... Też myślę, że na 100% odzyskasz kasę, ale co się naużerasz, to twoje :-(

Dziumka nie buczy, ale budzi się co 10min :baffled:. Odwaga, odwagą, sam smoczek mi nie przeszkadza, ale Natalka, jeśli przebudzi się w nocy bez smoka to od razu płacze i urządza wędrówki... :baffled: Po czym- kiedy tylko dostanie cumla pada zaśnięta tam, gdzie akurat się znajduje :-). Z tym, że za 16 dni wracam do pracy, będę budzić się codziennie o 5 rano i nie wyobrażam sobie ok 7 dodatkowych pobudek w nocy. A widzę, że budzi się tylko dlatego, że nie ma smoczka. Więc trza ją odzwyczaić :-) Trzymajcie kciuki, bo juz widzę, że noc będzie kiepska ;-)
 
reklama
Do góry