reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Witam:-) cichutko tu dzisiaj faktycznie... no ale w sumie to połowa naszych forumowiczek jest na urlopach więc nie ma się co dziwić.
Pogoda nie zapowiada się ciekawie a mnie się nic nie chcę. Dobrze, że wczoraj posprzątałam to dziś mam luz. Kuzynka obiecała ogarnąć łazienkę. Mój mąż remontuje ale do końca jeszcze baaaardzo długo droga. Ja tek czekałam na urlop a teraz kiedy został tydzień do wylotu to wolałbym nie lecieć tylko skończyć remont.
Azorek szkoda chłopaka, niestety czasem tak bywa:-(
 
Majki pokoj skonczylam, poustawialam szafki, wywalilam stare meble, maz maz musi je tylko zniesc na dol, ale juz wiem ze mojego dzisiejszego planu nici, teraz chwila relkasu z kawa potem prasowanie i jak uda mi sie ogarnac gore to bedzie sukces.
Bzyczek ty nie narzekaj, masz sie z czego cieszyc. Jedziesz na wakacje, odpoczniesz, zrelaksujesz sie, nabierzecie sily na remont, no i masz dom a wiele osob moze tylko o tym pomarzyc
 
witajcie dziewczyny ale sie rozpisalyscie jak mnie nie bylo nadrobic sie tego nie da :-):-) ale pogoda w tej szkocji brrrrrr kurde nic mi sie niechce po tych wakacjach a tyle prania kurde i porzadki porobic no i praca jutro nie wiem kiedy sie ogarne heh takiego mam lenia przez 3 tyg nic nie robic tylko na plazy lezec ehhh to bylo zycie :-)
 
isabel masz racje niektorzy moga tylko pomarzyc :)
bzyczek dlugo czekaliscie na oferte domku??

ja mam pytanie do was... czy zazylo wam sie ze zamowilyscie cos z ebay-a , i nie doszlo? czy da sie ozdyskac kase ? zamowilam dla dzieci lozka, po czym dostalam wiadomosc ze data dostawy to ok 3-5 sierpnia. na drugi dzien chlopak (sprzedajacy) napisal mi wiadomosc ze wysyla 48 hour curier ( niewiem czy chodzi ze dojdzie w 48 godz , czy moze tak nazywa sie firma...) w kazdym razie kolejnego dnia dostalam wiadomosc z ebaya ze moje zamowienie zostalo skasowane bo on zlikwidowal swoje konto.. ze jesli juz zaplacilam to mam sie z nim skontaktowac o date dostarczenia.. jesli zaplacilam a nie doszlo moge prosic o zwrot pieniedzy.. probowalam pisac do niego ale ebay cofa moje wiadomosci bo on juz nie jest urzytkownikiem i niewiem co zrobic.. chlopak mial 100% pozytywnych opini wszystko ok a tu taka dupa... niewiem czy czekac do tego 3-5 sierpnia i wrazie czego pozniej starac sie odzyskac kase czy juz odrazu skoro moje zamowienie zostalo usuniete... wogule czy uda sie odzyskac kase? jestem tak wkur.. ze az mi sie plakac chce..
 
IzabellL masz rację :-) trochę za dużo na raz się ostatnio u mnie dzieję ale w sumie to się cieszę:-).
Witaj Gwiazdeczko po urlopie. Cieszę się, że odpoczęłaś i że wakacje się udały. Tylko pozazdrościć:-).
Anitha my czekaliśmy 1,5 roku na ten domek. Tylko, że ja nie składałam podania od tak sobie bo chciałam mieć domek tylko ze względu na chorobę syna. Mieliśmy w mieszkaniu wizytację gościa z cuncilu, także nie było to takie proste. Dostaliśmy dużo punktów i wiedzieliśmy, że prędzej czy później dostaniemy. Pierwszą ofertę odrzuciliśmy (dostaliśmy ją po tyg).
Jeśli chodzi o ebay to nie pomogę nie mam tam konta (choć planuje założyć) ale myślę, że IzabellL pomoże. Ma doświadczenie w takich sprawach.
 
Witam i ja

Anitha, wydaje mi się, że powinnaś poczekać do daty, kiedy łóżka mają być dostarczone, a potem kontaktować się z ebayem. Wydaje mi się, że powinnaś odzyskać kasę, jeżeli zamówienie nie zostanie zrealizowane...

Gwiazdeczka, witaj po urlopie, fajnie, że się udał :-)

Co do samobójców, to jakoś nie przejdą mi przez gardło słowa "szkoda chłopaka"... Szkoda to mi jego rodziny, jeśli ją miał. Od razu przypomniała mi się historia syna mojej "znajomej"... Też się powiesił. Swoje problemy może i zakończył, ale w ten sam sposób pozbawił swoją matkę jedynego dziecka, syna pozbawił ojca, a żonę uczynił wdową w wieku 17 lat... :baffled: I kurczę nie, jego mi nie szkoda :wściekła/y:

Azorek
, to ci się udało z Amelkową :-). Oby jej tak zostało ;-) Moją wczoraj też praktycznie wietrzyłam cały dzień, wróciłyśmy do domu koło 21szej, dostała mleko, padła, bo zazwyczaj już po 19.30 śpi, myślę- no, w końcu pośpi. Też obstawiałam, że wstanie koło 8mej ;-):-). I co? 6 rano "HALO NIE ŚPIĘ JUŻ":baffled:

Ale za to dziś dzień bez smoczka :-) Poranna drzemka się udała- zasnęła bez cumla, przespała bite trzy godziny, jak nigdy, nawet raz nie drgnęła :-D Po południu- wycie, wrzask, ona nie będzie spała :baffled:. No mówię, skoro taka cwana jesteś, też będę, poczekam aż sama padniesz... No, właśnie padła :-) Uciekło nam wprawdzie jedno spanie, ale smoka dziś w zębach nie miała... Jeszcze tylko noc została ;-) Jak ją przetrwamy to oficjalnie ogłoszę sukces i na dobre pożegnamy się ze smoczkiem :-D
 
reklama
Anitha pisz do ebaya i musza Ci zwrocic pieniadze, normalnie napisz ze zaplacilas, towaru nie masz a sprzedawca zlikwidowal konto. Jesli chodz o tego kuriera to w ciagu 48 od wysylki powinnas dostac towar ale skoro on sie nie odzywa a te 48 godz minelo to normalnie mozesz wyslac kopie maili do ebay i na 99% dostaniesz pieniadze
 
Do góry