reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

No, ja swojemu chyba też masaż zafunduję na urodziny :tak: Tak sobie bezczelnie zgapię z Ciebie Azorek ;-):-D

A w ogóle to zastanawiam się nad kupieniem kojca dla mojej Natalii... Nie, żebym ją tam chciała cały czas trzymać, ale czasami po prostu muszę coś zrobić, a nie mogę, bo ciągle mam ogon na plecach :baffled: Albo do łazienki iść, a że mam na piętrze to mam wybór- albo wziąć ją ze sobą, albo wsadzić do wózka:baffled: I znalazłam takie coś

Classic Wooden Baby Playpen 8 Sided Classic Design NEW | eBay

I chyba kupię, miała któraś z was podobny?
 
reklama
Joasia dzieki, zapmnialam o tej stronce, ale teraz akurat nic tam nie ma a ja na wtorek potrzebuje, zobacze moze jeszcze cos sie pojawi
Vampiria niestety nie pomoge, nigdy nie uzywalam chociaz wiele razy o tym myslalam bo tez mialam dosc tego ze nie moglam sie nigdzie ruszyc, ale jakos przetrwalam
Moje dziecie dalo mi dzisiaj pospac bo dopiero od 10 min ja slysze, no ale pozno wczoraj spac poszla, Bzyczek dzieki za mily wieczor
 
Dzięki dziewczynki za pomoc. Muszę pomyśleć i coś wybrać.
IzabellL my też dziękujemy:-) Moje Bobki też wstały dziś późno bo dopiero o 8.30 więc pospałam. A jak byście potrzebowali opieki nad Mają we wtorek to ja mogę się nią zająć. A wy możecie wyskoczyć gdzieś do restauracji albo do kina. Daj znać jak by co.
 
Dzieki bzyczek nawet o tym nie pomyslalam zeby gdzies wyskoczyc, chyba juz przyzwyczajenie ze zawsze conajmniej jedno dziecko jest w domu iec wyskoczyc nigdzie sie nie da. Pomysle nad tym bo w sumie obydwoje w srode do pracy idziemy wiec nie wiem czy sie da gdzies wyskoczyc, chociaz na obiad zawsze mozna.
Ja chyba swojemu kupie wyjscie na paitballa, myslalam tez o autach ale nie ma tutaj w poblizu
 
Ostatnia edycja:
IzabellL jak chcesz to świętowanie sobie przełóż na piątek. Przyjechałabym do Was (z moim Bobkami zostałaby moja kuzynka) pod wieczór. I moglibyście sobie iść bez stresu, (że rano musicie wstać do pracy) na kolacje. Korzystaj z takich okazji bo nie wiadomo kiedy trafi się następna.
 
Bzyczek pomyslimy nad tym i dam ci znac w kazdym razie dzieki. Teraz tak sobie pomyslalam ze ty przeciez we wtorek pracujesz

Mi normalnie czas dzisiaj ucieka jak wsciekly, posprzatalam i troche umylam auto, wlasnie nastawilam 3 pranie i tyle co dzisiaj zrobilam a juz jest 14. Sprzatanie sobie dzisiaj odpuszczam bo jutro pewnie i tak bym sprzatala, wiec dzisiaj luz. Zaraz klade Majke i zabieram sie za jakis obiad.
 
Ostatnia edycja:
Wow ale tu cisza, no tak ladna pogoda i weekend to wszystkich wywialo. Ja dzisiaj mam ambitny plan, prasowanie, obiad, sprzatanie. Ciekawe co mi z tego wyjdzie
 
No straszna cisza tu nastała. Ja też na dziś miałam plany ogarnięcia domu,ale wczoraj z koleżanką trochę podrinkowałyśmy więc nie wiem czy mi się będzie chciało coś robić. Mam nadzieje,że pogoda dopisze to chociaż z Małą gdzieś na wycieczkę się wybierzemy. Miłego dnia!
 
reklama
i ja sie witam:-) wczoraj zabralismy mloda do parku na pol dnia i padla nam jak jadla kaszke hahahah o godz 18.30:szok::-D:-D musielismy ja obudzic bo zasnela prawie z nosem w miseczce hihihi tak wiec rowno o 19.40 dziecko juz spalo slodko i o dziwo wstala dzisiaj o 8.30:szok::-D:-D:-D no tak to ja moge z nia codziennie:-):-)

wczoraj u nas mlody chlopak (21lat0 powiesil sie na mostku kolo bloku:-( znalezli go dosc pozno bo dopiero ok 12.30 ...i od wczoraj cale pielgrzymki mlodzierzy na ten mostek laza i kwiaty skladaja. szkoda chlopaka...mlody jeszcze a taka niefajna smierc sobie wybral.
 
Do góry