reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Joasie wejdz sobie na stonie councial i tam jest aplikacja do wypelniena, od razu pisze ile dostaniesz, potem ja tylko drukujesz i bierzesz dokumenty ktore tam zaznaczyli i im zanosisz, tutaj to dosc szybko idzie, my jak dostawalismy to po tyg mielismy pieniadze.
My juz po przedszkolu, mala nie chciala zostac i slyszalam jak placze jak wychodzilam ale jak wrocilam to biegala, smiala sie wiec chyba bylo jej dobrze.
Ciekawe czy moj maz posklada mi dzisiaj szafki, w sumie to mu znalazlam sporo roboty ktora musi zrobic do nastepnego poniedzialku wiec skonczy mu sie lezenie przed tv po pracy

Dziewczyny ktora z was pytala o posciel do lozeczka?
 
Ostatnia edycja:
reklama
no ja sprawdzilam dzisiaj w banku z managerem ze na konto wplynela mi wyplata 131f za poprzedni raz czyli juz na dzien dzisiejszy musza mi oddac ok 65ł :O ale za to child benefitu nie dostalam :O nie bylo go na wydruku z konta musze do nich zadzwonic i wyjasnic :/ zmykam do pracy ...szkoda bo pogoda sie sliczna zrobila i ciepelko a ja do roboty mykam:/ szklany biurowiec i w srodku dzisiaj znowu bedzie spokojnie 37 stopni:O tam nikt klimatyzacji nie wlacza a jak ludziska tam siedza to przeciez nie bede latac i wlaczac w calym biurze:((
 
Tak mój mąż robi remont.... :szok: i już zdążył sobie rękę rozwalić szpachlą:-:)szok::crazy:. Jak dzwoniłam do niego to sam stwierdził, że chyba jakaś sierota z niego jest... Bo muszę jeszcze napisać, że jak robił remont łazienki w tym mieszkaniu to też rozwalił rękę. I to tak strasznie, że założyli mu 7 szwów :-:)szok:. Obawiam się, że za nim skończy remont DOMU będzie cały w bandażach i szwach:-D.
A ja mam kolejny dylemat bo mężasty za 2 dni ma urodziny. Obiecałam sobie, że kupię mu coś ekstra bo on zawsze robi mi świetne prezenty. Myślałam o złotym łańcuszku. Jednak mamy teraz tyle wydatków, że obawiam, że nam niestarczy kasy na wszystko więc chyba będę musiała kupić coś skromniejszego. Tylko kompletnie nie mam pomysłu co by to mogło być. Może macie jakieś pomysły????
 
reklama
bzyczek a moze masaz??? na umeczone miesnie po remoncie i bolach ?? :D ja swojemu tez juz nie wiedzialam co kupic bo ile gadzetow i bzdetow mozna przez 12 lat uzbierac na rozne rocznice i okazje to szok :O a po masazu odrazu chlopina zadowolony :D
 
Do góry