reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
doty no wlasnie sama piszesz ze to bylo jak mala miala rok czyli sporo czasu temu. A ja bylam w Polsce teraz na poczatku czerwca i tak mi kobitka w aptece powiedziala. Przy mnie otwierala kilka pudelek z syropami i na kazdym bylo ze od 3 lat. Moze jakis ziolowy czy cos w tym stulu to sie kupia ale taki normalny to nie znalazlam. Mowila ze lekarz moze przepisac jakis syrop jak dziecko naprawde mocno kaszle i nie moze w ogole przez to spac ale nie ma nic bez recepty. Ciekawe czy to przez jakies dziwne wymogi unii?

Moja Natalia w koncu zalapala, ze trzeba wolac ze chce isc do toalety a nie tylko czekac az ja posadze wiec jestem z niej bardzo dumna. Teraz tylko pozostalo nauczenie jej zeby w przedszkolu tez wolala. Zanioslam im pieluchomajtki zeby bylo latwiej ja sadzac wiec zobaczymy jak jej pojdzie.
 
Bzyczek ok bo ja nie mam szans na tel dopoki Majka nie pojdzie spac bo nie da pogadac a jak juz mi zasnie to mam sporo spraw do zaltwienia. Po pobycie w Pl sporo sie tego nazbieralo.
Justa no to super, mozesz byc dumna. Ja mloda szkolilam w pl ale bez skutku, tutaj tez bede ja troche uczyc ale juz bez przesady, chyba jeszcze nie jest na to gotowa.
 
Basienkaaa ja będę jechac do bzyczka autem więc nie będzie dla mnie żadnego problemu abym Cię po drodze "zgarneła" a potem nawet mogę podrzucić do health center.
Więc jak coś to daj znać i się umówimy,nie będziesz się musiała autobusem bujać :)
 
joasia napisalam do ciebie na priv, ale jednak sobie odpuszczę w ta srode to spotkanie, Jednak wolalabym jeszcze przed wizyta z midwife wpasc do domku a nie chciałabym zebyscie sobie zmienialy plany przeze mnie, wiec nastepnym razem jak bedzie wiecej czasu to obiecuje ze sie spotkamy:)
 
no i co mi się przypomniało Wy tak piszecie o tym next'cie i powiem Wam, że u nas w Liv też jest ale takie dziadostwo, że szkoda gadać:wściekła/y: a z tego co Wy piszecie to wnioskuję, że u Was to rzeczywiście da się zrobić zakupy:-)
 
Dziewczyny, nie wiem, czy Wy tez ze swoimi tak miałyście, ale ja dzisiaj mojemu chyba natrzaskam... :crazy: kładę Grzdyla na brzuchu, to ten go zaraz przekręca na plecy, bo 'nie może patrzeć, jak się Franek męczy'; daję Grzdylowi obiadek ze słoiczka, to ten mu mleko podgrzewa 'bo się znęcam nad dzieckiem'; kładę Grzdyla na kocyk, zaczyna marudzić, bo chce na ręce to mój co? Hop go na ręce :wściekła/y: no coś mnie dzisiaj trafi chyba...

A miałam się pochwalić tylko, że Grzdyl już z pleców na brzuch się przekręca :-D teraz to się dopiero zacznie... ;-)
 
reklama
magdziarz gratki dla mlodego :D amelkowna miala tez jjakos ok 4 mcy jak zaczela sie obracac na brzuszek ale zeby na plecki to pisk byl zeby jej pomagac heheheh nie wiedziala co z lapkami zrobic ;] a duzego trzasnil wlepetyne!! wytlumacz ze mlody w ten sposob cwiczy miesnie plackow i je wzmacnia tak samo jak miesnie karku zeby wzmocnic i samodzielnie umiec np siadac a pozniej wstawac. nie wiem...nawciskaj ze mlodemu krzywde robi w ten sposob czy cos ..na mojego to podzialalo jak mu gadalam ze dziecko sie zle rozwinie :D chlopy nie lubia szukac po internecie co i jak wiec powinien Cie posluchac :D
 
Do góry