reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

My dzis odwiedzalysmy stare katy.Nawet na kawe sie zalapalysmy:D
Gwiazdeczka ja mam kopciuszka i krecika.Wysylam ci moj nr na priv, jutro sie bede wloczyc po Easter rd to moge ci gdzies podrzucic.Cos mi sie kojarzy ze ty z tamtych okolic.
Azorek jestes wyjatkowa.Ja dzis probowalam zaglosowac i lipa.
My z Asiula oczywiscie chetne jestesmy na wyjazdy.Tylko ze dopiero w sierpniu.W pon leciemy do Pl.

Laski znacie jakis tani hotel lub b&b w Edim???
 
Ostatnia edycja:
reklama
witajcie ja dzis tak wczesnie wstalam bo spac nie moge straszny katar i kaszel mam znacie cos dobrego na kaszel??? w sobote wyjezdzamy a ja taka zaziebiona chyba wybiore sie jutro do gp po jakis antybiotyk bo kaszle tak jak bym palila z 25 lat :-( dzis moi chlopcy maja urodzinki :-) maly i duzy razem :-) ja wybieram sie dzis do fryzjera i jestem gotowa na wyjazd jak by nie ten kaszel :-( emilia ,bzyczku dzieki za bajki ale ide na latwizne sciagam z netu i przegrywam na plyty heheh ale dzieki wielkie za checi dziewczyny :-)
 
Witam:-) Mala wstala o 6.30 ale tatus dal mi jeszcze troszke pospac i wzial ja do osobnego pokoju.. wywleklam sie z lozka dopiero o 7.30 wiec sie wyspalam za wszystkie czasy:-)
Gwiazdeczko wszystkiego najlepszego dla twoich chlopcow:-) jesli chodzi o kaszel u to ja kupuje tixylix i zawsze pomaga. Jest on dla dzieci ale moj A tez go bierze i zawsze przechodzi wiec moze tobie rowniez pomoze.
 
JESZCZE RAZ SERDECZNIE DZIEKUJE ZA ODDANE GLOSY :-)
ponoc komisja juz wybrala laureatow i zobaczymy czy zajmie 3 cie miejsce czy zadne.... :tak:;-)

gwiazdeczka
- Usciski dla solenizantow :) co do kaszlu to akurat wzielo cie na wakacje, mam nadzieje ze przejdzie albo chociaz nie uprzykszy wakacji
magdziarz- lepiej choc ma swoje dni ze je tylko 60 ml. Ale przewaznie o 16:30 je z 120ml potem przed 6 je obiadek a o 19 juz zjada 150 ml z odrobina kaszki. Wiec chyba on tak przed noca tankuje. U nas juz niedlugo bedzie zabek bo zostala juz tyko mala blonka do przebicia bo widac je , mowiac je chodzi mi o 2 jedynki dolne bo ida dwa naraz- wiec maruda straszna z niego sie zrobila. Kiedy wpadasz po ten chodzik??
bzyczek-no jakbysmy sie wszystkie zwalily d Ciebie to naprawde bylo by urwanie glowy :tak:

Co do smoczka to u nas Barnim byl uzalezniony od niego az juz sie zdenerwowalismy i wielismy a na pytanie jego gdzie jest "num num" powiedzielismy "kukuk robi"- czyli sie chowa i pozniej poszukamy. Przyjol to do wiadomosci bo czasami gubil juz zabawki i one robily "kukuk " a potem sie znajdowaly. A z dnia na dzien zapomnial. Placzu zero i nawet umial sam zasnac i juz przeztal budzic w nocy by dc mu pic.

Glowa mnie dzis boli.....:sorry:
 
Łoj, mnie tez dzisiaj boli... Ciśnienie nie takie, czy co..?:-( Ale zdążylam już sprzątnąć kuchnię, upiec bułki i pranie zrobić :tak: Grzdyl spi, a ja sobie kawę przed laptopem popijam-znając życie, pewnie coś na monitor chlapnę...
Doveinred, a kiedy masz teraz czas?
Dziewczyny, dzisiaj mama Łukasza napisała nam, że gilgotanie Grzdyla 'nie wchodzi w rachubę' :szok: myślę sobie, co jest grane... odpalam magiczny internet i co? Wg najnowszych opinii psychologów gilgotanie szkodzi dzieciom nawet gdy się śmieją :szok: zlinczujcie mnie, ale wg mnie to psycholożkowie z bożej łaski, sponsorowani przez firmy jakiekolwiek i wspierające ich najnowsze 'trendy'. Zupełnie jak opinia pediatry, że najlepiej podawać dziecku słoiczki, a nie gotować osobiście. Ja tam się uszkodzona nie czuję, a byłam wyłaskotana przez Rodziców ile wlazło...
 
obojetnie moze byc nawet juterko. A co to za pomysly? kiedys mowiono ze nie mozna da dlugo gilgac bo tak zostanie - ale to przesady.
 
A no właśnie nie wiem :-) Babcia Grzdyla siedzi na internecie, czyta, a potem pisze nam różne nowości ;-) no nic, mamy twarde postanowienie nie dać się zwariować :-D
może być jutro :tak:
 
reklama
Do góry