reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

azorek- you are special !!! ;-) co do 16 lipca to jeszcze nie wiem- kiedy najpozniej moge dac ci znac?
no rto w takim razie mega wyjatek jestem bo przeczytalam twojego posta i odszukalam linka i klik :D i znowu zaakceptowali moj glos zostal oddany :D po raz 3 a zapewniam ze IP mam stale :D
a z urodzinami amelkowny to dasz znac nawet w pt dopiero :) ma Cie na uwadze ze tez swietujesz wiec jestes usprawiedliwiona:D a jak by co i ktos nie moze 16 to Emilia przychodzi np w niedziele teraz :D bo pozniej tez sie urlopuja :D
 
reklama
Doveinred, jak tam młody z jedzeniem? Lepiej już? Co do głosowania-ja też drugi raz zagłosowałam, z tego samego ip :tak: ale nawet nie uplynęły 24h, bo wczoraj głosowałam jakoś późnym wieczorem, więc nie wiem od czego to zależy :-) Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, już wiem :-D z racji tego, że Magdy w ogóle są wyjątkowe, to i ja i Azorek możemy głosować ile tylko dusza zapragnie :-D
Azorek, ja się zaparlam i nawet bez tego mojego dzikusa przybędę z Grzdylem :tak:
Ja widze, że nie tylko mi internet nawala, chociaż juz sie poprawił. Chyba przez pogodę... Wiecie, że mój Grzdyl naprawde nie lubi takiej pogody? Jak mama ;-) byłam zdziwiona jak to sobie uswiadomilam, ale z drugiej strony-przecież to miniaturowy bo miniaturowy, ale jednak człowieczek, tak? Więc swoje upodobania ma jak każdy :-D nie lubi i juz :-)
 
Ostatnia edycja:
Ale tu cisza dziś... Ja ogarnęłam mieszkanie, umyłam lodówkę i wzięłam kąpiel. Z kolejną kawką w ręce zasiadłam do Was a tu cicho...
Magdziarz przygotuj się bo z każdym miesiącem tych upodobań Grzdylka będzie coraz więcej:-) i nie koniecznie wszystkie będą też Twoimi:-D.
 
Magdziarz przygotuj się bo z każdym miesiącem tych upodobań Grzdylka będzie coraz więcej:-) i nie koniecznie wszystkie będą też Twoimi:-D.

Wiem, ale wcale mi nie zależy, żeby miał wszystkie upodobania moje :-) Frajdę mi sprawia obserwowanie, jaki jest niezwykły-a przecież prywatne upodobania czynią go jeszcze bardziej niezwykłym, prawda? Takie mi się po prostu to zdumiewające wydaje :happy2:
 
Magdziarz bo to jest zdumiewające. W każdym etapie rozwoju dziecka. Moi mają już trzy lata zaczynają coraz więcej mówić a ja czasem jestem w szoku jak usłyszę jakieś słówko, którego ich nie uczyłam. A dziś mój Aleks powiedział "kocham mamusia". Och tak długo na to czekałam i się doczekałam:-)
 
Witam:-) ale tu dzisiaj cisza.. wszystkich gdzies wywialo.. Ja mialam dzisiaj bardzo leniwy dzien. Nigdzie sie z domu nie ruszylismy a poza tym ucielam sobie drzemke wiec niewiem o ktorej dzisiaj sie poloze:-p Moj a poszedl na 7 do pracy, mala wlasnie polozylam (bez glaskania i juz nawet sie nie opomina o smoczka) i wieczorek mam dla siebie:-) Poczekam az szwagier wroci bo poszedl kopac pile i powiem mu zeby dal mi jakis fajny filmik do obejrzenia :tak: Na szczescie jutro moj A ma wolne wiec jutro wybieram sie na zakupki:-) musze troszke zaszalec przed urlopem:-D
 
Witam sie i ja. Co za dzien! Majka miala jeden z tych swoich typu nic mi nie pasuje. Bylam z nia rano na zakupach i co moje dziecko wynioslo lalke ze sklepu. Lalka metki nie miala wiec nic nie pipkalo i zobaczylam dopiero w domu. Popoludniu pospala mi az 1 godz i oczywiscie musialm sie z nia polozyc zeby usnela. Popoludniu 3 godz w parku i znowu 40 min usypiania. Mam nadzieje ze dzisiaj pospi w nocy i jutro bedzie lepszy dzien.
Co do tesciow to na tesciowa nie ma co liczyc bo ledwo sie rusza a tescia pol dnia nie ma.
Mi gardlo tutaj pada od dypu z papierosow, normalnie czuje ze mi krtan pada. Oby do niedzieli i wracam do rodzicow. Mam nadzieje ze na weekend uda mi sie jeszcze do kolezanki wyrwac.
Moja szwagierka wyslala mi dzisiaj smsa ze bedzie w Opolu jutro wiec o 14 moze sie ze mna spotkac jakby jakals laske robila. Mam nadzieje ze cos jej wypadnie i nie przyjedzie albo bedzie tylko na chwile
A co do przyjazdu dziewczyn z Ediego to ja tez jestem za albo my mozemy sie do was wybrac
 
My dziś też cały dzień w domu-zmuszeni do tego przez pogodę oczywiście. Nati dziś miała dzień olewania wszystkich dookoła,ignorowała mnie,tatusia,nawet jak moja mama na skypie zadzwoniła to spojrzała na nią na sekundę po czym zajęła się zabawką. Miałam przez to troszkę spokoju,bo leżała większość dnia grzecznie i się sama bawiła. Chociaż też troszkę mi przykro było,że nie zwraca na mnie uwagi nawet jak próbowałam podejść i się z nią pobawić,no ale cóż-widocznie miała taki dzień.
TŻ już dzwonił,że wraca,w planach na wieczór dziś mamy relaks przy jakimś filmie :)
A jeśli chodzi o spotkanie to ja się też chętnie załapię.
No i jak któraś ma ochotę to zapraszam również do siebie-lokalizacja Chapelhall obok Airdrie :)
 
Joasia ciesz sie z takich dni bo mozesz troszke odpoczac.. Moja za to caly dzien wisiala mi na szyi.. dobrze ze tatus porwal ja na godz na gore to troszke odpoczelam. Jesli chodzi o nasze spotkanie w nastepnym tyg to dam ci jeszcze znac.. pogadam najpierw z Justyna jakie dni jej pasuja:-)

Ja rowniez sie pisze na takie spotkanie wszystkich mamusiek z forum:-)
 
reklama
Ok :) Mnie jeśli chodzi o przyszły tydzień nie pasuję tylko poniedziałek oraz piątek-reszta dni może być-nawet weekend.
 
Do góry