reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Witam :)
Widzę,że dni dobroci się skończyły i znów leje :(
U nas dziś internet z talk talka odmówił współpracy więc połączyłam się przez komórkę więc i wykorzystałam fakt innego IP i oddałam głos na ksiażkę męża dove :)
Dziś z racji pogody pewnie cały dzień w domu spędzimy.
 
reklama
Gwiazdeczko ja mam kilka bajek i mogę pożyczyć. Mam 3 płytki z "Tomek i przyjaciele", 'Smefry", "Królewna Śnieżka", "Rupert" i mam też kilka edukacyjnych dvd gdzie się dziecko może pouczyć o kolorach, kształtach, zwierzątkach. Wszystko z PL więc po polsku. Jak chcesz mogę pożyczyć
 
Gwiazdeczko jakieś 40 min trzeba jechać ale mam pomysł w piątek jadę na lotnisko po kuzynkę do Ediego właśnie masz możliwość dostać się tam na ok 16.30???
 
:-)wiesz co hmmm no musze pomyslec dam ci znac bo moj po pracy jedzie do fryzjera i gdzies tam jeszcze wiec nie wiem czy sie wyrobimy napisze ci jutro ok tak czy inaczej wielkie dzieki



bzyczku dzieki heh ale z kawki moge skorzystac po powrocie bo teraz czasu brak
 
Ostatnia edycja:
Gwiazdeczko no to daj znać a z ta kawką to trzymam za słowo:-) Możesz zabrać wszystkie dziewczyny z Ediego będzie Wam raźniej w podróży:tak: Ej ale ja serio piszę. Zapraszam wszystkie, stacje mam dosłownie 5 min na nogach od domu
 
bzyczku zebys nie zalowala jak sie wszystkie z dzieciakami do Ciebie zawalimy heheh ale to dobry pomysl ja bym byla za kiedys w sobote jak by ktos jeszzce chcial jechac to fajnie tak
 
reklama
Gwiazdeczko na pewno nie będę żałowała. My bardzo lubimy towarzystwo im więcej tym weselej. :-D
Więc jak już wrócisz z urlopu to umówcie się z dziewczynami i przyjeżdżajcie. Mi pasuje każdy dzień oprócz poniedziałków i wtorków bo jestem w pracy. Ale poza tym ok.:-)
 
Do góry