reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

doty to dzielna masz corcie, z moja jeszcze sie tak nie da
Doveinred to ja dzisiaj oddalam drugi glos bo jestem u tesciow wiec inne ip
Azorek gratulacje
Bzyczek na pewno nie przez was. Bylo bardzo milo i nie zaluje. Wielkie gratulacje dla chlopakow
Dzisiaj Maja popoludniu pospala mi az 1 godz i wstala nie w humorze, ale wieczorem juz ja o normalnej porze polozylam i nawet dosc szybko zasnela. Obudzila sie jak ja polozylam do lozeczka ale juz nie musialam jej brac spowrotem na rece wystarczylo ze posiedzialam wiec moze uda sie znowu zeby sama zasypiala, bo odkad jestem w Pl to musze ja usypiac na rekach. Musialam dzisiaj do tesciow przyjechac, mam nadzieje ze czas szybko zleci, nabiegalam sie dzisiaj za Majka jak nigdy dotad bo ona chyba ma owsiki w du... a wszedzie mnie za soba ciagnela.
Teraz mykam do lozka, moze mi sie uda odespac te moje zarwane nocki.
 
reklama
a to dziwnie wtedy bo jak ja wczoraj glosowalam i potem dzis to juz napisalo ze juz oddalam swoj glos i nie moge wiecej..LOL
 
Witam:-) Moja A szykuje sie do pracy a ja ze szwagrem popijam jacka danielsa.. Trzeba sie troszke zrelaksowac.. 2 dzien bez smoczka jakos minal. ala opomniala sie tylko jak kladlam ja w poludnie, wieczorkiem natomiast musialam ja poglaskac po glowce i jakos zasnela.. mam nadzieje ze do tego glaskania sie nie przyzwyczai..
Joasia ja rowniez dziekuje za dzisiejsze odwiedzinki i zapraszam ponownie:-) daj znac co do czwartku:-)
Azorek gratuluje:-)
Bzyczek widziasz jak chlopcy sie szybko ucza:-) ja za moja wezme sie jak juz zapomni o smoczku..
uciekam filmik ogladac:-) milego wieczorku zycze:-)
 
Witam dzisiaj pierwsza. Znowu sie nie wyspalam, mala budzila sie kilka razy w nocy plu 5.45 juz wstala. Udalo mi sie ja przycisnac do siebie i jeszcze 1,5 godz pospala. A mi gardlo pada od dymu tutaj. Ciekawe czy moj tesciu bedzie dzisiaj w domu? Czy mam dwojke dzieci na glowie jak zawsze
 
Witam:-) a myślałam, że to ja dziś będę pierwsza... Mój syn obudziła mnie z wrzaskiem, że go boli. Więc lecę jak na złamanie karku i okazało się, że mu się rzęsa do oczka zawinęła i go bolało. Już oczywiście było pa spaniu. Wzięłam Bąka do sypialni z nadzieją, że jeszcze przyśniemy ale nic z tego. A teraz piję sobie kawkę włączyłam już pralkę a zaraz idę myć lodówkę. Mam dziś kupę sprzątania tylko chęci brak:-(
 
Hej:-) nie jestescie same.. moja mala dzis wstala o 5.30 i chciala byc glaskana po glowie:szok::wściekła/y: Musze ja jakos ja tez od tego oduczyc choc trwa to dopiero dwa dni.. o 6 zasnela jeszcze na pol godz a pozniej tatus sie nia zajal do 7.30 wiec i tak nie moge narzekac:-)
Isabell moze powiedz tesciowi zeby zajal sie dziecmi bo chcialabys troche odpoczac.. musi cie zrozumiec..
doveinred probowalam zaglosowac jeszcze raz na ta ksiazke ale pojawil sie ten sam komunikat co u ciebie.. ze moge tylko raz oddac glos.. sprobuje jeszcze pozniej moze sie uda :-)
 
Ostatnia edycja:
witajcie dzis wiecej popiszecie bo leje heheh

azorek - gratuluje i powodzenia

a co da wakacji w pl to wlasnie tak jest ze sie nie odpocznie bo ciagle trzeba kogos odwiedzic ..fakt my lana mamy z glowy jak pojedziemy bo rodzice sie nim zajmuja to mozna i dluzej pospac i gdzies wyjsc ale tez zawsze trzeba cos zalatwic i tak leci dlatego w tym roku nie jedziemy do pl tylko do hiszpani nareszcie odpoczac nad morzem ..



dziewczyny mam pytanie nie ma ktoraj pozyczyc bajek na dvd bo potrzebuje na podroz do auta a udalo mi sie kupic tylko 1 plyte z polskim lektorem w asda mam jakies inne bajki ale lan juz je ogladal i srednio go interesuja wiec jak cos to moge wymienic
 
reklama
azorek- you are special !!! ;-) co do 16 lipca to jeszcze nie wiem- kiedy najpozniej moge dac ci znac?
gwiazdeczka- tka samo mamy na urlopach w pl, czlowiek czasami jest bardziej zmeczony. A jak Alan?

Ahh pogoda wrocila do mormy- pada i pada......

Musze sie zabrac za sprzatanie bo pogosciach troszke sie nabalaganilo i inapwno musze wypic 2 ga kawusie....
 
Do góry