reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy Zakupoholiczki :P

reklama
Ja tez musze poszukac sobie jeansow ciazowych bo zadnych juz nie zapinam :( normalnie szok dzisiajprzezylam jak musialam wyjsc rano z domu... nic, zadne sie zapiac nie chcialy, a na sile jak zapne to gniecie :/
 
Ja narazie dopinam sie we wszystkim, także zakupy przesuwam na później:-) podobają mi sie spodnie ciążowe dzinsowe z h&m i napewno takie zakupię. a tak to lubię chodzić w getrach i tunikach, także jakoś dam radę, bez wiekszych zakupów..chyba...;-)
wakako hurra z Twojej wklejonej stronki wychodzi córka..jedyna tabelka, gdzie córa reszta chińskich kalendarzy itp..chłopak..
 
Mononoke a juz myslalam ze ze mna cos nie tak, bo spodni nie moge zapiac:-) widac tak ma byc
Magada w lumpku:-) a wygladaja jak nowe, w ogole nie zniszczone
Aniawos ja tez mysle zeby zakupic jakies leginsy na lato, zawsze bedzie wygodniej
 
Ja narazie wagi nie zmieniam, zapinam się w normalne sposnie. Ale trzeba powoli się już wybrać po jakieś gatki bo jak mi brzych wywali to będzie problem :-D

A na lato owszem, najlepsze są leginsy - wygodne i rozciągliwe :tak:

Co do bluzek ciążowych to mam kil.ka z oprzedniej ciąży i kilka takich tunik rozciągliwych więc akurat na rosnący brzuszek;-)
 
Witam przyszle mamusieJ

Mam do sprzedania książkę : HEIDI MURKOFF, EISENBERG ARLENE "PIERWSZY ROK ZYCIA DZIECKA"

Ksiazka jest nowa, wydanie z 2010r. Sprzedaje ja ponieważ dostalam dwa egzemplarze na swieta, pod choinke.
Polecam ja każdej przyszłej mamie- sama korzystam z niej na codzien.
Cena 40 zl + koszt przesylki. Możliwy odbior osobisty.
Mogę wystawic aukcje na allegro.
Proszę o kontakt na priv.
Pozdrawiam!
 
dziewczyny a co myślicie żeby zamiast ciężkich jeansów ciążowych które na lipiec/sierpień nijak się przydadzą, kupić sobie pumpy? np. takie zwykłe ALLADYNKI- PUMPY NEW YORKER ROZ. S -M h&m (1428618032) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy albo takie FITNESS PUMPY ALLADYNKI_FIOLET_OKAZJA CENOWA! M/L (1430659249) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy, może któraś z Was już wypróbowała? tańsze to i wygodne na lato...

Ja sobie kupilam w koncu te jeansy z pasem ciazowym :D 35zl nowe z H&M
Ja na wiosne i lato planuje legginsy bo sa strasznie wygodne no i mam mase tunik ktore uwielbiam wiec najwyzej dokupie kilka sztuk jak juz bede miala naprawde wielki brzuch :>
A jak bedzie goraco w lecie to i legginsy sie oleje :D
Ale nad tymi alladynkami pomysle, ciekawe sa :p
 
reklama
Do góry