reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy Zakupoholiczki :P

reklama
A ja już od półtora tygodnia chodzę w ciążowych jeansach z h&m. Pierwsze kupiłam w sklepie, bo nigdy wcześniej nie mierzyłam nawet takich spodni. Następną parę z h&m kupiłam już taniej na allegro i jeszcze jakies inne jeansy kupiłam na allegro takie z pasem, ale nie są takie fajne jak te z h&m.

Musze za to pochwalić moich facetów: Mój mąż znalazł oferte na allegro na łóżeczko, takie jak sobie wymyśliliśmy - z drewexu i z szufladą zamykaną pod łóżeczkiem za 50zł :) oczywiscie używane. A mój ojciec już je prawie odnowił - wszystko na nowo posklejał, starł stary lakier i wszystkie ryski i zostało tylko polakierować :) strasznie się ciesze, że już coś ważnego mamy :)
 
Dora_ M łóżeczko za 50 zł? No to fajna okazja.:tak:
No i dobrze, że masz pomocników w domu, a łóżeczko będzie wyglądało jak nowe:-)
 
Natusia - też byłam w szoku, ale ktoś niedaleko nas chciał się go szybko pozbyć i nie chciał wysyłać pocztą, więc podjechaliśmy jakieś 20km i jest :) trzeba będzie jeszcze zorganizować jakiś stelaż na baldachim.
My uważamy, ze powoli trzeba się rozglądać za takimi rzeczami i korzystać z okazji :)
 
Jakoś z nudów poszperałam na allegro w poszukiwaniu ciążowych ciuchów..ale ciuchy z firmy mama licious są piekne..szok, wypatrzyłam chyba z 6 ślicznych bluzek i tunik, ..tylko każda 100..ceny wysokie, ale jakie piękne ciuszki..a sukienki..pewnie z jakąś jedną lub dwie bluzeczki zakupię, ale to dopiero jak brzuch będzie większy..
 
Jakoś z nudów poszperałam na allegro w poszukiwaniu ciążowych ciuchów..ale ciuchy z firmy mama licious są piekne..szok, wypatrzyłam chyba z 6 ślicznych bluzek i tunik, ..tylko każda 100..ceny wysokie, ale jakie piękne ciuszki..a sukienki..pewnie z jakąś jedną lub dwie bluzeczki zakupię, ale to dopiero jak brzuch będzie większy..


daj linka :D
 
reklama
misiako - ja w czerwcu też mam impre rodzinną, okrągłą rocznicę ślubu moich rodziców, robią odnowienie ślubów i obiad rodzinny, więc też trzeba będzie coś dla siebie poszukać...

zresztą jakoś w czerwcu / lipcu chcę robić sesję z brzuszkiem, Martyną i mężem, marzy mi się na plaży i w makach... i też bym chciała jakąś piękną kiecunię...
 
Do góry