reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy Zakupoholiczki :P

Ja mam caly regal ubran po Majce, wiec jak bedzie dziewczynka to ubrania mam z glowy, chyba ze jak bedzie chlopak to bedzie szal zakupowy...bedziemy musieli kupic jeszcze wozek, bo dla Majki dostalismy uzywany i teraz jest do niczego, lezaczek i krzeselko mam po Majce wiec kupa wydatkow z glowy

Natusia moja kuzynka tak miala, przez cala ciaze lekarz mowil jej ze bedzie dziewczynka, a tu sie chlopak urodzil, i musiala wszystkie ubranka wymienic, ja z Majka w ciazy staralam sie takie uniwersalne kupowac, zeby nie miec problemu w razie czego

Widze ze lumpki gora:-) ja tez z nich czesto kozystam, a ciuszki dla dzieci w idealnym stanie, a jakie sliczne:-)
 
reklama
mi sie udało upolować spodnie ciążowe, takie pumpy do łydek z szerokim pasem na brzuchol, będą idealne na lato :) za jedyne 4 zł.
I 2 gry planszowe z puzlami ( o co w tych grach chodzi nie ma pojęcia, ale puzlle fajne )za 2 zł każda to małemu miśkowi się spodobają bo ostatnio uwielbia puzzle.

jutro ide na łowów ciąg dalszy
 
Natusia z tym sie zgadam w 100%:-)
Asia ja tez jak bede w lumpku to jak znajde cos ciazowego to bede kupowac, bo moje stare ubrania ciazowe nie sa w najlepszym stanie, a na nowe mi szkoda kasy bo sa strasznie drogie, wole cos fasolce kupic
 
zazdroszczę Wam umiejętności wynajdowania ciuchów w lumpach, ja ile razy wchodzę tyle razy dostaję oczopląsu bo tam wszystko na jednej kupie i nic znaleźć nie umiem i ostatecznie wychodzę z niczym :wściekła/y: za to mam nosa do okazji, przecen, wyprzedaży... nosz normalnie kocham i w wielkim cenrtum handlowym czuję się jak ryba w wodzie, na pewno będę maratony biegać po Galerii przed porodem żeby szybciej poszło!!
 
Dziuba ja za to w lumpkach czuje sie jak ryba w wodzie, i zawsze znajde cos fajnego...moja mama jak idzie do lumpka na wieksze szalenstwa to zawsze mnie zabiera bo ja umiem szukac:-)
 
dziuba ja tez uważam, ze krzesełko do karmienia to byl najlepszy zakup. Mam dużo tansze, bo za niecałe 200 zł. I chyba nie widze różnicy miedzy tym a tym co pokazałaś. musi mieć tylko "ruchome" , opuszczane siedzisko nie być drewniane:-) moja siedziała w nik od 5 miesica do 3 lat..dopiero chyba 2 miesiace temu wynieśliśmy na strych.

Dla mnie najgłupszym zakupem była huśtawka dla Igi z fisher price czy chicco, nie pmiętam..duża, sliczna, grajaca, bujająca itp...moje dziecko siedziało w niej moze w sumie 30 min..a 500 zł poszło..zakup bez sensu.

Co do zakupów w lumpkach, też nie bardzo umiem szukać..sporadycznie coś znajdę..ale galerie tak:-) bałtycką też bardzo lubię, mimo że mam do niej trochę dalej..jakieś 120km..ale w sumie ok 2 h jazdy i jestem:-)
 
My mamy leżaczek z fisher price, i ja byłam z niego bardzo zadowolona, bo długo nam posłużył, później jak Majka była większa to używaliśmy krzesełka do karmienia.

Ja wczoraj poszłam do lumpka i zakupiłam 2 pary spodni ciążowych i jedna super spódnice też ciążówke...miałam tak wcześnie nie kupować, ale pamiętam jak z Majką byłam w ciąży to też się wstrzymywałam, a później jak już się w nic nie mieściłam, to jak na złość nic nie mogłam znaleźć
 
ja wczoraj upowlowałam fajne spodnie od piżamyw sporym rozmiarze, chociaż teraz z paskiem też są ok, przydadza się do szpitala i do spania jak mi brzuchol wyrośnie. A były nówki z metką jeszcze, a na metce cena 85 zł , a dałam jedyne 2 zł za nie. i jeszcze górę od stroju taką zasłaniającą brzuch kupiłam to też będzie na lato nad wode w sam raz.

madzik
w lumpku trzeba brac jak jest, niestety nie można tam zamówić co się chce :) Ja za spodniami dla M chodze już pare miesięcy i nic niema.
 
reklama
no ja w lumpie też nic znaleźć nie potrafię :/ ale mam mamę i przyjaciółkę które uwielbiają zakupy w tych sklepach, moja siostra też umie coś znaleźć także napewno mi pomogą :)
a jakie Wam się dziewczyny wózki podobają? mi się nie chce nic spodobać poza mutsy! a one drogie są.. ale ja nie mogę patrzeć na wózki w których dziecko tak nisko jest.. ja jestem wysoka dość i chciałabym wysoki wózek.. może ktoś ma mutsy i może coś powiedzieć? marzy mi się czarna albo szara gondolka i jakaś kolorowa jaskrawa spacerówka :)
jeny od wczoraj wiem o ciąży i już szaleję.. czy to przejdzie czy już do września mój TŻ będzie miał ze mną takie urwanie głowy, że tylko o łóżeczkach i wózkach gadam? ;)
 
Do góry