reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy Zakupoholiczki :P

reklama
aniawos świetny jest!!! ja się tylko zastanawiam, jak się wysiusiać ;-) kiedyś miałam co prawda kombinezon (nie ciążowy), ale nie było mi super wygodnie, jak miałam się prawie cała w ubikacji rozbierać :-D może dlatego od tej pory mam uraz do kombinezonów ;-)
 
ale i tak świetny jest!! ja wciąż staram się ograniczyć zakup typowo ciążowych ubrań do minimum, jeszcze nic ciążowego nie kupiłam, mam spódnicę z HMu ożyczoną i na razie w niej śmigam i na zmiane legginsy zwykłe...
 
ale i tak świetny jest!! ja wciąż staram się ograniczyć zakup typowo ciążowych ubrań do minimum, jeszcze nic ciążowego nie kupiłam, mam spódnicę z HMu ożyczoną i na razie w niej śmigam i na zmiane legginsy zwykłe...

Ja też tak się staram. Kupiłam w H&M spodnie w drugim miesiącu i dwie bluzki w camaieu i to tyle, aaa i spodnie dresowe. Dostałam też tuniczkę od teściowej. Dziś też kupiłam buciki w Quazi i torebkę i na tym koniec. Czeka nas duży wydatek, bo remontujemy całe mieszkanie i to skutecznie zniechęca mnie do zakupów, choć nie powiem, bo kusi mnie trochę. Z drugiej strony to do pracy nie chodzę a jak już wychodzę z domu to i tak kurteczkę ubieram. W ubiegłym roku kupiłam H&M taka dwurzędową na guzki, no i teraz ją sobie przerobiłam na jednorzędowe guziki ( przeszyłam tylko guziki) i jest ok. Dziś byłam w galerii odwiedziłam chyba reportera albo Ravel? Kurcze nie pamiętam i widziałam tam fajne ciążowe ciuszki. Może nie typowo ciążowe, ale sporo rzeczy odciętych pod biustem, czyli pasujące na nasze krągłości. Świetny sweterek taki dłuższy i bluzeczkę, taka słodka z guziczkami po 60 zł i w sumie chyba niedrogo... Więc może przed świętami się skuszę.


Dziwczyny mam do sprzedania ogrodniczki kupiłam je na poniższej aukcji:

http://allegro.pl/h-m-mama-spodnie-ciazowe-jeans-ogrodniczki-i1497312765.html

ja nosze rozmiar L no i one są dla mnie zbyt duże. Może miałbyście ochotę na ich zakup. Są naprawdę w bardzo dobrym stanie i zdjęcia to oddają. Cena do uzgodnienia. Ja by co to piszcie na priv.
 
Ostatnia edycja:
MEGA Promocja Mała czarna na każdą okazję 6 Kol (1536778182) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

a tu sukienka...na zdjeciach wyglada fajnie, ciekawe jak w rzeczywistosci..bo cena bardzo niska..
Siedze i szperam na all, oglądam ciuchy..chociaż jakoś nie mam szczęścia do ciuchów z allegro. Zamawiałam raptem parę razy i chyba tylko raz coś zostawiłam, tak odsyłałam, bo mi się nie podobało. I zawsze obiecam sobie, ze nie będę już oglądać, bo lubię latac po sklepach..a i tak co jakiś czas mnie nachodzi i ogladam..
 
MEGA Promocja Mała czarna na każdą okazję 6 Kol (1536778182) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

a tu sukienka...na zdjeciach wyglada fajnie, ciekawe jak w rzeczywistosci..bo cena bardzo niska..
Siedze i szperam na all, oglądam ciuchy..chociaż jakoś nie mam szczęścia do ciuchów z allegro. Zamawiałam raptem parę razy i chyba tylko raz coś zostawiłam, tak odsyłałam, bo mi się nie podobało. I zawsze obiecam sobie, ze nie będę już oglądać, bo lubię latac po sklepach..a i tak co jakiś czas mnie nachodzi i ogladam..

super sukienka, sama bym sie skusila. I cena rzeczywiście atrakcyjna :-) Tylko z tymi tanimi często tak jest że w rzeczywistości już np tak fajnie nie leżą...
 
reklama
:D
Mnie sie bardzo podoba ta sukienka :) Sama bede musiala jakas porzadna kiecke kupic bo na zakonczenie roku szkolnego to nie wypada chyba isc w jeansach :D

Sama musialam kupic troche rzeczy bo to moja pierwsza ciaza a i tak mialam w tym sezonie wiosenno - letnim odswiezyc garderobe bo juz troche zuzytych rzeczy mialam. A teraz to sie juz w nic sprzed ciazy nie mieszcze :>
Kupilam jak do tej pory: spodnie z H&Mmama na promocji, spodniczke jeansowa, tunike, 2 bluzeczki luzniejsze na JUZ i plaszczyk bo rano przed 7:00 bylo zimno jak do pracy jezdzilam . Kiedys foty zrobie to pokaze :p
 
Do góry