reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Wołomina

witam po przerwie
no i oczywiście witam naszą forumową parkę KUBUSIA i LENKĘ (waga imponująca moje to chyba jak miały ok. 3 m tyle ważyły :)

a to moje półroczniaki na chrzcie
fotki lekko zmodyfikowane- sorki

8290dd573c538818med.png
 
reklama
Witam,

Brejka jeszcze jest w szpitalu. Lenka zachłysnęła się przy porodzie zielonymi wodami i dostała jakiegoś zakażenia. Dzisiaj jeszcze CRP nie spadło, ale jutro ma mieć powtórzone badania i jak będzie OK to Je wypuszczą do domciu. Brejka rodziła naturalnie, bo gin nie spodziewał się, że będzie takie duże dziecko. Walczyła z pokarmem, ale już jest git.. :)
Renia_b witaj.
Majka fajne te Twoje córeczki :)
Pasek a co z Tobą?!
 
Ostatnia edycja:
Hej!
Melduje się! Cały czas w dwupaku:)Choc myślę, ze juz niedlugo, bo raczej jestem pewna, ze ten czop odchodzi...dzisiaj naprawde duzo tego bylo:)
Ale fajnie jest sie tym juz zupelnie nie przejmowac:)

Duralex Brejka mi dzis napisala, ze moze jutro wyjda, ale widze, ze Ty masz duzo wiecej info. Jak to nie wiedzial, ze taka duza mala?! Przeciez z tego co pamietam na poczatku 39 t.c. Lenka miala 3900...to chyba wiadomo bylo, ze bedzie okolo +/- 4300....to tez duzo jak na pierwsze dziecko...zwariowal ten Zdun...

Renia_b witamy na forum...skąd jestes?:)
Majka fajne dziewczynki:)
 
Duralex jak Twoj Kubuś? Daje popalić czy wyrozumialy synus Ci się trafil?:-)No i czy już zupelnie doszlas do siebie?
 
Nie wiem, może był zafałszowany pomiar... bo u mnie z wagą pomylił się o 70 g, a u dziewczyny, która miała cesarkę przede mną - trafił w 100 %, powiedział, że z wymiarów wychodzi 3400 g, ale na jego oko jest 3700 g i z taką wagą się dzidziuś urodził..
Kubuś jest świetny, tylko lubi wisieć na cycku :)... ja generalnie czuję się dobrze, we wtorek miała cc, a w poniedziałek poszłam już z małym na spacer i jak mnie znajoma zobaczyła, to nie mogła uwierzyć, że 6 dni wcześniej miałam cesarkę.. teraz tylko czekam aż wagę zgubię.. cięcie pobolewa, ale do przeżycia... a najbardziej mnie cieszy to, że tym razem nie mam takiego doła tzw. babyblues'a jak przy Niki :)
 
reklama
U mnie na końcówce ok, ale już chciałabym być po i mieć dzidziusia już w domu. Mieszkam w Duczkach i śledzę to forum z wielkim zainteresowaniem. Fajnie że tu trafiłam.

ticker.php
 
Ostatnia edycja:
Do góry