reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Wołomina

Maju, no tak bodajże, od głównej małe uliczki odchodzą :) coś już kojarze :) tzn. te uliczki bo ulicy to nie hihihi
To całą rodziną mieszkacie :) nie przeszkadza Ci to? :)
 
reklama
Maju, no tak bodajże, od głównej małe uliczki odchodzą :) coś już kojarze :) tzn. te uliczki bo ulicy to nie hihihi
To całą rodziną mieszkacie :) nie przeszkadza Ci to? :)

no wież jakoś się przyzwyczaiłam
są plusy np mam gdzie podrzucić dzieciaczki jak chce gdzieś wyskoczyć no i pogrilować jest z kim
 
Hej!:-)

Co za koszmar!Dzisiaj udalo mi sie usnac o 6 nad ranem:wściekła/y:

Brejka podobnie jak Ty za cholere nie moge spac w nocy:( W dzien tez nie moge i mdli mnie w ciagu dnia....A jak Ty sie czujesz?

Majka juz troche wyluzowalam z tym panicznym strachem, choc w momencie, gdy brzuch mi sie stawia, albo widze tę cholerna ciągnącą sie wydzieline po wizycie w toalecie (a ostatnio raczy mnie swoja obecnoscia nazbyt czesto)...zapala sie żarówka, ze oby jeszcze nie teraz, oby do konca 37 t.c.:)
Pozwole sobie sie Ciebie zapytac do jakiej przychodni jestes zapisana? Szukam przychodni z dobrym pediatra i dziewczyny mi polecily przychodnie Marvit na Koscielnej, tylko tam nie ma pediatry, a sa lekarze rodzinni. Duzo dobrego slyszalam o dr Tyminskiej...
Z gory dziekuje za info:)

Sylusia, Duralex co tam u Was?
 
Pasku ja do przychodni należę w Ostrówku jakoś tradycyjnie od pokoleń:tak:, znam tam wszystkich (raptem 2 lekarzy i 3 pielęgniarki i 1 położna:-D) a oni znają mnie , czy pediatra dobry nie wiem , raczej taki co zbytnio nie wyszukuje chorób co teraz często się zdarza.
Bratowa chodzi do Grockiej chyba na Wileńskiej przyjmuje (dziewczyny może wiedzą to mnie poprawią) w dużych przychodniach wścieka mnie to że dzwonisz o 7 i już numerków nie ma i zapisują na szczepienia u nas kiedy chcę dzwonie i jadę

co do nocy u nas też koszmar okna w sypialni otwarte a na termometrze 30 stopni. Dzieci jak króliki popocone
Małż kupił na allegro wentylator ale pewnie przyjdzie po upałach
u dzieci na skórze pojawiają się małe krostki przez ten upał więc dziś wszyscy kompiel w nadmangannianie potasu

Kurcze jak taki upał będzie za tydzień to mi ludzie się podusza na chrzcinach
a moje panienki mają kiecuszki z długim rękawem poczekam ze dwa dni jak pogoda się nie zmieni to dam do krawcowej i obetnie
 
Grodzka nie wiem czy nie przyjmuje na Mieszka, ale nie dam sobie głowy uciąć ;) Mieszka I, Dekamed :)

Ja już mam po dziurki w nosie wszelkie przychodnie!! A lekarzy już w ogóle, a o pielegniarkach do szczepień to już wole nie mowić!!
Już się sama zastanawiam czy ja tak dużo wymagam? Kurczę, ale jak się nie naczytam na necie to lekarz na nic uwagi nie zwróci!
 
Cześć!
Przeprowadziłam się do wołomina w styczniu, no i oczywiście nikogo nie znam:)
Jestem na początku swojej ciążowej drogi, bo dopiero w 10 tyg. Siedze sobie na zwolnieniu i też zaczynam się powoli nudzić. Chyba wiem do kogo chodzi Pasek w Limie, czyzby do dr Jerzak?
 
Witaj Paryżanka. Oj to jeszcze się wynudzisz, ja już Ci współczuję bo też byłam na l4 od 2 miesiąca :) A gdzie mieszkasz w Wołominie ?

Celka a co się działo z pielęgniarkami i tymi szczepieniami ?

A ja się nudzę, wkurzają mnie telefony czy już urodziłam. Jakbym urodziła to sama bym rodzine i znajomych poinformowała :/ Wogóle te ostatnie dni to tak wolno lecą że szok. Widzę że Duralex też rzadko zagląda, ja nie mam siły już kompletnie na nic, szybko się męczę. Nawet chodzenie po domu to dla mnie straszny wysiłek aż się zastanawiam jak ja urodzę. Już nie będę Wam smęcić i życzę miłego dnia :)
 
mieszkam przy wileńskiej, a właściwie to na samym jej końcu. Do tej pory poznałam drogę do stacji pkp i kościoła, więc moja znajomość miasta jest właściwie żadna.
 
paryzanko a skąd się przeporwadziłaś? WItaj tak w ogóle :)

Brejko, wiesz co, babka chciała na mnie wywrzeć presje "złej matki" mówią mi, ZOBACZY PANI JAK BĘDZIE PŁAKAĆ!! Myślałam, że ją ......!! Oczywiście zachwalała szczepionki skojarzone (brałam płatną ale Engerix - 3 wkłucia) a jej główne powody to jedno wkłucie i upały na dworzu hihihi paść można... Wole nie myśleć co będzie w sierpniu. Chyba samego męża wyśle a sama zostane w aucie, bo nawet nie chce jej na oczy widzieć!!

Do mnie naszczęście nikt nie dzwonił :)))) ale domyślam się, że to uciążliwe.
 
reklama
Hej dziewczyny!

Witam serdecznie nową kolezanke:) Strzal w 10 z pania ginekolog-czy tez mialas przyjemnosc?

Brejka jeszcze troszeczke...dasz rade!!!

Maja dzieki za info o Ostowku:)

Ja bylam dzis u dr Stelmach i pokazalam jej to oko...powiedziala, aby natychmiast isc z tym do okulisty, bo byc moze II etap porodu bedzie trzeba zakonczyc metoda vacuum, czyli proznociagiem!!!:-:)szok:
Mam fatalne skojarzenia z vacuum-kurcze przecież to masakra jakas!Niech mnie lepiej potna i cesarke zrobia!

Ciekawe, jakie jeszcze pozytywy mnie czekaja do konca ciazy?
 
Do góry